reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ania.g pisze:
Na zdjęcia niestet musiecie chyba poczekać - chyba ze sie uwinę z ogarnianiem domu, ale co sie odwlecze to nie uciecze - obiecuje je w końcu zamiescic ;D
proszę się pośpieszyc, bo ciekawośc zżera :laugh: :laugh:
 
reklama
dziewczyny chyba mam raka.
Pod jezykiem na tym podniebieniu czy jak to sie tam nazywa takiego goza mam, on nie boli ale jest - to pewnie rak :-[
Ide spac z dolem.
 
tusia26 pisze:
dziewczyny chyba mam raka.
Pod jezykiem na tym podniebieniu czy jak to sie tam nazywa takiego goza mam, on nie boli ale jest - to pewnie rak  :-[
Ide spac z dolem.

idź lepiej spac, bo głupoty piszesz ;D ::) ::)
ja też idę, bo mi się literki zlewają
do jutra
 
DASARIA pisze:
pędzę spac, bo mąż mnie woła  >:D >:D :police:

a moj schorowany maz i tak w delagacji - na chorobe mial tylko dwa dni - i ja dzis sama, ogarniam chalupe.

Tusia - niezla z Ciebie wariatka - przespij sie rzeczywiscie jutro juz moze nie bedziesz miec takich sceptycznych diagnoz :(
 
ja zaglądam tylko na chwilke , jak zwykle ostatnio....
ciągle mam nadzieję że nadrobie wszystko ale nie mam pojęcia kiedy :(
jakoś cięzko mi sie ze wszystkim uporać, a na dodatek bierze mnie jakies paskudne przeziębienie, zaparzyłam sobie herbatke malinową i zaraz wskakuję do łożeczka
 
ja też ledwo nadrabiam ;) troszkę mnie dzisiaj w pracy wciągneło i dopiero co wróciłam

a martynia w ciagu dnia absorbuje mnie też na pełnym etacie :) :p

bolą mnie plecy, ręce i włosy na głowie czuję się zmęczona ale jestem przepełniona szczesciem tulac malenką do siebie i słuchając jej jak czyta ksiażkę ;D

mogłabym tak wypisywać bez końca ale zerknę jak Wam mijał dzionek
 
reklama
Do góry