reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Szczerze to nie mierzylysmy ile ma jej,mój miał z 68 z tyłu. Ona powiedziała,że nie ma takich problemów,może do innych sklepów chodziła ;)
Co mnie jeszcze drażni w moim: plecy spacerówki nie dały się podnieść do kąta prostego, i koła nie mają bieżnika wiec zimą potrafiły się ślizgać a nie kręcić.
 
Musisz poczytać opinie w necie o tych nowszych,jak ma szeroką tylną oś to na pewno będą o tym pisać. Ja o tym mankamencie dowiedziałam się sama bo wózek był wtedy nowością i opinii było jak na lekarstwo.
 
Venicee, a ten czerwony, co wstawiałaś na 3 stronie ( cholerka, no nie wiem, jak się cytuje, porażka jakaś!!), to jaka to firma??
 
Julita świetny
A jak mi się czerowne nie podobają -ten jest git
bebetto_silvia_s_g_14_s.jpg
Venicee, a ten czerwony, co wstawiałaś na 3 stronie ( cholerka, no nie wiem, jak się cytuje, porażka jakaś!!), to jaka to firma??
Ja nie Venicee ale to chyba bebetto silvia
 
reklama
Lila, to był chyba Bebetto Silvia czy jakoś tak.

Dziewczyny, ma może któraś jakieś doświadczenia z pieluszkami wielorazowymi? Ja już chciałam spróbować przy pierwszym dziecku, ale sił i chęci zabrakło. Może tym razem... Zaglądałam na stronkę, tam jakieś wkłady takie, siakie, owakie, otulacze w pięciu rodzajach, aż głowa mnie rozbolała, nic z tego nie wiem.
 
Do góry