reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Melduję się, ze czytam, ale ciężki tydzień roboczo-domowy więc nie mam kiedy napisać:-( Andula, w Zarze na pewno jest wyprzedaż zimowa od sylwestra mniej więcej, ale oni na początku nieznacznie ceny obniżają, i te naprawdę atrakcyjne pojawiają się dopiero na początku lutego....
 
reklama
Melduję się wieczorkiem :)
Dzień jako, tako zleciał, dzieciaki już śpią więc czas na odpoczynek :)

Andula no i takich przedszkolaków życzyłabym sobie i ja:tak:

A ja dziś wyciągnęłam naszą starą gitarę:-)chcę jakąś kolędę z dzieciakami zagrać, co nie co pamiętam więc może coś wyjdzie:-Dpostanowiłam sobie zrobić mikołajkowy prezent i jutro idę do sklepu muzycznego kupić sobie nowe cacko:tak::-)mam nadzieję że coś wybiorę bo na all zatrzęsienie a nie chcę jakiegoś bubla co będzie się rozstrajał non stop:dry:

U nas nocki nawet nie mówię:-(ja nie wiem czy te moje dzieci jakieś anty śpiące czy co???za ile lat prześpię spokojnie CAŁĄ noc??za 5??mam nadzieję:-p

spokojnej i przespanej nocki!
 
Młode chrapie ,starsze rzuca sie na łóżku jakby robale w tyłku miał.M na siłowni a ja odpoczywam po męczącym dniu:tak:

Surv dzieki za info w takim razie chyba zdecyduje się kupić teraz do lutego na kozaki czekać nie będę:tak:Jak Sara lepiej śpi?

Kic dzieciaki napewno będą zachwycone ,sama bym była,nie wiedziałam że umiesz grać:tak:Zazdroszcze ludziom ze słuchem muzycznym:tak::-)

oooo pranie sie skończyło ,tyle było z odpozynku:baffled:

Dobranoc
 
Witam,ja na moment.Wczesniej nie mialam czas zajrzec,posty przeczytalam,ale z odpisaniem juz gorzej:baffled:Jestem padnieta,bylam w koncu na silowni i juz chodzic nie moge:-D
Bylam z dziecmi na kontroli u lekarza,Misia antybiotyk ma do piatku i inhalacje,a Franek antybiotyk do jutra i inhalacje wieczorem:tak:
Dobranoc dziewczyny zajrze jutro na dluzej:tak:
 
Witam porannie i z pocieszeniem (swoim kosztem:-p) dla niedosypiających: wczoraj dzieci zasnęły już o 23, jak na ich możliwości to fantastycznie, a ja nie wiedziałam gdzie się podziać, przygotowana jak zwykle na bujanie się do 1:laugh2:
U nas wszystko ok w miarę, przedwczoraj pokusiło nas sprawdzić, co jest za zamurowanymi drzwiczkami w kuchni...sadza była...nagromadzona przez sto lat...R już prawie odzyskał bladą karnację skóry, ale kuchni jeszcze nie dosprzatałam:-D Bynajmniej nas to nie zniechęciło do dalszych odkryć, gdyż w miarę, jak kończy się kasa na remont, poszukiwania ukrytego garnczka z dukatami zyskują na intensywności:-)

Kic, a tym talentem to się chyba nie chwaliłaś? Jako osoba posiadająca słuch słonia i głos wrony bardzo zazdroszczę:-) A dzieciarnia z pewnością będzie zachwycona, Flo uwielbia jak w przedszkolu śpiewają ..szkoda tylko, że głos po mamie odziedziczyła i jak wyśpiewuje w domu, to uszy puchną:-p

No i więcej nie popiszę, bo robota czeka...szkoda, że nie idą za nią przelewy...od miesiąca nikt mi nie zapłacił, a tu prezenty kupowac by trzeba:baffled:
 
Witam rankiem :)
Surv może i nie wspominałam, ale ja czysty samouk jestem, więc wiesz:-pNo ale pasję do śpiewania i grania to nam mama przekazała, ona pierwsze chwyty nam pokazała (wszystkie z siostrami potrafimy grać:tak:)no i zazwyczaj w niedzielę wieczorkiem siadałyśmy i śpiewałyśmy wszystkie młodzieżowe, piosenki kościelne:-Dmama grała na gitarze i śpiewałyśmy na głosy:tak:no a potem doszło harcerstwo więc dookoła dość dużo ludzi potrafiło grać więc i ja musiałam się nauczyć, a raczej chciałam dorównać do innych-siła otoczenia;-):-D no i tak kilka dobrych lat gitara leżała u mojej mamy (to nasza wspólna-dostałyśmy z siostrami na gwiazdkę jakieś 13 lat temu:-p:-D) U mnie w pracy są 2 koleżanki które wymiatają na gitarach super i tak głupio mi było z moimi umiejętnościami się pokazywać, ale kiedyś przy jakieś rozmowie chlapnęłam że coś potrafię i teraz mi nie dają żyć, więc ich zaskoczę:-p
Dorka zdrówka, super, że już koniec leczenia!

Miłego dnia!
 
