reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam po kolejnej 5-godzinnej nocce:wściekła/y: Sara znowu zasnęła o 1 a wstała ze mną koło 6...myślę, że jest już bliska opracowania metody, jak w ogóle obyć się bez snu:crazy:

Kasia, Flo oprócz kucyków też chce lalkę Barbie...ma już jedną, którą bawi się raz na ruski rok, ale potęga reklamy w gazetce robi swoje, a tam właśnie zobaczyła Barbie-pływaczkę... myślę jednak, że Mikołaj będzie świnia i nie przyniesie, bo wolę jej kupić coś, czym będzie się naprawdę bawić:tak: I ja też nie pozwalam się malować, ale Flo nie naciska specjalnie, bo ja się nie maluję, to nie ma wzoru do naśladowania:-p

Kic
, oj i znowu będę Ci zazdrościć świąt hotelowych: lubię przygotowania domowe, lubię atmosferę, ale raz w życiu chętnie bym gdzieś wyjechała, żeby to to inny o to jedzenie i atmosferę za mnie zadbał:-)

I nie wiem co jeszcze, niedospanie nie sprzyja koncentracji...a pochwalę się, że Sara usiadła sama:-) Na razie to chyba wypadek przy pracy, ale ciekawą metodę opracowała: chwyta się z całych sił łapkami za spodenki na kolankach i podciąga. Ale jak już poczuła moc, to teraz co do niej rekę wyciagam, to natychmiast uczepia się łapkami i ciągnie w górę, więc myślę, że do mikołaja sztukę opanuje:blink:

zmykam, bo zaraz R kota przywozi: stary raczej się już nie znajdzie, a nawet jeśli to nie szkodzi a kot być musi, bo mam dość futrzaków mykających pod nogami i wyżerającymi mi czekoladę ze spiżarni:angry:
 
reklama
bry
ale ciężka nocka
dopada mnie jakieś choróbsko bo z gardła przeszło na katar i ból głowy i ogólne osłabienie
a jutro mamy jechać na groby bo w śweta odpuściliśmy sobie
no nic mam nadzieje, ze to chwilowe i nie rozniesie sie na innych

Surv na wsi kotów pewnie nie brakuje, a Twój jeszcze wróci
po przygodzie z Anodiną wiem, że cuda się zdarzają;-)
gratki dla Sarci za samodzielne siadanie
raz sie udało i dalej pójdzie jak burza
moje jeszcze nie siada ale dzwiganie już opanowane
za to pełzanie na całego
zreszta ruchliwy jest strasznie i ubieranie, przebieranie jest już sztukką

Kic super, ze wycieczka udana
a gdzie to było? mozna indywidulanie pojechać? albo zaprzedam pomysł w przedszkolu;-)
a Wy do hotelu tam gdzie w zeszłym roku?
kurcze ja właśnie jakos się nie umie tak zdecydować na hotel a w sumie byłoby ciekawie
koleżnka jeżdzi i starsznie zadowolona z takiej formy spędzania świat
jeszcze zawsze spa zaliczy i mega relaksik

Iza dzięki za przepis - zrobi się;-)

dobra ide bo moje małe krzyczy za mną
a ja jeszcze dzis na paznokcie pomykamm
a po południu okulista z T bo mruży oczy i musze wiedzieć o co chodzi

miłego
 
oj widzę maluchy daja do wiwatu w nocy, współczuję.
Ja odpukać się wysypiam:-pJakbym takie dziecko miała pierwsze to chyba bym się szybciej na kolejne zdecydowała. Mała chodzi spać o 19.30, o 4.15 budzi się na mleko i o 7 musze ją budzić do żłobka, jutro weekend to pewnie szybciej wstanie:dry:

W żłobku podobno coraz lepiej, aczkolwiek dziś pierwszy raz poszła z rykiem.Wczoraj mi babka powiedziała,że mogę byc z niej dumna, bo nie płakała wcale dopóki sie śpiąca nie zrobiła.
Dzis mają zabawę halloweenową.

