reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Iza w Wigilię są przystrojone stoły i krzesła i podają jak w restauracji. Kelnerzy i kelnerki są elegancko ubrani, jest ogromna choinka a na środku kapela góralska. Stoły są poustawiane jak sobie zamówisz- jak jedziesz w 10 osób to mają stół na 10 jak na 4 (tak jak my) to na 4:tak:w dni poprzedzające Wigilię są białe obrusy (wiadomo wszystko co na stole być powinno ale nie ma świec i tego takiego wystroju :) ) a dania są w formie bufetu. Jedzenia jest tak dużo, że mój M dostał oczopląsu i ślinotoku:-p:-D:-DA o atrakcjach można poczytać w linku którym wcześniej podałam:tak:w tym roku chcemy się wybrać na kulig ( w tamtym roku nie byliśmy z racji wieku Oliwci) no i na pasterkę-zobaczymy czy Kuba wytrzyma:)
 
reklama
Haszi dzieki ze powiedziałaś o tej grze w takim razie ją skreśle sama z listu do Mikołaja:tak:W reserved nic nie kupilam jakoś weny brak jedynie spodnie w Kappahlu:tak:

Dorka kuruj sie kobito:tak:

Sylcia dziewczyny dobrze radza ,moze rzeczywiście cos na tych lekcjach jest nie halo:tak:

Kic myślę że takie świeta bedziecie mieć dłużej w sercach niz takie powiedzmy "zwykłe" .Kulig w świeta marzenie :tak:śnieg ,grube czapy ,kapela góralska i najwazniejsi ludzie obok dla mnie bomba:tak:My to raczej mysleliśmy o jakiś ciepłych krajach ale chyba Waszą zimową opcje bym wolała:tak::-)

Ewka śpi od 1,5 h juz widzę naszą nocke:no: ale znowu z lekka marudna była ,zrobiła luzne kupki więc moze rzeczywiście zebiska męcza bo ona naprawde była dzieckiem roku do niedawna:-):tak:Idę na pizze miałam robić kolacje ale sił mi brak :tak:Miłego wieczoru :happy:
 
Ja właśnie robie pizze :-p
siostra z chłopakiem właśnie przyszli, Maciek wyemigrował do babci, mała juz od godziny śpi.

Dorka zdrówka!

Spokojnej nocki cioteczki.
 
Moje dzieciaki już śpią:) Ja buszuję na wózkomanii:-p
Andula jak pisałam post wyżej, Kuba ma tą grę i bardzo lubi w nią grać,często sam ją wyciąga i sam sobie buduje i "strzela":tak:a co do Świąt, u mnie zawsze były tradycyjne- wszyscy się zjeżdżali na wieś itd ale odkąd jesteśmy razem (czyli my + dzieci) robimy sobie Wigilię u siebie, tzn M gotował a ja sprzątałam:-pWyszliśmy z założenia, że ten czas chcemy poświęcić na odpoczynek i fajną zabawę a nie na gotowanie i mycie tych wszystkich garów:-pa dalszą rodzinkę odwiedzamy w święto 3 króli (przynajmniej tak zrobiliśmy w tamtym roku i zamierzamy i w tym:tak:)Kuba był zachwycony i jak tylko spadł śnieg to zapytał czy w tym roku "też pojedziemy do górali":-Dno a oprócz obżarstwa jest tam dużo fajnych propozycji dla dzieciaków no i wyciągi:-pmam więc na dzieję, że w tym roku będzie więcej śniegu bo chcę na nartach pośmigać:-p
 
hej hej
Jestem
oo widzę że świątecznie się zrobiło :)
u nas młoda chce lalkę z długimi włosami i wózek 4ty:szok:. więc będzie coś innego napewno :)
Młody chce wóz strażacki i koparę,od aniołka napewno dostanie lokomotywę sterowaną co pasuje do naszej drewnianej kolejki.
Jeśli chodzi o laptop to polecam do nauki pisania i czytania...fajny jest
Jeśli chodzi o święta to ja tylko w domu, robię coprawda sama na dużo osób ale jakoś daję radę a fajnie jest potem jak jest dużo ludzi, tak rodzinnie.
Sara...ło...ale masz patent, gratulacje
Renia....tak tak fotkuj fotkuj i wklejaj. Sprawdzę jutro :)
jejku i nie wiem co jeszcze.
lecę spać bo jutro dużo zadań.o
odezwę sie wieczorkiem
 
