reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

DASARIA pisze:
nadrobione zaległości
zmykam na spacerek, bo u nas jest tak pięknie, że grzechem by było siedzieć w domu
oczywiście pozdrowienia dla wszystkich chorowitków :-* :-*
Racja 8) jest cudownie ciepło i też zaraz wybywamy na drugi spacerek.

I dziękujemy ciociom za ząbkowe gratulacje. :-* :-* :-*
 
reklama
Agnieszka R pisze:
Joaska pisze:
a ja po spacerku................

po obiadku, teraz popijam herbatke ziolowa i sie relaxuje :)




bylam w lumpexiku, kupilam 2 podkoszulki, superowska czarna koszule ( 4 zl) i jeszcze jakies tam paski, pierdulki............i stracilam az 12 zl :) hehehe
Joasiu wklej pozniej fotki:)Ale fajnie,swietne sa takie zakupy sporo rzeczy a minimalne koszty.Dlatego ja po pierwszej wizycie w takim sklepie bylamjuz uzalezniona ;) ;D

aga przeciez ja nie mam aparatu :( :(
 
gazelaczek pisze:
elfiko pisze:
cze baby
wesela nie będzie bo juz było  :p
co za dużo to niezdrowo  ;D

;D ;D ;D
a mi się czasami śni, że bierzemy z R jeszcze jeden slub  :) Bo się tak bardzo kochamy i postanowiliśmy jeszcze raz się ochajtać  ;D

o jezu  ::) :p hehehe
czy któras z Was (pewnie prócz Kludii by to zrobiła jezscze raz ??) heheh pewnie nie
 
Joaska pisze:
Agnieszka R pisze:
Joaska pisze:
a ja po spacerku................

po obiadku, teraz popijam herbatke ziolowa i sie relaxuje :)




bylam w lumpexiku, kupilam 2 podkoszulki, superowska czarna koszule ( 4 zl) i jeszcze jakies tam paski, pierdulki............i stracilam az 12 zl :) hehehe
Joasiu wklej pozniej fotki:)Ale fajnie,swietne sa takie zakupy sporo rzeczy a minimalne koszty.Dlatego ja po pierwszej wizycie w takim sklepie bylamjuz uzalezniona ;) ;D

aga przeciez ja nie mam aparatu :( :(
O ja głupia...sorki :p ::)Z radosci,ze fajne zakupki zrobilasna pamiec mi padlo ::)
 
Agnieszka R pisze:
Joaska pisze:
Agnieszka R pisze:
Joaska pisze:
a ja po spacerku................

po obiadku, teraz popijam herbatke ziolowa i sie relaxuje :)




bylam w lumpexiku, kupilam 2 podkoszulki, superowska czarna koszule ( 4 zl) i jeszcze jakies tam paski, pierdulki............i stracilam az 12 zl :) hehehe
Joasiu wklej pozniej fotki:)Ale fajnie,swietne sa takie zakupy sporo rzeczy a minimalne koszty.Dlatego ja po pierwszej wizycie w takim sklepie bylamjuz uzalezniona ;) ;D

aga przeciez ja nie mam aparatu :( :(
O ja głupia...sorki :p ::)Z radosci,ze fajne zakupki zrobilasna pamiec mi padlo ::)

nic nie szkodzi.................aparacik juz naprawiony i nieglugo maja go przyslac z serwisu :)
takze wkleje
 
AniaSzwarc pisze:
oj drugiego ślubu to bym nie chciała...bo nam przysięga nie wyszła...i było jak w śmiechu warte ;P  :laugh: R. się przejęzyczył a nie mogłam si opanowac od śmiechu...

siema z rana (no powiedzmy z rana)


... I ŻE CIĘ NIE DOPUSZCZĘ AŻ DO ŚMIERCI..." ?? hihihihihihihihihihiihih
 
elfiko pisze:
Weronika pobija sama siebie w marudzeniu a wczoraj to już było mistrzostwo świata, cały dzień ryk!!
Z nosa jej cieknie, coś jej w gardle przeszkadza a dziąseł nie da sobie dotknąc i niczym posmarować, temperatury podwyzszonej nie ma ale założe sie że znowu z wagi zleciała bo nic nie chc ejesc . Wczoraj przez cały dzień wypiła może 200ml mleka i jakies tyle samo soku. Nic wiecej  :-[

elfiko gdzieś słyszałąm żeby niejadkom soków nie dawac bo cukier z nich daje złudzenie sytości i dzieci nie jedzą. dawać takim wodę

od razu zaznaczam że nie wiem ile w tym prawdy  aaaaaaa na tvn style mówili
 
Ja wam się przyznam, ze jestem szalenie zakochana w moim Marcinusi :p mam na jego punkcie przeogramiastego bzika i moglabym za niego wychodzic co dzień ::)
normalnie może powiecie, ze jakas glupia jestem, ale za niego jak i za Majkę zycie swoje bym oddała.nie wiem czy któras z was tez tak ma, ale ja szaleje normalnie za nim i często jak go nie ma to sama do siebie mowie - "Mój ty misiu kochany" ogladam jego zdjęcia i nawet wacham jego noszone rzeczy - normalnie pierd.olnieta co nie? ::)
 
reklama
Do góry