reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
No wiem własnie!!!
Przeżywam to strasznie... kurcze :nerd:


ja za rok bede przezywac to potrojnie...:sorry2:
na sama mysl teraz mi slabo a co to dopiero bedzie za rok:szok::rofl2:

Klaudia to brzusio rosnie :-)
ja z Hania mialam tak samo

Nenius udanego urlopu i serdecznie gratuluje!!!!!!
spokojnych 9 mieisecy :-):-):-)
 
witam :)

wiecie co mnie też już to przedszkole jakoś tak bryyy...........niby odetchnę sobie kilka godzin od tymcia bo straszny zbój z niego od kilka dni nic się nie słucha olewa nas możemy gadać do niego a on swoje, do mycia go ciężko zaciągnąć gra sobie z nami w kotka i myszkę :baffled: (ale na szczęście u lekarza na poczekalni czy w sklepie jest nadal ok) ale obawiam się tego przedszkola :-:)confused: jak to będzie czy będzie chętnie chodził i wogóle

no i musimy skoczyć na jakieś zakupy w końcu kapcie spodnie jakieś trzeba kupić (tylko tu mamy też problem, bo tymona większość kieszeni, sznurków czy dziurek po sznurkach "ała" czasami założy normalne spodnie z kieszeniami i zamkami ale często jak zobaczy jakąś nawet dziurkę po sznurku to już robi sceny i chce inne i wielkie płacze)

witaj elenko :-)

klaudia mi też ostatnio w spodniach tych na akurat jakoś się ciaśniej zrobiło i poszły w kąt (mój flaczek się wypełnia;-)) ......ciekawe kiedy u mnie będzie widać brzuszek ciążowy :)

ahaaa a tym mnie dziś tak zdenerwował do tego stopnia że brzuch mnie rozbolał:baffled:
 
Ostatnia edycja:
ahaaa i robiłam te babeczki :) tylko nie wiem jaka to ma być konsystencja ?? bo pierwszy raz robiłam i nie wiem czy dobra takie gęstawe miałam czy to dobrze ?
smaczne były teraz ślinka mi cieknie na te jogurtowe :tak:.........kto wie może dziś ale mam tylko jogurt gruszkowy a wolałabym chyba inny smak.......
aaaa i schudłam., położna mówi że tak do 4 miesiąca jeszcze jak cię mogę ale już później mam się pilnować żeby tyć.

ok lecę budzić tyma.

buziaczki
 
witaj kasiula :-)

aaa my dziś zakupy maleńkie zrobiliśmy kapcie (tu jeszcze ok przymiarki) i kurtka ale tej nie chciał przymierzyć i musiałam się nieźle językiem nakłapać ;-) żeby dął się namówić na przymiarkę ale uff kupiliśmy.
 
reklama
witaj kasiula :-)

aaa my dziś zakupy maleńkie zrobiliśmy kapcie (tu jeszcze ok przymiarki) i kurtka ale tej nie chciał przymierzyć i musiałam się nieźle językiem nakłapać ;-) żeby dął się namówić na przymiarkę ale uff kupiliśmy.


hihi no dzisiaj też mieliśmy akcje z przymierzaniem papuci
przez chwilkę było tak:angry: a potem:baffled: na końcu :-) papcie kupione
 
Do góry