Kic i jak z tym wirusem???

mi właśnie wczoraj znajoma proponowała wyjazd na BN do Zakopanego,ale rodzice to by się chyba na śmierć obrazili:-p

co do prezentów to Maciek juz trąbi o batmanie z lego od mikołaja,a pod choinke wywrotkę z lego, u nas lego na topie,więc problemu nie ma, gorzej z cenami tego dziadostwa:dry:
Z Małą problemu nie ma, bo jeszcze nie kuma:-p

Oki, lecę na pocztę i po małe wyjątko do żłobka
 
Hejka ,nawet wyspana choc 2-3 pobudki byly ,ale pospaliśmy do 8:tak:

Surv gratki dla siłacza Sary :tak:;-)

Kic ten wirus niegrożny tylko podobno nie mozna brać antybiotyku ale lepiej lekarza sie doradzić niż średniego personelu medycznego ;-):tak:Te Świeta w hotelu wiecie ze coraz bardziej dojrzewam aby taki wypad zrobić,myśleliśmy M o tegorocznych świetach ale troche szkoda mi Ewki pierwsza Wigilia ,imieniny;-) i z dala od rodziny:tak:

Renia napisz jak u okulisty,mnie M troche zmartwił gdyz powiedział ze Ewcia czasami zezuje i jak zaczelam jA bacznie obserwować rzeczywiscie czasami prawe oczko tak do wew. kącika oka ucieka:-:)-( Za tydzień mamy iść do okulisty:tak:
U nas na liście prezentów :cały zestaw Imaginext,gra Angry Birds ,Lego City :szok::rofl2: Powiedziałąm Miśkowi że to bardzo drogie zabawki a on na to :"przecież nie ty kupujesz tylko Mikołąj":szok:;-)Dostanie tylko coś z Imaginext i tyle od dalszej rodziny pewnie gre z ptaszkami i styka.
Zaraz przychodzi teściowa do dzieciarni a ja ide do Reserved :tak::-)
 
Ja już po wczorajszej wywiadówce i dzisiejszym dentyście.
Patryk podobno uczy sie dobrze, choć mało się udziela na lekcjach ale już pani stwierdziła,
że skierowanie do poradni musi być.
Ja tam od początku wiedziałam, że raczej dysgrafię będzie mieć
bo nauka pisania była droga przez mękę a teraz pisze jak chirurg.
Ortografy też strzelał a teraz jak już ma wkute wszystkie zasady ortograficzne
[mama powtarzała wraz z nim a dalej co drugi wyraz teraz, jak pisze mam podkreślony :-p] i dalej byki stawia aż nie miło, dysortografia też jest raczej pewna.

sylcia Patryk 3 klasa już po komunii uff. Tak naprawdę to nie wiem czy chce to jeszcze przeżywać z młodszymi. Jak pojedziemy do GB, bez męczenia babci to na pewno sobie odpuszczę :p
Izabelka fajny pomysł z tą książeczką. Tymciu uwielbia słyszeć swoje imie w książkach a jak zobaczy obrazek... tylko jakos nie udało mi się tej książeczki na alle znaleźć.

madzia coraz lepiej na pewno bedzie a śpiące dzieci płaczą nawet jak są dużo starsze. a o BN ja wole na razie nie myśleć.
Andulka no to poszalejesz na zakupach :-)
A tak szczerze mówiąc, dzieciaki dostały ta gierkę Angry Birds. Fajnie to wygląda ale te budowle to mi, trudno ułożyć, Patryk siedział długo i cały czas mu sie rozwalało, a Tymciu po prostu się wkurzył.

renia no my z starszym musimy do okulisty bo cos chyba słabo widzi.

surv gratulacje siadania. Jak opisłas manewr zaraz wszystko pięknie jak filmik w wyobraźni zobaczyłam. Ty to jednak masz talent. No i nieeee jak wam czekolade wyżerają, toż to zbrodnia. Stado trzeba sprowadzić, ja bym gryzoniom nie darowała.

kasia Patryk ma deskorolke ale służy ona głównie do stwarzania niebezpiecznych sytuacjii na podłodze i wkurzania mamy. Za to rolki... na zajęciach Patryka 2,5 letnia dziewczynka jeździ.
Ale każdemu dziecku pasuje inny sport zreszta rolki sporo droższe.

Ja aż zaczynam się denerwować jak pomyślę o prezentach. W dodatku za tydzień urodziny Patryka robimy. No normalnie nie mam na to na razie finansów. Dla tymcia chce kupic grę do nauki literek bo ma teraz straszna zajawkę i już zaczyna do taty pisać :szok: a jeszcze z 2 miechy temu nawet o tym nie myślał.
No a P cos udawał, ze kaszle zostawiłam go w domu bo i tak nie ide dzisiaj do pracy a teraz musze mu posprawdzać co tam w zadaniach popisał i rozpoczynamy trudny i długotrwały proces poprawiania, gumowania, przepisywania x 5 itp. Na szczęście Tosia jeszcze rysuje- ta to malarka będzie.
 
