reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Renek ja miałam podobne objawy do ciebie ale potem dopadło mnie zapalenie zatok,rób sobie inhalacje z jakiś olejków miętowych,może amol tam u was jest dostępny.Mnie kazała robić oilolbas i naprawde mi pomogło.Kazała mi też pić wapno

d4de37b931.png
 
reklama
Renek - co do przesunięcia terminu bo dziecko jest wieksze, to moja znajoma ma teraz taką sytuacje, ze pierwszy termin miała na 16 stycznia, potem lekarz stwierdził że dziecko jest duże i przesunął jej termin na 6 stycznia i wyobraź sobie, ze do tej pory nie urodziła:szok::szok::szok: jeździ codzień na ktg i nic.....te terminy to czasem jedna wielka bzdura....
Co do tematu o który wczoraj się pytałam ( czyli macierzynski przed porodem ) - dowiedziałam się w swoich kadrach, że nie mogą mi zacząć liczyć macierzyńskiego przed faktycznym terminem jesli będę miała zwolnienie, natomiast teraz podobno lekarze nie chcą wystawiać zwol. na 2 tyg przed terminem!!!! Nie rozumiem co znaczy, że nie chcą??!!! to jakaś bzdura:wściekła/y::wściekła/y: No ale poradziła, zeby w takim razie iść do zwykłego internisty i on wystawi takie zwolnienie i będzie po sprawie. Trochę się uspokoiłam.....
 
Pabla lekarze są różni niestety, z regóły wystawiają zwolnienie do przewidywanego terminu porodu, przynajmniej ja miałam tak wystawione :tak:
 
Sylcia, no właśnie, lekarze są różni, to prawda....dobrze, że mam znajomego internistę, wprawdzie w rodzinnych stronach 80 km od warszawy, ale jak mi tu nie dadzą to specjalnie pojadę tam i wezmę od niego zwol. Ale mam nadzieję, że jak moja lekarka zobaczy, ze na dalszych usg wciąż będzie ciąża znacznie młodsza niz to co ona mi wyznacza z ostatniej @ to wyznaczy mi nowy termin porodu, chyba tak można, nie??? Dobra kończę już o tym, bo się nie potrzebnie nakręcam i tylko się denerwuje na zapas:-:)-(
Renek - nie ma za co dziękować, jak to Sylcia napisała po to tu jesteśmy wszystkie:-):-):-)
 
Pabla do końcówki ciązy jeszcze trochę czasu, na razie nie denerwuj się bo szkoda i Ciebie i maleństwa, a wszystko na pewno się ułoży i będzie dobrze :tak::-)
 
Mój ginek powedział, że wystawi mi do końca ciąży L4, ale teraz po tym co pisałyście to zastanawiam się do kiedy w takim razie. Hymmm poczekamy, zobaczymy.
 
reklama
Witamy kolejną lipcóweczkę, fajnie że do nas dołączyłaś.
Wczoraj się ważyłam i wreszcie jakiś kg na plusie.W czwartek idziemy do lekarza ciekwe ile nasz szkrab urósł przez te 3 tygodnie od ostatniego usg.
d4de37b931.png
 
Do góry