reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witajcie nocka z 3 pobudkami ale wstalismy o 8 wiec nie bede grzeszyc marudzeniem :tak:gdyż jak widze pobudki Kic to moje to pikuś:tak:KIC zdrówka dla Liwci ,bidula sie nameczyła.M pogoń do lekarza zapalenie oskrzeli to nie przelewki:tak:.

Renia zdrówka dla Ignasia.

Dorka jak Franiu marudzi nadal ?

U nas weekend bardzo przyjemny byliśmy na uroczystości z okazji Święta Niepodległości ,Miś siedział w czołgu ,dumny był jak paw;-):-)W niedzielę pospałam do 10 ,normalnie czułam sie jak młody Bóg do tego stopnia ze wczoraj nie mogłam usnać:tak:

Zupę nastawiłam i lecę ogarniać gdyż po weekendzie zawsze chałupa wyglada jakby tajfun przez nia przeszedł:no:

Aha dziewczyny orientujecie sie moze kiedy jest wyprzedaż w Zarze,upatrzyłam sobie kozaki niestety cena powala i licze ze uda mi sie je taniej kupić :tak:

Miłego dnia!
 
reklama
Witam:)
Mała padła więc jest chwila spokoju:-p

Andula oj Zarę mam daleko więc nie pomogę, ale polecam Zakupy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl :-p
Renia i z rodzinka się da ;-):-pzdrówka dla Ignasia!
Pabla widzę u Was też wędrówki ludu w nocy:-p:-D

Dobra idę kończyć ten cholerny plan do pracy, bo znowu nic nie zrobię:dry:a usiąść przed laptopem w obecności Liwi na dłużej niż 3 sekundy graniczy z cudem:-p

Miłego dnia!
 
Witam,
Andula dzis juz lepiej,ucieka z maty:-D Ja ogarnelam mieszkanie w sobote to jeszcze do jutra dam sobie spokoj z sprzataniem:-)
Kic u mnie jeszcze sie da usiasc przy Franku do kompa ale nie moge sie mu pokazywac:-D
U nas nudy,dzis ide do ginka bo mi sie tabletki koncza,jakos za ta spirala nie jestem za bardzo:no:
Zaraz ide obiad robic bo G do 14 w pracy,jak Misia nie chodzi do przedszkola to G chodzi na 6 do pracy:tak: Jutro ide z dziecmi do kontroli,Misia jeszcze kaszle,Franek mniej :tak:
Milego dnia
 
Andula to u mnie identycznie w domu po weekendzie,ale juz zleksza ogarnęłam.
Pabla dobrze cię czytać ;-) wpadaj choc na chwilkę.
Kicrym zdrówka dla Liwki! kurcze ja tez z dziećmi to nie bardzo jak mam projekty robić, teraz to tylko tyle ile mała śpi,ale zanim fora obskoczę to mi mało czasu zostaje:-p Właśnie siostrę zaangażowałam to robienia prezentacji, bo mówi,że się w pracy nudzi:-p
Renia dla Was również!!!

U nas odpukać nocka przespana.
W złobku dzisiaj był ryk z rana, a potem wyszła zadowolona i podobno było całkiem dobrze :-) jutro na spanie zostaje, ciekawe jak tam pośpi, bo w domu właśnie już z 2,5 godziny kima i chyba muszę iść budzić,bo po Macieja trzeba jechać.
 
hej, hej, witam się po weekendzie. Byliśmy u znajomych. Oj jak ja tam odpoczywam. Poza tym piękna pogoda była, więc spacerek uskuteczniliśmy wczoraj. Doczytałam co popisałyście, ale co komu...
Pabla, fajnie, że się odezwałaś - pozdrowienia dla Was! A, fajnie, że Lenka tak interesuje się literkami. Moja Olga ograniczyła się do podpisywania się i coś tam czasami tworzy, ale przewaznie lustrzane odbicie i jeszcvze mnie przekonuje, że "to nic mamo, tak też może być" ;-)
Sylcia, pedagog to raz, ale może po prostu z panią od wf porozmawiaj. Na pewno coś jest nie tak
Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
U nas dziś barowo
 
Witam, pogoda taka że nic się nie chce.
Zdrowia dla wszystkich chorujących.
Wiki bardzo chciała do przedszkola, a dziś rano był płacz że ona w domu zostaje :cool2:, ale poszła i potem już ponoć fajnie było. :tak:
Co do Oli rozmawiałam już z pedagogiem, ta porozmawia z Olką, a ja mam jeszcze porozmawiać z nauczycielami, żeby trochę odpuścili, bo strach żeby nerwicy i jakieś fobii nie było z tego.

Pabla fajnie że się odezwałaś.

I nie wiem co jeszcze :confused:
 
Uff i już wieczór :)
Moje dzieciaki właśnie padły :)
Ja ogarnę trochę zabawki idę do wanny:)

Sylcia pewnie, pogadaj z n-lem z wfu, na pewno widzi jak się Ola zachowuje.Zresztą ja tego nie rozumiem, przecież jak widzi że dziecko nie jest chętne na zajęciach (a pewnie to widzi, jeżeli inne dzieci to widzą to n-l tym bardziej powinien) to od razu powinno się reagować - rozmowa z rodzicem chyba nie boli a może dużo zdziałać, ale może ja jestem jakaś nachalna:dry::sorry2:
Madzia no Ty z tymi projektami to już w ogóle, ja bym tego w totalnej ciszy nie zrobiła, no ale nie moja branża:-p:-Dmoja siostra wróciła na studia i dziś pojechała na korepetycje:szok:kurcze myślałam, że to w LO się chodzi a nie na studiach, no ale sobie wybrała taki kierunek to ma :-p
Dorka jak chcę tylko sprawdzić pocztę czy rzucić okiem na forum to na te kilka sekund biorę ją na kolana, ale żeby coś popisać (nawet na forum) to już musowo musi być nieobecna:-p

U nas pogoda brzydka, ale Liwa i tak gorączkuje więc mi nie żal:-p

spokojnej nocki!
 
Dzień dobry! U nas znów barowo i przez to bardzo nie chciało mi się zwlekać z łóżka. No ale dotarłam do pracy i mam nadzieję, że jakoś dotrwał do końca ;-) A, i jeszcze dziś angielski.
Byliśmy wczoraj na basenie. Olga strasznie się przełamała i prawie non stop miała głowę pod wodą:-D A Miki udoskonala warsztat
 
Kic a co siostra studiuje?
Sylcia ja też nigdy w-fu nie lubiłam, bo zawsze jakaś taka mniej sprawna byłam:-pmigałam się jak tylko mogłam.Ale pogadaj z nauczycielami i szczerze z Olką,może się ktoś z niej śmieje,albo faktycznie nie nadąża.
Kasia brawo dla dzieciaków! ja się zastanawiam czy ze swoją dwójką się nie wybrac...ale stroju nie mam,a w bikini sie wstydzę:-p

Myśmy dzisiaj całą rodziną małą zawieźli,ona się rozryczała,a Maciek lamentował,że chce z nią zostać:sorry2:
Żeśmy się ciut spóźnili i dzieciaki już śniadanko jadły,ale nas brama w garażu skutecznie unieruchomiła.Podobno się linka zerwała i całe szczęscie,że nie stało się to przy przejeżdżającym właśnie aucie:szok: A wisiała ta brama wczoraj ciut krzywo, miałam zgłosić zarządcy,ale go nie spotkałam i potem mi wyleciało z głowy. Kurde,zawsze mam stracha jak pod nia przejeżdżam:baffled:
Ja za to zdycham, tak mnie żołądek wczoraj napierdzielał,że szok, jakieś takie skurcze mega bolesne. 2 nospy wzięłam i apap i nic nie pomogło. Dzisiaj lepiej,ale jeszcze czuję:dry:
Idę prezentacje kończyć.
 
reklama
Hejka

Kic dzieki za link :tak:

Madzia super że nasze małe facety takie wrażliwe:tak:Wczoraj jak odbierałam Michała zprzedszkola pani mi powiedziała ze Mis bardzo sie troszczy i opiekuje dziewczynką z najmłodszej grupy ,która bardzo ciezko sie adaptuje.Podobno ja przytula,głaszcze ,tłumaczy:tak::happy2: a ona pierwsze jak wchodzi do p-kola szuka Misia jak go jeszcze nie ma to płacze:tak:Dumna jestem z niego i ciesze sie ze jest taki wrazliwy choć pewnie w życiu po dupie przez to nie raz dostanie.Wkurza mnie czasami bardzo ale napawde dobry dzieciak z niego:tak:

Noc zostawie bez komentarza jak sie poprawi nie omieszkam sie pochwalić:tak:;-)
 
Do góry