reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
kitty tez mi się czarny podoba ale urodzimy w lipcu wiec na upały, a do czarnego będzie mocno grzac slonce, z reszta czytalam ze czarny traci swój kolor jak jest mocne słońce :)
 
Ten tez jest śliczny :)
 

Załączniki

  • 1452079468739.jpg
    1452079468739.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 145
kitty tez mi wpadł w oko ale na filmikach ten morski jest dużo mocniejszy i to mi się trochę niespodobalo, ale jeszcze zobaczymy na żywo za jakis czas :)
 
reklama
Jak ktoś mieszka w bloku wyżej i będzie musiał wciagac wózek radzę patrzeć na wagę :)

No i sprawdzić, czy po złożeniu zmieści się do bagażnika. Ja tak napalilam się na jedną spacerowke a potem okazało się, że jest za dluga po złożeniu i nie wejdzie nam do auta :/

I nie bierzcie tych badziewnych fotelików, co dają w zestawach tylko lepiej w jakiś firmowy zainwestować i adaptery.
 
Do góry