reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

milkaaa

Czerwcowa mama'08
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
1 158
Zakladam watek lipcowy - bo sama jestem na rozdrozu czerwca i lipca
Wg OM wychodzi 24 czerwiec
wg Usg - 02 lipiec
Ciekawa jestem czy sa juz jakies przyszle mamy lipcowe:tak:
 
reklama
Czesc, jestem a raczej jestesmy:-)
Mam termin na 3 lipca!
U lekarza jeszcze nie bylam ale to latwo wyliczyc;-)
Bardzo jestem ciekawa naszej Dzidzi a moze dwie Dzidzie tam sa:szok: w rodzinie jest kilka par blizniakow wiec mamy szanse!
To moja druga ciaza ale tak samo chciana, oczekiwana i ekscytujaca, jestem bardzo szczesliwa:happy2:
Czekamy na wiecej Lipcowek to sobie pogadamy:tak:
Pozdrawiam.
 
Kochane Milkaaa and Renek To ja sie tez niesmialo dolaczam. Do lekarza jestem zarejestrowana dopiero na srode, ale domowe testy pokazaly 2 grube krechy. Wyliczylam sobie termin tez na 3 lipca. To bedzie moje pierwsze malenstwo. Ogromnie sie ciesze, ale tez troche boje bo nie naleze do tych najmlodszych. Caluski!
 
Hej, wiec.... od kilku dni tez juz wiem że będę mamusią w lipcu - około 5... we wtorek zrobiłam test bo spóźniał mi się okres i tu.... nagle myślałam że mam przewidzenia jak jakiś mały cień zaczał się pojawiać obok standardowej kreski.... aż nagle ciężko było nie zauważyć tej krechy,.... next day byłam już na fotelu po wcześniejszych wynikach krwii... i już byłam pewna że będziemy mieć dzidzie... mój ukochany mega happy, ja--- dochodzę do siebie po szoku.... :-) ale happy szoku... potem kilka dni niepokoju bo okazało się że jest zagrożenie ciąży pozamacicznej, ale od wczoraj już wiem że z dzidzią all oki i ma 5 mm.... tak więc... będę częstą bywalczynią na tym forum :happy: miłego dzionka życzę.
 
gratuluje :)
2 osoby maja termin w moje urodzinki :] [3 lipiec]

duzo radosci i jak najmniej mdlosci :]
 
no wlasnie - ja bylam na usg tydzien temu bo dostalam plamien - nei bilo jeszcze serduszko, byl sam pecherzyk ciazowy i krwiak po odklejonej kosmowce, a program usg wyliczyl ze to 4 tyg i 5 dni
nast usg kontrolne mam 13 listopada - mam nadzieje ze serduszko juz bedzie bic
 
No prosze jak ladnie jest nas juz piec szczesliwych Lipcowek:-)
Czekamy na wiecej!
Ja jeszcze nie bylam u lekarza bo chce juz przy pierwszej wizycie posluchac serduszka czyli w przyszlym tygodniu.
Jak bede po to napewno sie pochwale:tak:
Pozdro
 
Dzisiaj zrobiłam test , a dokładnie 2 h temu wyszły dwie grube krechy które możecie zobaczyć w poście poświęconym testom.
Wg moich wyliczeń wychodzi 15 lipiec...
jutro ponowie test i wybiorę się do lekarza wtedy będę dokładnie wiedziała !
 
reklama
Do góry