reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Kasiulka też myślałam, aż ostatnio sprawdziłam na kiedy miałaś termin. Mam nadzieję że jakoś na dniach urodzisz :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fizycznie czuje sie az za dobrze ;) nie jak do porodu, ale ogolnie jest ki smutno ze nic sie nie dzieje i nie rusza i pewnie w niedziele wywolywanie. Chcialam choc raz tak z natura :)

Tyle sie naczytalam ze z oksy tak bardzo boli, ze bez jest lzej. Chcialam to sprawdzic...
 
Też się zastanawiałam czy ty już po, albo chociaż w trakcie. Trzymam kciuki żeby mimo wszystko samo się zaczęło przed niedzielą [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka też właśnie słyszałam ze wywolywany poród bardziej boli, niż ten samoistny. Mam nadzieję że szybko pójdzie i ze sama akcja porodowa się zacznie. :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka dopiero piątek :) jest jeszcze szansa. Może się przecież zacząć w każdej chwili. Za godzinkę lub dwie. Może jakiś masaż brodawek, nie bardzo w to wierzę ale nie zaszkodzi raczej.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja mam za soba 2 indukcje wiec wiem co i jak, myslalam z tym razem sie uda zgodnie z natura ;)

Misia juz troche kombinuje, ale wiesz jak jest to dziecko daje znac ze jest gotowe.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, w którym szpitalu planujecie rodzic? ja jeszcze nie zdecydowałam więc z chęcią zaczerpnę od Was wiedzy w tym temacie :)
 
Wołoska. Mały oddział, z oddzielna IP, poleciła mi mama z grupy przedszkolnej, w ktorej pracowalam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry