reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam rankiem:)
My oczywiście na nogach od 6.30. U mnie na osiedlu awaria CO i od wczoraj marzniemy nawet w domu:baffled:grzejemy konwektorem ale wiadomo, że to nie to samo co wszystkie kaloryfery na full poodkręcane:sorry2:

Andula jak mała miała pół roku to też wolałam ją brać:-pTeraz diablica mała nie usiądzie na sekundę, a Kubę to już z innymi dzieciakami puszczę więc mam spokój:-p
Kasia oj palce bolą, bolą:tak:uczyłam się grać na starej gitarze mojej mamy, która miała wszystkie metalowe struny i pamiętam, że zakładałyśmy z siostrami rękawiczkę (taką zimową 5-cio palczastą) na tą rękę, która jest na gryfie:-p:-D

Na dziś planów brak, musiałabym coś posprzątać, ale przy Liwce nic nie zrobię bo łazi za mną i wszystko zabiera, maże i rozciera co ja zrobiłam:-pjak pójdzie spać to pewnie sama będę chciała odsapnąć i złapię lenia:zawstydzona/y:

U nas na razie baaaardzo zimno.

Miłego dnia!
 
reklama
Kic, o masz jak na wsi?:-) Ale przynajmniej mały metraż łatwiej grzejnikami dogrzać:tak: Pocieszę Cię, że sprawdziłam empirycznie, że jeśli nie jest mniej niż 15 stopni w domu, to da się przeżyć...co się dzieje jak jest mniej, dam znać w zimie:-D U nas też bardzo mroźno, -2 stopnie niby, ale M po przejażdżce do przedszkola twierdzi, ze musi być dużo zimniej...teraz to już w zasadzie mógłby spaść śnieg, ale niestety prognozy nie wskazują na to...podobno zima ma być znowu bezśnieżna:baffled:

Kasia, to w moim liceum byś się jak w raju czuła...do sportowego chodziłam... proszę się nie śmiać, od samego chodzenia czlowiek mistrzem sportu się nie staje, ja byłam w opozycyjnym podziemiu sportowym:-p

Madzia, aaaaa...figurki:-pFigurki kucyków to ja mam obcykane, w środku nocy potrafię bez zająknięcia wymienić imiona wszystkich :-D No i pewnie, że kup Maćkowi, nawet jak nie bardzo markowe, ważne że to jego wymarzone, a nie musi przecież 50 lat trwałości mieć:tak:

Dorka
, no przecież matka karmiąca jesteś, mlekożerca Ci wysysa siły i nadprogramowe kalorie (choć moja to tylko to pierwsze niestety:-p). Pewnie pomoże branie witamin, mnie przy Flo pomogło, teraz to już tylko czekam aż samo przejdzie:tak:

A muszę pochwalić moje baby, że znowu poszły spać całkiem przyzwoicie bo przed 23...skończyło się co prawda basenem w łózku, bo Flo zasnęła z marszu i nie zdążyła toalety odwiedzić, ale coś za coś:-p


zmykam do roboty, jak się w końcu zorganizuję i lenia wypędzę, to może uda się i z książką troszkę ruszyć (tak, wzięłam się za pisanie z nadzieją, że jak Małgorzata Kalicińska zrobię karierę literacką opisując nasze bankructwo finansowe:-p)
 
Dorka moja przyjaciółka rodziła w czerwcu i od około 6 tyg też w głowie jej sie bardzo kręci,mówi żę czuje sie jak na statku:baffled:Badania wszystkie zrobiła nawet rezonans i przyczyny nie znalezli ale zaczeła brać leki gdyż bała sie ze z synkiem sie przewróci.Niestety przy tych lekach karmić nie można:no:

Surv ksieżke piszesz,super od pierwszego Twojego posta wiedziałam ze talent literacki masz i jak nic bestseller bedzie:-)Jaka tematyka?

Kic,Surv współczuje temperatur w domach.U mnie ponad 21 stopni przy wyłączonych kaloryferach, ale sa minusy tak ciepłego mieszkania w lato miałam 27-28 stopni i sobie z M obiecaliśmy ,że to nasze ostatnie lato w tym mieszkaniu:tak:

Młoda usneła o 18:30 ,wstala po 24 .Nakarmiłam ja i M pogonił mnie do dzieci pokoju i wiecie o ktorej wstała przy tatusiu po 5:tak: Mam dzień lenia ,któryś z kolei nawet obiadu nie chce mi się robić:no:Młoda ujada,zasnąć nie może a ja licze żę zaraz do niej wskocze i z godzinke sie przekimam:tak:

Aha wczoraj pani od tańca bardzo chwaliła Miska mówi ze umie się ruszać a co najważniejsze chętny do udziału we wszelkich zabawach :tak:Nie wiem po kim, ja zawsze wstydziłam się wszystkiego a tańcować też nie bardzo potrafię;-)