witajcie weekendowo :-D
Kic po dłuższym namyśle stwierdzam, że macie świetny pomysł ze świętami :tak::tak::tak::tak: żeby tylko mój m chciał :dry::cool2:

dzisiaj znowu sami ww domu, mąż relaksuje się na rybach, ma muchy w nosie :baffled: wróci jak będzie ciemno
za to ja wychodzę wieczorem z koleżanką, wieki nie byłam :tak:
miłego dnia!
 
Witam rankiem :)
Kuba jedzie z mamą na wieś, jupi:-p:-D
Liwce zasychają te wypryski, po co ja wzięłam tydzień l4:szok:
Post sęk w tym że ja nie mam dużej rodziny:-psiostry bez M i dzieci oraz mama to moja najbliższa rodzina.Teśiowie są w Grudziądzu i odwiedzają nas raz w roku (zazwyczaj w wakacje) a poza tym tylko skype, z moim ojcem kontaktów nie utrzymuję, nie mam babć ani dziadków, M też nie. Do tego M jest jedynakiem:-pMam jedynie 2 ciocie i wujka (rodzeństwo mojej babci) którym wytłumaczyłam, że będziemy na obiedzie po świętach - i tak do nich jeździliśmy w II święto. Ale wiadomo, że każdy robi jak chce:tak:
Iza w tym roku bardzo bym chciała iść na Pasterkę, bo w tamtym roku tylko staliśmy z M na tarasie i słuchaliśmy przepięknych śpiewów z mnóstwem skrzypiec itd Na pewno są to inne święta od tych tradycyjnych ale sądząc po ilości gości to jednak chyba stają się coraz bardziej popularne :) To był pomysł mojego M więc u mnie nie było tego problemu:p

U nas nawet fajnie, na pewno pójdziemy po testować nowe wozy:-p:-D

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Kic, a powiedz, bo mnie to od wczoraj męczy: Ty z oba wózkami naraz idziesz na spacer?:-D A zwolnienie na pewno nie zaszkodzi, przynajmniej odpoczniesz:tak: u nas jutro bachorki do dziadków jadą i też już się cieszę (byle nie zapeszyć i żeby znowu się nie rozchorowały:baffled:)

Dorka, zdrówka! A ubranka musisz przeprać, bo u nas w domu jednak sporo kurzu i widzę, że osiada na wszystkim co dłużej poleży:baffled:

Nie wiecie, czy młodzieży poniżej 1 roku życia, można melisę dawać? bo ja już nie mogę...wczoraj znowu Sara poszła spać po północy...ona się męczy, ja się męczę i obie mamy dość:-(
 
Kic jakoś przeoczyłam jak napisałaś o tej grze a wiec na liście prezentó niech zostanie wkoncu to maja byc Miśka wybory nie moje:tak:

Surv napewno mozesz ja dawałam Miśkowi jak miał chyba 4 miesiące a propozycja padła od pediatry,Ewulec właśnie poleruje mi deski w mieszkaniu;-) nocka średnia ale już nie walczyłam chciała cyca to dostawała :tak:Ma napuchniete dziasło na dole w oklicach dwójki lub trójki ale czy to mozliwe że najpierw wyjdą dalsze ząbki :confused:

Miś po śniadaniu poszedł na bajki:wściekła/y: zaraz chyba pilota schowam.

Izabelka moj tez na rybach ale ma czas do 13:tak:;-)

Lece Ewka wlazła pod kanape i nie umie wyjsc :-D:szok:
 
reklama
Andula, Sara praktycznie od urodzenia ma dziąsła najtwardsze w okolicy trójek właśnie, teraz też dodatkowo napuchnięte...niby zęby wychodzą po kolei, ale też się zastanawiam czy ta kolejność zamiast od numeru 1 nie może zaczynać się od numeru 3:-D
 
Do góry