reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
rzeczywiście tu cisza
Kic udanego wypadu
ja też lubie to nasze bb mimo, że zaglądam częściej na fb
ale większość naszych jednak aktywna "fejsowo"

Madziu my za tydzień nad balaton
oj jak mnie się nie chce pakować

99Kasia witaj na forum
widzę, że dziewczynki górą i niebawem masz termin
zdrówka dużo i sił zwłaszcza w upały z brzuszkiem

dobra ja zmykam robić teraz obiad
igi na spacerze
majstry dalej bałaganią w salonie
już nie chce wiecej remontów
miłego dzionka;-))))
 
hej babeczki
Wyjechałam na weekend do rodziców, ale wróciłam ze względu na tel z pracy; już po :blink: myślę, że będzie dobrze
dzieci teraz z dziadkami, bo nie mam jak do nich wrócić (do Wycinek); mąż z teściami remontują łazienkę w Rusi; a ja zostałam sama i chyba normalnie odpocznę :-):-):-)
witaj 99Kasiu i gratulacje :tak:
Kic udanego wyjazdu, fajnie :-D
 
Witam .Jak sie uda chciała bym wrócić do plotek i ploteczek. Byłam z Wami bardzo dawno temu jak Szymon sie rodził potem wiiele sie dzialo ale mam nadzieje ze uda mi sie tu na BB ponownie jakoś odnaleść. Bo na razie nie bardzo wiem co i jak bo się duzo pozmieniało.
 
witaj Heksa :-D pamiętamy, pamiętamy :tak: co słychać? Szymon idzie do szkoły? córcia to już panna!
część z nas jest na fb mamy zamkniętą grupę, więc cierpliwości; wakacje-to dziewczyny rzadko zaglądają ;-)

wczoraj wróciliśmy z Rusi-dzisiaj mąż jedzie z kafelkarzem; może za tydzień już będzie prawie gotowa ta łazienka :-D tam to można odpocząć ;-)
trwa Oblężenie Malborka-pójdziemy obaczyć co się dzieje!
 
dzień dobry!
Kic ja jestem, to moje przyzwyczajenie ;-) cieszę się, że wyjazd udany, pokarz zdjęcia jak już się ogarniesz ;-)
dzisiaj słoneczko, idziemy koło Zamku bo Oblężenie Malborka trwa; dzisiaj w planie mamy inscenizację bitwy i pewnie kącik dla dzieci-nie jest zimno to piaskownicę wyhaczymy ;-)
pozdrawiam
 
Iza hehe no u mnie to już też przyzwyczajenie, a może nałóg:-Dzdjęcia wrzucę, muszę coś wybrać bo M nacykał jakieś 1600:baffled:ale postanowiłam, że sobie taką fotoksiążkę z tego zrobię:tak:moja siostra tak sobie teraz wywołała zdjęcia z Turcji i wyszło świetnie:tak:
Fajnie takie atrakcje u Was:tak:Mój M znowu "ciągnie" kolejną fuchę, więc z dzieciakami pójdziemy mu pomóc:-D

Miłego dnia!
 
ale było fajnie; w końcuy widziałam oblężenie Malborka haha 1 raz w życiu :-) dzieci lepiły z gliny-plastyk prowadził warsztaty-super; rysowali też, chodziliśmy na szczudłach i pracowaliśmy w teamie-na nartach dla 3 osób,ale była zabawa :tak: na koniec pizza; fajnie było :-D
teraz kawusia, @@@ mnie męczy :baffled: głowa ćmi, czas na odpoczynek
pozdrowionka
 
reklama
Witam serdecznie.O widze, że z wakacyjnych urlopów wracacie my jeden mamy juz za nami na drugi - jedziemy do Boszkowa okolice Leszna przed nami i nie możemy sie doczekć.Izabelka Szymon zostawiłam go w przedszkolnej zerówce, nie dałam do szkoły na razie jeszcze, on jakis taki mi sie wydaje ,że za mały hehe.Co do Natalki to Natala od 1-go bedzie uczennicą klasy pierwszej. No i super że świetnie się bawiliście.kicrym witaj Pukam powolutku, mam coraz więcej czasu, pokończyłam wkońcu szkoły, kierunki i dzieciaki troche sie uspokoiły z problemami więc mam nadzieję,że uda mi sie dość często i na dłużej zawitać do Was.Ja dzis zyje minionym weeklendem byliśmy nad jeziorkiem tu u nas nad Czochą jak ktos kojazy te okolice a dziś od 6-tej- nie moge dojść do siebie bo troszke jednak sza bardzo sie ze słonkiem zbratałam... Siedze w murach o i tez ide zrobić kawusie dobry pomysł...
 
Do góry