Miłego laski!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki :)
Jak by mi się chciało tak jak mi się nie chce...może kawa pomoże.
Całe mieszkanko do wypacykowania, zakupy do zrobienia, zasady zabaw i gier + INO do przygotowania a ja sobie siupłam przed kompem i bb podczytuje :-p
Tak btw. myślicie, ze rodzice chłopaków mnie zabija za wyganianie ich dzieci o 16 , przy blasku latarni i o szronie na pole żeby szukać jakiś tam kartek+ pograć w zamrażanego?
Bo jeszcze się zastanawiam ale boje się, że bez pobiegania mogą dom rozwalić..
Oprócz mini-ino planuje jakieś kalambury, konkursy, grę w Angry Birds ( kic jutro 9 latki ostatecznie przetestują gierkę więc może zweryfikuje swoja ocenę ale nadal uważam, że masz mega zdolnego i skupionego syncia) zawody na x boxa. Zobaczymy jak wyjdzie ale ciut się boje.

surv jaaaaaa ale jaja trzymam bardzo mocno kciuki za książkę i kupię i przeczytam ciurkiem choćbym miała paść i dzieci zagłodzić.:-D:-D:-D A na brak śniegu to sugeruje sie cieszyc bo oznacza to brak potrzeby odśnieżania obejścia. ;-)
Andula
mikser pożyteczny, tańszy i mniej miejsca zajmuje:-D Kupuj:-);-)
kic gitara piękna sprawa, strasznie i brakuje grania mojego m, a on jęczy, że je,u brakuje gitary. Ja mimo, że cos tam grałam to zawsze kiepska byłam a przy m to mogę siew ogóle schować wie co się będę błaźnić. Chłopaki na razie gitary nie ruszają, jakiś czas temu kupiliśmy taka małą drewnianą w supermarkecie dla Patryka ale zupełnie nie stroiła a w końcu gryf się odkleił :/
Dorka bidulka nie dość, że po chorobie to przeciez nie tak dawno rodziłaś to masz praw byc osłabiona. Może lekarz coś wymyśli.
Kasia ciufcia fajna :) Na szczęście troche parcie na komputer u nas zleżało, bo myslałam już że Tymciowi zakaz zrobię bo się ciut za bardzo ekscytuje.
Czyli z tą woda w oczach to jednak norma, może spróbujemy w okularkach. O ile w końcu na basen dotrzemy :baffled:
Ok lece bo pralka woła Tosia okna juz myje, PAtryk (na popołudnie ma do szkoły) właśnie mi łóżko na części rozkłada. Chyba zaczne praktykowac buddyzm. Ommm
 
Witam, dzis zrobilam badania zalecone przez lekarza,morfologia, na tarczyce,EKG,przeswietlenie kregoslupa odcinka szyjnego-wyniki w poniedz i wtedy sie umowie do lekarki:tak:
Andula ja bym nie chciala przerywac karmienia:no: wlasnie lekarka mo mowila o tych lekach:tak: Brawo dla Miska,Seba tez lubil tanczyc ale teraz to juz wyrosl z tego,ale cos mu zostalo jeszcze w glowie(tzn kroki):tak:
Kic fajnie jest grac na gitarze,Seba byl tak napalony na gitare a teraz kurz zbiera:baffled:Mam nadzieje ze wroci do niej:tak:
Haszi trzymam kciuki zeby imprezka sie udala:tak:Dasz rade:tak:Tosia mala pomocnica:-D
Survi pisz,pisz ja tez na pewno kupie te ksiazke:tak::-D Flo jeszcze ma problemy? Misia ostatnio nasikala na podloge u siebie w pokoju:baffled:mowila ze nie zdazyla:sorry2:
Kasia nic nie mow o uciekajacych dniach,ja niedawno jeszcze z brzuchem chodzilam:-D Gratki dla dzieciakow:tak:
Ok 12 mam zamiar sie wybrac z dziecmi na spacer bo siedzenie w domu mnie juz dobija,choc mi sie nie chce okrutnie ale jakos sie zmobolizuje.
Uciekam bo Franiutek sie obudzil,troche pogadal w lozeczku,ale teraz to juz zaczyna marudzic i bedzie placz:tak:
 
Survivor to widzisz, juz pierwsze kilientki pewne masz!!! ja się oczywiście też piszę:tak:
Co w tych konikach jest,ze wszystkie dziewczynki mają teraz na ich punkcie fisia???

Musze lecieć, bo mała dzisiaj w domu i maruda nieziemska,wsadziłam do huśtawki i normalnie dziewczę odpływa.
Potem dopiszę.

Dobra jestem.

