reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kamu, z opisu Julii na GG sądząc to ma w cholerę roboty, bo się przeprowadza;-)
A mnie Wasza wczorajsza niemoc dopadła...spać mi się chce, ale jak się położyłam to zasnąć nie mogłam, robić się nie chce...2 strony od rana...a jeszcze 5 razy tyle...tak, że Post buciki jednak jutro pójdą bo nie widzę możliwości zgrzebania się na pocztę w takim stanie:baffled: Jakaś nakręcona jestem perspektywą remontu, a do tego znowu mamy mega problemy rodzinne...jakoś wraz z małżeństwem to wszystko inne zaczęło się walić...niby dobrze, że małżeństwo się w tym wszystkim trzyma, ale zastanawiam się kiedy w końcu R walnie pięścią i stwierdzi, że ma dość ratowania z opałów mojej rodziny:-p Normalnie tak tydzień od losu bez robienia za konfesjonał, bank i psychiatrę razem....bezcenne i nierealne:-p

Nic, czas przestać oglądać okleiny drzwiowe na allegro a zacząć na nie zarabiać:sorry2:
 
reklama
Haszi widzę,że przed porodem cię nosi:-) Nawijaj nam tu jak sytuacja wygląda,bo my też w stresie;-)
Survivor R Cie po prostu wziął z całym dobytkiem rodzinnym to teraz cierpliwie znosi familijne koleje losu;-)
Dorka tzn nie usuwali ci tych ósemek? a co się stało?

Mnie dzisiaj rozmemłanie jakoś porządnie nie zdązyło chwycić,bo zafundowali mi wycieczke po opolskich urzędach,więc sie jako tako rozruszałam:-p Pewnie przyjdę do domu i padnę na pysk,chociaż nie,umówiłam się z koleżanką to trzeba jakoś powera podtrzymać.Chyba kolejna kawka,a co!
 
dzien bry:-)
bosze, ja dopiero teraz zobaczylam jakiego posta wczoraj wam ufundowałam:zawstydzona/y:;-) uwierzcie poprawię się już, po prostu zanim kliknę "zatwierdź" będę dawać dla M do recenzji:rofl2: to zapewne post będzie zaczynał sie na czesc i kończyl, że fatalna pogoda u nas:-p bo tak na marginesie wiecie jak u nas wieje:szok::szok: serio dawno tak nie wialo, wyobraźcie sobie, że ja do chudych nie należę a mnie prawie na samochód zarzucilo jak szłam:baffled:
Surv ja też nie raz się zastanawiam, czy jakby M zobaczyl przed ślubem film krótkometrażowy przedstawiający po kolei moją rodzinę (oczywiscie ukryytą kamerą) to czy by powiedzial sakramentalne tak:rofl2: ale z drugiej strony mój m ma malusią rodzinę, ale teściowa wkurza mnie za wszystkich i jeszcze sąsiadów dodając:-p ale wiesz co, takie sytuacje kryzysowe mogą utwierdzić Ciebie w przekonaniu, że to ten jeden jedyny:tak::tak::tak:
Haszi napewno bedzie Zinka;-) musi:-D:-D:-D a ta bratowa to nie mieszka z Wami???
Post a dlaczego kukuśka???:-D:-D:-D:-Da tak po za tym byś moze nakręcila koleżankę, bo niby mi się chce ale nie wiem co....dziergać:rofl2::-p
Kasia a no fajjne:-D:-D:-D:-Da co na to tatuś, bo mój M już teraz widzę, ze bedzie zaborczym tatusiem:-D:-D:-D:-D niczym Pawalak bedzie Tośce reperował drzwi:rofl2:
Madzia ja niby zawsze powinnam taka rozemłana chodzić, bo mam ciśnienie 90 na 50:sorry2: ale zawsze sie czyms nakręcę:-p i zawsze tlumaczę się, że moge dużo kaw pić:-p bo tak dziennie piję z cztery co najmniej:-)
Sylcia a nadlugo męża w świat wypuszczasz?
Kamu i co u Ciebie?? dostałaś?
dziewczyny ile u was kosztują prywatne przedszkola? bo ja znalazłam fajne ale wpisowe 500, do tego miesięcznie 850 i do tego dzienna stawka żywieniowa 15 zł. Wydaje mi się, ze to drogo ale może to normalnie stawki:baffled:
Surv bardzo mi się takie panele podobają!!! Widziałam je na żywo polożone i naprawdę są boskie, takie romantyczne:-p
 
Tosika, u nas wpisowe teraz chyba 400 (albo 350 nie pamiętam) a za całodniowy pobyt płacimy 850 + 5 zł dziennie za jedzenie, ale bez obiadków. Z tym, że teraz we Wro otworzyło się chyba ze 20 nowych żłobko-przedszkoli i widzę, że te nowe promocyjnie to ceny nawet od 500 zł mają. Przedszkola są tańsze, to na ktore się namierzam, jeśli za rok się do państwowego nie dostaniemy jest coś 6 stów.