Melduje się. Podczytuje al4e napisać już nie dam rady. Patryk miał sporo nauki i zajęć a teraz przygotowania do urodzin więc sajgon. Jeszcze wizyty u lekarza i kilka odwiedzin znajomych mi wpadło i po prostu nie wyrabiam. Zaraz lecimy z Tosia do lekarza i na szczepienie.

renia zdrówka
kic wspólczuje wstawania, musisz padać ale pamiętaj że to nie na stałe :-D
dorka zdrówka dla was wszystkich.
pabla na pewno teraz musisz mieć przechlapane ze zmianami w pracy. ciumy.
Do nauki literek polecam stronkę. Gry edukacyjne dla dzieci - Edukole - Wirtualne Przedszkole Ogólnie jestem przeciwna grom ale jak uczę się z Patrykiem to Tymciu tez chce zadania itp i coś trzeba robić...
sylcia no to masz zagwozdkę z córa. To jest dopiero zabawa jak się z dzieckiem cos dzieje a nie ma nawet jak sprawdzić. Nic jej nie boli?
madzia i co zrobić, przecież Maciu nie przejdzie z Maja wszystkich etapów edukacjii.:-p Ao ale posiadanie takiego starszego brata na pewno jej się przyda.
Ok czas lecieć a ja oczywiście się rozpisałam. Naprawde próbuje sie ograniczać ale jak juz siąde...sorrry
kasia ładnie odważne masz dzieciaki. Dla moich woda w oczach to coś nie do zaakceptowania :-p
 
Witam sie i ja:-)
Haszi jak po szczepieniu?
Survi ja uwielbiam stare domy i szukanie w nich skarbow:tak:Moja ciocia na strychu miala rozne skarby-stare telewizory,żelazka itp:tak:nie pozwalala mi nigdy bawic sie na strychu:-(Co z herbatka z melisy kupilas?
Kic moja najstarsza siostra grala na gitarze:tak:U nas tez rozspiewana rodzinka,dwie starsze siostry maja sluch muzyczny reszta rodzenstwa juz nie bardzo(razem ze mna:baffled:)Seba tez troche gra na gitarze i spiewac uwielbia to ma po mnie:-D
Zapomialam wczesniej sie pochwalic Seba w sobote wystepowal w sztuce przeciw narkotykom w Domu Kultury:tak:Taka treme mial ze dostal migreny:baffled:Ja nie bylam bo jeszcze nie za bardzo sie czulam:-(Maja miec jeszcze jakies wystepy,to pojde.Ostatno bylam na jego wystepie w 3klasie podstawowki na Dzien Matki:tak:
Misia oglada Ekspres Polarny, a Franek ma spac ale jakos nie moze:eek:
 
Surv dobrze ,ze dziewczęta sie opamiętały i szybciej spać chodzą:tak:Jak Sara usypia w okolicach pólnocy robi jeszcze nocne pobódki czy przesypia nocke?

Dorka zdrówka dla Was:tak:

Ja wczoraj zrobiłam probe z butelką.Kupiłam mleko i dałam Ewce na kolacje 150 ml :tak:Chciałam sprawdzić czy lepiej pośpi.Troche z wyrzutami sumienia ale przecież trucizny jej nie dałam;-):tak:Spała do 3 zjadła cycka obudziła sie na jedzenie o 6 i razem pospałyśmy do 9 wiec jest mega poprawa:tak:Teraz śpi znowu.Chyba na noc będę młodej dawać butle,gdyz z tygodnia na tydzień jestem bardziej zmeczona:baffled:Ładna pogoda zapewna pójdziemy na spacer i włąśnie się zastanawiam czy Ewci gondoli na spacerówkę nie zamienić.W gondoli już sie wkurza i wiecej niż godzinę na spacerze nie wytrzyma:tak:Prasowanie mnie woła a mi sie nic nie chce ,odwiedziła mnie @ i comiesięczna migrena pomalutku zaczyna dawać sie we znaki:baffled::wściekła/y:

Miłego Dnia!
 
reklama
Survivor dziewczyny szaleją ze spaniem:szok: to o której wstają?
Kurde to ja sama wczoraj przed 21 padłam:sorry:
Dorka no super takie przedstawienie i to w wykonaniu nastolatków, może im coś w głowach zostanie i sie nie pokuszą.
Kicrym no no, widziałam teraz gitary w lidlu,ale to pewnie nie profesjonalne.

Miałam się za rys. zabrac, dwie godziny się psychicznie nastawiam,żeby tego znienawidzonego Autocada odpalić,a tu niezainstalowany:no: Z jednej strony mam wymówkę,a z drugiej to chyba K ubiję, bo 3 tydzień leci,a ja na zajęcia mam tylko 3 prezentacje przygotowane ( w tym 2 przez moją siorkę:-p).
No nic to idę szukać batmana na all.

Aaa młoda w żłobku wczoraj ładnie spała i przed obiadem ją zabrałam. Nie chce tam jeść czort jeden,więc do obiadu była na kawałku chlebka ( i to też nie wiem jak dużym), za to w domu 4 kluski śląskie+sos z mięsem i 2 lychy marchewki z jablkiem, a po 2 godz. jogurt zapity bobofrutem:szok:
Dzisiaj ją tez zaraz po spaniu zabieram,bo mam jeszcze kluski w domu:-p
 
Do góry