Andula to widzę,że warunki mieszkaniowe podobne mamy;-),ale mi się podoba, na ogrzewaniu bynajmniej oszczędzamy, wolę tak niż zimnice jak u teściów, bo u nich to nawet w największe upały w domu zimno:szok:
Kasia to widać, żeśmy się z Mikim na ten sam wirus załapali ;-) przeszło mu już? mnie jeszcze ze 2 dni żołądek bolał,ale już bez takich sensacji.
Haszi widzę ,że się niezła impreza szykuje:szok:Ja cię sunę widzę,że im większe dzieci, tym bardziej trzeba się namęczyć,żeby atrakcje zapewnić:szok:

o ludzie, znowu jęczy...mała ma zapalenie spojówek, gardło przeziębieniowe, mega katar, 3 czwórki w natarciu i prawdopodobnie 2 dwójki:baffled: Jest bosko:crazy:
To ja już wiem skąd ten katar ciągły, bo ona ma zawsze przy zębach.
Nocka tym samym do bani,a wstała o 6, jak tylko Macka usłyszała, bo ten to też znów z kurami wstaje:baffled:
No więc teraz już biadoli, bo śpiąca, a ja ją chcę przetrzymać,żeby jedną drzemkę miała, bo przez ostatnie 2 dni dwa razy w ciągu dnia spała i nocki tez gorsze ,ale to być może od choroby).
Oki, uciekam, bo wlazła pod prysznic i nie umie wyjść.
 
Ostatnia edycja:
Witam, czytałam , nie pisałam bom chora, z antybiotykiem:crazy: I na razie słabo przechodzi.Poza tym zaganiany tydzień z Olką.Wiki też wróciła do przedszkola, tak tęskniła a teraz na wejście płacz :baffled:

Surv na książkę twoją też się piszę , oczywiście z autografem :-)

Madziu nie wiem co jest w konikach, ale np, moje dziewczyny ciśnienia na nie nie mają. Mają kilka szt takich małych figurek, ale to bawią się nimi razem z klockami. Żadnych imion nie znam jak Surv :-D U nas bardziej pluszaki disneya, kotki, pieski to hit, Piorun z bajki.I barbie.

Dorka zdrowia dla Ciebie, dobrze że dzieciakom już lepiej.

Haszi to impreze szykujesz, u nas przeważnie przychodzą 2 koleżanki i same sobie wymyślają zabawy :tak:
Kic gdyby można było przesyłać ciepło to bym wysłała, ja teraz po zmianie pieca mam bardzo ciepło, ok23st. Wcześniej marzłam, bo nawet przy paleniu w piecu 20st. to był szczyt :sorry2:

Lenia mam ja wy wszystkie. Ale teraz mam chwilę luzu w domu, obie dziewczyny w placówkach, i lecę dom ogarnąć.Bo przy nich się nie da :baffled:
Miłego dnia.
 
Haszi synuś napewno bedzie zachwycony ,fajnie ze umiesz zoorganizować czas dzieciakom a w gusta 9-latków napewno łatwo nie jest trafić :tak:

Sylcia zdrówka.

Madzia u nas też maruda miała spać a drzemneła sie tylko 5 min .Zdrówka dla Majci!

Odnośnie mycia okien i innych luster przez nasze dzieci..

Kilka dni temu Misiek "umył" Ewki chusteczkami lustra w szafie przedpokojowej tak ze ledwo swoją postać można było dostrzec:wściekła/y:Opierdzieliłam go to mi odpowiedział"ja ci tak pięknie szafę umyłem a ty na mnie krzyczysz":-D:-D wiec go przeprosiłam aby nie zabijać w nim entuzjazmu "sprzątaniowego" może kiedyś się nauczy robić to dobrze to będę miała lżej ;-):-)
 
heloł

Andula no Misiek mnie rozwala;-)
moj Tymi to na księciunia strasznie rośnie
sprzątanie to najgorsza z rzeczy jaka może go spotkać

a my po wizycie
dzieciarnia tylko z katarem osłuchowo czysta
ale mamy siedzieć w domu więc wiecie jak to jest z dwójką

Kic dzięki za cynka raz jeszcze
współczuję zimna

Dorka może jednak szyjny? mi nawala i mam takie zawroty ze szok
no i pamietaj, że zmęczenie robi swoje

Andula jak mała z butlą?
my mamy zamiar zacząć od jutra marcheweczkę z ziemniaczkiem ale teraz się zastanawiam bo jak katar minie to w środe szczepienie i oczywiście dylemat bo jak bedzie zle znosił stałe jedzonko to co robić/
ale ja chyba sama szukam problemów

Surv klub wiernyc czytelniczek juz masz
pisz, pisz;-)

dobra zmykam bo jakis zamęt domowy
do później
 
reklama
Surv, podziemie sportowe powiadasz - doooobre:-D:-D:-D I jak tu Twojej książki nie kupić? Za Sylcią - oczywiście z autografem:tak:
Andula, faktycznie, jak mogłaś na synka nakrzyczeć - taki uczynny. Brawo Misiek!
Madzia, Miki już ok. Jeszcze trochę kaszle, ale generalnie wychodzimy na prostą
Dorka, zdróweczka!!! Sylcia, zdróweczka!!!
Haszi daj znać jak kinder party się udała:tak:
Ja dziś zdezerterowałam z fitnessu, za to poszłam z kuzynką na zakupy:-D Udały się:tak:
Udanego weekendu!!! I spania do co najmniej 8 ;-)
 
Do góry