A co do inspiracji robótkowych, to ja mam cały kajecik, tylko czasu wcale;P Jakbym miała czas to bym ponczo małej jesienne zrobiła;)

Dobra, już więcej tu nie zajrzę, póki tej wstrętnej umowy nie wypchnę;P
 
Jestem jestem dziewczyny i to jeszcze w dwupaku. Faktycznie tak jak surv pisze mam wpip roboty. Łukasz wyjechał w delegacje a ja zostałam z nieznośną dwulatką, wielkim brzuchem i przeprowadzką w sobotę! O ak sobie mój kościelny wymyślił a co... Mieszkanko mamy już zapłącone, wszystko mamy już załatwione... jeszcze tylko miesiąc sie gnieździć u mamy i już będziemy na swoim!! Hurra!!! Tylko pada pytanie czy ja jeszcze miesiąc w dwupaku dam rade :-p skurcze mi się zaczynają już coraz częściej i coraz dłuższe, no ale faktycznie jak wezmę nospę to przechodzi. Myślę, ze to bardziej od stresu i wogóle przez tego wierciocha w brzuchu bo normalnie aż mi na wszystkie strony lata non stop. Ahhh... jak ja bym chciała juz mieć to wszystko za sobą... i nic tylko rodzić...


a to nasze nowe mieszkanko :-)
 
Julia no mieszkanko super,pierwsza klasa,ale cena też spora.
Tosika u nas przedszkola są w granicy 650 zł, a jeśli chodzi o @ to mam jeszcze czas ok tygodnia
Madzia to aktywny dzień miałaś.
Ja oszaleje,kupiłam Maksowi grającego Tomka i już mi głowa pęka
 
tak na szybko
mieszkanko fajne
surv pracuj pracuj
Tosika ja pomysłów mam od groma, czasem sie nawet śnią tylko czasu nie ma żeby zrobić
jakies fotki zrobię w weekend to wkleję. Jedno bolerko czarne jest na zdjęciach na zamkniętym z imprezki u Julki. Reszta czeka na fotki. aktualnie robię czapunię i butki dla małej Anulki :) co ma 2 tygonie :)
lecę bo towarzystwo w wannie
paaaaa
 
to ja też na szybko:sorry2:
Tosika my za żłobek płacimy 600 zł/mc +12 zł dzienna stawka żywieniowa = max ok.840 zł (zależy ile dni w m-cu i ile dziecko ma nieobecności to stawki żywieniowej nie liczą za te dni).Wpisowego nie było:tak: Natomiast w innym wpisowe 400zł, 700zł/mc+7,50 zł stawka żywieniowa.U was strasznie drogo:szok:
Julia fajnie,ze się odezwałaś:tak:daj czasem znać co i jak ,bo my tu w stresie,a musimy wiedzieć kiedy przeć;-).Mieszkanko fajne,ale trochę drogie.My za 69m2 daliśmy 270tys w sumie w stanie surowym,ale za to nowiuśkie i z garażem.No ale to w Opolu i to w sumie jedne z najtańszych jakie znalećliśmy-3700zł/m2.Ale najważniejsze,że już będziecie na swoim,ach jakie to cudowne uczucie,mówię Ci:tak:.

Dobranoc kochane,zmykam się kąpać i jeszcze poczytać,ale cośta książka bardzo nasennie na mnie działa:sorry2:.
 
Hello


Wlasnie wrocilismy z Baltowa i padam na twarz, miejsce swietne- zwlaszcza dla dzieciakow, chociaz i ja poszalalam na rollercoasterze:).
Jutro wkleje foty i napisze cos wiecej.

Kasia- wy jutro tam jedziecie, prawda? Milej zabawy, no i wezcie worek pieniedzy bo sie przyda.
 
reklama
Hej! Mam 2 tygodnie urlopu - hurra!
Renia prasowałaś? Bo ja własnie opchnęłam stosik, bleh
Tosika, Ty z takim ciśnieniem masz tyyyle energii? Wow, wow, wow!
Nie wiem jakie są u nas ceny prywatnych żłobków (nawet nie wiem czy istnieją) i przedszkoli... Ale generalnie ceny masakryczne. Za państwowe Mikołaja płace max 150 z hakiem... Kurcze, ale różnica...
Julia, Haszi, dzielnie się trzymacie ciężaróweczki. Haszi, Ty możesz już a Ty Julia faktycznie jeszcze miesiąc poczekaj.
Wiesz Haszi, strasznie rzadko jeździmy w kierunku Rzeszowa. Raz zapuściliśmy sie do Jarosławia na wystawę psów a generalnie kończymy na Dębicy. Ale marzą nam się Bieszczady jesienią, więc kto wie, może kiedyś sie uda zahaczyć... Aha, znajomi m ze studiów mieszkają w Rzeszowie, ale nas nie zapraszają ;-)
Julia, bardzo ładne mieszkanko. Grunt że własne!
Dorka, dlaczego nie miałaś zabiegu?
Surv, żeby wszystko sie poukładało!

O Beaa, dzięki za info! Fajnie, że tam fajnie ;-)
 
Do góry