reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Madzia Twój syn zawsze był zdolny i pamiętam ,że wyprzedzał wiele dzieci z lipcva swoimi umiejętnościami , także nie dziwię się,że go Pani chwali.
Madzia mam nadzieję,że jednak nadzieję,że z Leny nie będzie taka duża buntowniczka :)
My byliśmy wczoraj na koncercie modern tolking , ale było super
 
reklama
Dziewczyny chyba nam forum naprawdę zanika, ponad tydzień nikt nie pisał, odezwijcie się , jak u was Mikołajki
 
No cisza jak makiem tu

Kic gdzie jesteś?

Na fb kamu zagadala i coś ruszyło:-)
chciałam zwłaszcza do Kic zagadac ze my sa:-)
Nie ma szału ale zawsze cos

igi zasypia
tymi je kolacje
pogoda do bani a za 2 tyg swieta i czas myślec o pierniczkach:-)

do zobaczenia na bb
 
Chyba wszystkie pracusie sprzatusie

kic sie nie pojawia:-(

u nas chorobowo. Oby do świat sie wyleczyć
T przyniósł chyba wira i kaszle cały dom
najgorzej igi bo u nie go krtan
przebimbamy juz 3 dzien w domu bo zakaz spacerow
moze ciasto dzis wyrobie na puerniczki?

kamu jak przestaniesz pisać na BB to będzie tragedia. Piszmy. Moze nas usłyszą:-)
 
Cześć
U nas też chorobowo
Maks też kaszle, Lenka trochę też.Maks miał gorączkę z czwartku na piątek, ale na szczęście się nie powtórzyła
Renia zdrówka dla dzieciaczków
Jak tam przygotowania do świąt?
 
Wlasnie igi szaleje
dostal czopka na krtań i sie rozbudził.
Pieknie .... pieknie

rano zgona bede miała bo czuwanie murowane

weekend mija na kurowaniu ale jakoś gorzej zamiast lepuej
ledwo obiad zrobiłam.
Pierniki nie ruszone. Masakra jakas
Ewy nie ćwiczę mimo ze codziennie sobie obiecuje skalpela odpalic
chce tylko zdrowka to odzyskam sily

kamu No to chyba teraz jakaś plaga
obserwuj tylko bo kol córka z takiego kaszlu nagle Zap płuc

ok wariatunco przybiegl
obydwoje chyrlamy koncertowo, ale tylko mi chce sie spać:-)
 
Jestem!
Renia, Kamu dziękuję, że zaglądacie:*

Renia zdrówka dla Was!
Kamu trzymajcie się zdrowo, ja po zap. oskrzeli jak Liwia miała 4m-ce co kaszel to lecę do lekarki:/

Kuba teraz był tydzień w domu, bo miał anginę, teraz tylko siedzę w nadziei że Liwka nie dostanie, bo w niedzielę jedziemy:)

Ja zapierdziel w pracy jak to przed świętami:/ jasełka, dekoracje, pierniki, kiermasz itd:/ a w tym roku jestem SAMA, więc mam już dość:/ W tym roku się udało i jedziemy znowu na święta więc przynajmniej nie muszę gotować, dużo sprzątać i martwić się o zakupy i obiady :p

Nic, idę pakować pierniczki na kiermasz:p M już nie wyrabia, bo ja non stop w robocie, albo robota w domu:p

U nas Mikołaj ok, nie mamy tradycji na jakieś duże prezenty;) Kuba dostał dwa zestawy cobi ze stacji BP, książkę star wars, słodkości, dres z angry birds i tshirt ze star wars;) A Liwka puzzle ze świnką peppą, płytę do słuchania minimini, słodkości i ciuszki z konikami ponny :)

Miłego wieczoru!
 
Kicrym i to u Was to nie były duże prezenty???? :-p U nas dla Majki duplo pociąg a teraz na gwiazdkę duplo domek. Maciek dostał zamiatacz Śmieciaków ,a teraz dostanie śmieciarkę do kompletu, łyżwy i kask, bo chodzimy na lodowisko i całkiem nieźle sobie radzi. Renia jak zdrówko?? ja też jeszcze pierników nie porobiłam. Nic nie porobiłam z resztą. Choinka stoi,ale nie ubrana,więc mam plan co by dzisiaj ją ubrać. nie mam siły na nic. W pracy zapierdziel, w domy bajzel, na uczelni też zapierdziel. K po nocach z pracy wraca,więc sama jestem ze wszystkim :-(. Kamu jak dzieciaki?? zdrówka! Lecę do roboty.Paaa :-*
 
reklama
Do góry