Ostatnia edycja:
Surv, gratki dla Sary, ależ czas leci, po dzieciach widać najbardziej :-)

Kic no prezenty które wymieniłaś wcale do tanich nie należą :-p
Widzą że większościowo lego królują , u nas pewnie też na gwiazdkę. A na teraz nie wiem. Jeszcze wczoraj rodzice dzwonili i prosili podpowiedź :rofl2: Myślę jeszcze o grze na xboxa, ale są drogie i albo dla starszych, albo jakieś anemiczne :dry: Chyba poczekam na gazetkę z Biedronki , może tam coś wypatrzę :-D

Haszi fajnie że masz już z głowy komunię, my zaczynamy przygotowania.

Andula nawet nie wiem co to za zestaw zabawek o których piszesz :-D Jednak chłopcy mają inne zabawki :-D

A ja mam problem z Olką, nie chce chodzić na wf i ćwiczyć, oszukuje mnie że jest ok, a dowiaduje się że nie ćwiczy, popłakuje. Nie wiem co robić. A zależy mi żeby ćwiczyła, bo głowa mimo operacji ucieka, nie jest prosto :-( A to można tylko wyćwiczyć.

Miłego dnia
 
Witam,ja na szybko,wczoraj caly dzien lezalam z goraczka w lozku:baffled:Dzis bez goraczki ale nie jest za dobrze,to chyba nie wyleczone zatoki:no:
Survi gratki dla Sary:tak:Wczoraj przyszly ubranka dziekuje bardzo,kombinezon naprawde gruby:tak:
Sorki ze tylko tyle ale ide sie polozyc bo nie moge usiedziec przy kompie:-(
 
Witam:)
No ja jednak na L4, Liwka ma to dziadostwo, na razie wysypało ją lekko na stópkach, ale dr twierdzi, że może ją dopiero wysypać:baffled:oczywiście jest pełna energii i roznosi dom:-p

Dorka zdrówka!
Sylcia ale my się wszyscy zrzucamy na ten prezent:tak:więc wychodzi np po 30-50zł:tak:szkoda, że Olka nie chce ćwiczyć, a może coś się na wf dzieje?Ktoś się z niej śmieje czegoś nie umie zrobić?podpytaj n-la:tak:
Iza jedziemy tam gdzie w tamtym roku Noclegi w górach, Szkolenia, wczasy w górach, noclegi w Szczyrku - centrum konferencyjno szkoleniowe, ośrodki konferencyjne w górach - Orle Gniazdo a do hotelu dlatego bo chcę aby święta były dla mnie odrobiną spokoju, a nie lataniem od garów do garów:-ptam atmosfera jest na prawdę super!
Andula myśmy byli w tamtym roku pierwszy raz (Liwki pierwsza Wigilia) M chciał mi zrobić niespodziankę ale wymiękł i jednak spytał o zgodę:-ppojechaliśmy, odpoczęliśmy i już w drodze powrotnej obiecaliśmy sobie że na następny rok wracamy:-Dmieliśmy jechać aż do Sylwestra ale jednak nie damy rady finansowo:dry:
Haszi my też mamy tą grę - Angry Birds i Kuba bardzo lubi w to grać:tak: Układa bez problemu, czasami mu Liwka zrzuci ale sam raczej ostrożnie się obchodzi z budowlą dopóki nie wystrzeli ptaka :-D:-D
Madzia no ma,ale tak jak Andula pisze to nie groźne, w sumie niczym się tego nie leczy, w razie gorączki nurofen, fiolet do buzi (jakby wyskoczyło w buzi) a na nóżkach można sudocremem, generalnie chodzi o to, żeby to pozasychało :tak:
Renia nie mam pojęcia czy można samemu pojechać:/ Mam gdzieś ulotkę to zobaczę czy mają stronkę :happy2:

Byliśmy na krótkim spacerku, bo mam dwa nowe wózki:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kic fajnie, a jak to w praniu wygląda? wszyscy goście przy jednym stole wigilijnym, czy dania podawane jak w restauracji?
Sylcia mi też się wydaje, że coś się dzieje na samym wuefie, może nie radzi sobie z jakimś ćwiczeniem?
Dorka zdrowia życzę :tak:
 
Do góry