reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
czesc dziewczyny

pisze do was z nowego komika....Karol kupil laptopka sobie z tej 13pensyjki
teraz ucze sie pisac na tym cudzie bo jest mi dziwnie:-p


Aniu fajnie czytac to co piszesz
kurcze ty piszesz o nastepnym odpieluszkowaniu a ja dopiero walcze z Mila :happy2:
narazie nic lepiej...mloda ciågle sika w gacie
poczåtki sa trudne..heh

a Piotrus to niezly agent :shocked2: szybko raczkuje,szybko tyle zebow:szok:
wow

a Danusia nosi non stop Hanie i juz mala robi afery bo chce byc noszona :baffled:
porazaka
mowie ciagle zeby nie nosila ale widocznie tak jå to cieszy ....bede miala co robic jak wyjedzie:baffled:
 
A ja chciałam tylko powiedzieć, że zdaniem moich rodziców Darii kaszel lepszy niż wczoraj :tak:- tzn. bardziej gardłowy obecnie niż oskrzelowy więc może jednak wyjdziemy na prostą :-D. Jeszcze 3 dawki antybiotyku...Zobaczymy co będzie w piątek...

Wow, Piotruś już chodzi z podtrzymaniem, jak szybciuchno...:-)
 
Basia to prawa reka Czajki. Bardzo mila, z duzym doswiadczeniem (z leszkiem od poczatku, jezscze za zakopanym). Bardzo bardzo polecam. Sama od miesiaca nic nie robie z wlosami i ide do Baski po porodzie(jak tylko dam rade). Czyli za jakies pol roku:szok::sorry2::cool2: No ale musze odzywic i zapuscić:tak:

Jest tylko jeden problem :happy2: Basia urodzila 3 tyg temu :tak::-) i wraca dopiero w maju - co mnie bardzo pasi:-p

Ale jak nie Basia to polecam Marek albo Marylka :tak::tak::tak:

Tu namiary:

Atelier fryzjerskie Warszawa : salony fryzjerskie : pora.pl

Przymują jezscze na Solcu.
aaaa! basia od czajki, to znam towarzystwo:tak: no ale tak, czyli dupa! jak laska urodzila i sie bawi pieluchami a nie nozyczkami teraz;-)

O dzieki za linka:tak: Slyszalam o tym programie ale jakos nie moge na niego trafic :blink:
w niedziele w poludnie nadaja, a powtarzaja w soboty, jakos rano chyba.
jak sie oglada czesto to sie zaczyna odnosic wrazenie ze laski sie troszke powtarzaja. np jedna sciana pokoju cala w kamieniu. ten element w zasadzie w kazdym odcinku. ale z drugiej strony obudowywanie grzejnikow maja doprowadzone do perfekcji, ciagle cos innego:tak: tym ostatnim odcinkiem mnie zaczarowaly-tonacia venge, bialy, zielony to dla mnie polaczenie idealne:-):tak::-)
Niania napisz im zeby ci pokoik Marcela umeblowaly:tak: ty bys sie nadawala do tego programu. otwarta na propozycje, troszke szalona. byscie team stworzyly fajny:tak:

a czemu ty sie matka tak na ta ikea upierasz?:confused:

Dobra, nie jest dobrze :dry: Tak się najaralam na tą komode od hanti ze nic innego mi sie nie podoba :blink::sorry2: nie jest dobrze, bo na bank jej nie kupie :-:)-:)-(

help:sorry2:
powiedz losiowi ze znalazlas komode za 1600zeta to on ci uskuteczni odpowiednie "help" w dwie minuty;-):-D:tak::-D;-)


dobra troszke durne pytanie: czy pracodawca moze wyslac ciezarna pracownice w delegacje?
a)nie
b)tak
c)tak, ale tylko za jej zgoda
potrzebne mi do testu o bhp i za nic nie moge znalezc odp:dry:
wie ktoras?
 
Aniu fajnie czytac to co piszesz
kurcze ty piszesz o nastepnym odpieluszkowaniu a ja dopiero walcze z Mila :happy2:
narazie nic lepiej...mloda ciågle sika w gacie
poczåtki sa trudne..heh

Julia też jeszcze nie odpieluchowana
wszystko fajnie - mże chodzić bez pampersa ale jak jej się coś chce to woła żeby jej ubrać a nie na nocnik :baffled:
 
reklama
Do góry