reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
W życiu bym tyle nie dała za wózek już ceny powyżej 3 tyś wydają mi się wysokie, szczególnie, że po jakimś czasie człowiek marzy już tylko o lekkiej parasolce a wózek na pompowanych kołach ma ochotę wyp.... w cholerę
 
dwie koleżanki mają stokke i obie narzekają na kółka....na wertepy i piaszczyste drogi odpada a w mieście to podobno ciężko pod krawężniki podjeżdżac....sorry ale ja za taki "luksus" tyle kasy bym nie dało mimo iż mnie na to stać. za swój zapłaciłam 1500zl (grander tutek) i tak uważam ze mogłam kupić używke.

Ten wózek bialo-czarny w paski i z kokardą jest śliczny :-)
ja np. w życiu bym nie chciała lekkiej parasolki. masakra kulka razy Emi wiozlam chyba espiro i klnelam pod nosem. Dla mnie nie ma to jak duże pompowane koła :-) prowadzi się taki wózek jedna ręką nawet gdy dziec ma ponad 12 kg
 
Błękitna to Ty mówiłas że po któryms roku xlandery lepsze są? tzn?
Ja tam max do 1000 wózek-oczywiście używany.Jeszcze sporo innych rzeczy trzeba będzie...Mi się akurat stokke nie podobają ,ale kazdy ma inny gust ,pomijając już kasę.Może spróbuję lżejszy znaleźć niż xlander ( jednak 15 kg franca waży..) ale bardzo do niego podobny :D
 
Ewelinka, wszystko zależy od tego, jak się mieszka... ja mam do pokonania takie półpiętro powiedzmy w bloku i im młody był cięższy tym bardziej narzekalam na wagę wózka... ale jakbym nie musiała to wnosić pewnie nic bym nie miała do pompowanych kół bo tak ogólnie to super się wózek prowadziło...:)
 
Mi na wadze nie zależy bo mieszkam w domku jednorodzinnym, ale mój wózek musi mieć pompowane koła i dobry na wertepy i inne niedogodności bo mieszkam na wsi i chodników tu nie wiele.
Ja myślę o maxi cosi mura 3 lub 4 , jak któraś miała to niech się wypowie. Też oczywiście używka . I ewentualnie jakaś dostawka do tego.
A najlepiej właśnie taki jak Malinka pisze rok po roku a najlepiej, żeby miał 3 miejsca siedzące :-D. Bo starszą tez często bolą nóżki :confused2:.
Malinko jak znajdziesz fajny rok po roku to wstaw proszę :-) :)

Venicee ten czerwony co wstawiłaś to jak się nazywa? śliczny jest
 
reklama
Do góry