reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Juhu..zwycięstwo!!! wracam do świata żywych :-) krwiak się wchłonął, pozostała jednak blizna-bo był duży i szyjkę mam trochę skróconą, ale nie muszę już leżeć cały czas, w końcy świat zobaczę;-)

No to super! A nie mówiłyśmy, że będzie dobrze?:) I zazdroszczę powrotu do świata, ja ledwie 5 dni siedzę w domu i już zaczynam chodzić po ścianach:/ Jak desperacja sięgnie zenitu, pójdę do sklepu na dół choćby boso :p
 
Dzięki dziewuszki:-) nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi dziś zakupy, nawet spodnie ciążowe już kupiłam więc teraz można chodzić na spacerki :-) a jeszcze piękna pogoda to korzystałam,tylko teraz zakwasy mam na nogach ;-) ufff
Alicja witaj! a teraz to musi być tylko lepiej!!!! i ja w to wierze!!!
 
AHaa super że wszystko już w porządku,na pewno już jesteś spokojniejsza.
Alicja witamy na forum,fajnie że ktoś jest z "mojego" miasta,masz już wybrany szpital w którym będziesz rodzić?Pozdrawiam
d4de37b931.png
 
Witaj Alicjo!!!Wszystkie musimy sie trzymać.
Dziewczyn y to nie zależy od tego czy to 19 czy 26 tydzień mojej znajomej lekarz już w 17 tyg. powiedział ze to bedzie chłopczyk i tak dalej jest:)
Ja skonczyłam 20 tydzień i najpierw bobo moj lezal poprzecznie co uniemozliwia rozpoznanjie plci a teraz leży miednicowo co także utrudnia ogladanie co jest pomiedzy nozkami. Wiem że to badanie w ktorym wyklucza sie wady robi sie od 20 tyg. najlepiej ja ide za tydzień znowu schiz:)
 
Oj, jestem spokojniejsza, bo czasami to różne myśli po głowie chodziły :-) jak bym czuła już mocne i częste ruchy dzidzi to na pewno troche to by uspokajało! ale te nasze bobasy nas trzymają w niepewności, jak by się ujawniły to można by było wyprawkę konkretną kompletować....a ja i tak mam przeczucie na chlopaka, hi hi
 
Hej dziewczyny!!! Ja wczoraj miałam wizytę u ginki, taką kontrolną, badania ok, wszystko ogólnie ok, tak więc się cieszę. Usg będę mieć 3 marca, już się nie mogę doczekać czy pokaże nam dzidzia czy jest dziewuszką czy chłopcem!!!! Ja jakoś nie mam przeczuć...
U mnie rozstępów brak, jakichś zmian skórnych równiez. Smaruję brzuszek, uda i piersi Ziajką dla mam, podobno jest ok.
 
reklama
Ahaa super, że wszystko już ok. Nie dziewie się, że się ceszysz, bo ja leżałam z kwiakiem w domu na L$ od listopada do 14 stcznia i myślałam, że jajko zniose.

Alicja witaj wśród nas.

Pabla super, że wszystko ok, człwoiek po takich wiadomościach odrazu spokojniejszy jest.

Ja wczoraj byłam na wzycie u gna i tez wszystko ok. 28 lutego mam USG i gnek powedział, że postarmy sie podejrzeć maluszka jakiej jest płci - mam nadzieje, że zrobi dzdzia mamie prezencik i ladnie się pokarze.

Ja jak narazie używam kremu ujędrniajacego Nivea Q10, ale chyba pomysle już o kremie typowo na rozstępy. W poprzedniej ciąży używałam Gerbera i byłam bardzo z niego zadowolona - nawet jeden rozstęp mi się na brzuszku nie zrobił i chyba tym razem tez ten kupie.
 
Do góry