reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Elfik apetyczna ta zapiekanka(mniam).Ja roie jedak ziemniaczki duszone i paluszki rybne.A jadłyście kiedyś kotlety sojowe a`la schabowe-bo u nas to jest teraz hit,dzieciaczki mje przepadają.Ostatnio nawet dostałam gulasz i flaki sojowe,rewelacja.
 
Elfik apetyczna ta zapiekanka(mniam).Ja roie jedak ziemniaczki duszone i paluszki rybne.A jadłyście kiedyś kotlety sojowe a`la schabowe-bo u nas to jest teraz hit,dzieciaczki mje przepadają.Ostatnio nawet dostałam gulasz i flaki sojowe,rewelacja.
Ja jadłam takie kotleciki :tak: ale to było dawno, robiłam je z sosem grzybowym i były pyszne :tak:
ciekawe czy Weronika zjadłaby takie coś hmmm :confused:
 
Elfik apetyczna ta zapiekanka(mniam).Ja roie jedak ziemniaczki duszone i paluszki rybne.A jadłyście kiedyś kotlety sojowe a`la schabowe-bo u nas to jest teraz hit,dzieciaczki mje przepadają.Ostatnio nawet dostałam gulasz i flaki sojowe,rewelacja.


ja juz sprawdziłam wszystkie te wyroby, sa pyszne i Kubus tez je lubi ( zreszta czego on nie lubi hihih), mam teraz kostke sojowa, mozna z niej robic pyyyszne gulasze:sorry2::sorry2:

u nas dziś pulpety w sosie koperkowym, kasza gryczana i buraczki :cool2::cool2::cool2:

elf sliczne kolczyki, szczegolnie te 2 :tak::tak:

gazelka juz po fryzjerze czy jeszcze przed :confused::confused:
 
Cześć :happy2:

Nisia popija sok porzeczkowy :tak:;-)

Chciałam Wam sie jeszcze pochwalić, ze pod wpływem naszej ostatniej rozmowy kolczykowej mam znowu nowe nabytki :-):-p:-p
293815946_3

292557813


czarneminifw5.jpg

Elfik super kolczyki :-), zwłaszcza te drugie mi sie podobają :tak:

Elfik tak Ci serduszo nawala-szok! Trzymaj sie babeczko.A wiecie co mnie ostatnio bardzo boli głowa,ale tak dziwnie z jednej strony i w jednym miejscu...Bardzo boję się zrobić badanie i sprawdzić co to jest.Bo mam wrazenie ,ze tetniak jakiś albo co.

nie żartuj, jak Cię niepokoi ta głowa to rób badania i to szybko!!! Będziesz miała psychiczny spokój, że to nic takiego.
 
przed, ide dopiero na 18.30 :-)


trzymam kciuki za efekt;-)


Hej babki,
U nas chyba zaczyna się poprawiać. Julka śpi, od kilku godzin nie robiła kupy (wcześniej było ich 8 :baffled:) więc smecta działa. Mnie zaczyna napitalać równo gardło, ale to już nieważne:sorry2:, żeby tylko temu małemu skarbowi przeszło.
Dziś lekarka stwierdziła, że to nie angina i nie kazała podawać już antybiotyku na noc:confused: W sumie to trochę dziwne, bo Julia brała go 2,5 dnia i teraz mam tak przerwać nagle? A jeśli będzie nawrót choroby?

Widzę u Was optymistyczne tematy: komody, fryzjerzy, kolczyki, obiadki:szok:
Zazdroszczę:sorry2:
Jestem w stanie regularnej wojny z moim łosiem więc nic z tych powyższych tematów nie wchodzi w grę.

Elfik
a te nitki w kupie Nisi to nie są może od węgla? Julka miała dziś po wczorajszym węglu takie czarne strzępki :zawstydzona/y::-(. Co z tym Twoim serduchem, martwię się:zawstydzona/y::-(
 
hello:-)

my dzisiaj prawie całe dzień na dworze:tak:niestety nie było mowy o placu zabaw,bo tam wszędzie MEGA BŁOTO:baffled::no:
 
Gaazelka a widziałaś ten prgramik z dopasowywaniem fryzurek

Fryzury 2008 - Internetowy Katalog Fryzur

i znów mnie bierze na obcinanie a miałam zapuszczać :-p

e mamo dobrze że Juli lepiej - trzymaj się :elvis:

elfik kolczyki świetne
mówisz że Weronika lepiej je to dobrze - Julia w sumie też - choć dzis ma dzień postu ale jest ich mniej niż było,
oby Twoje serduszko się unormowało :elvis:
 
reklama
Do góry