reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej,
moje małpki śpią, ja czekam aż mi pazurki wyschną i też walnę się do spania bo jutro o 06:00 pobudka. Na szczęscie piątunio jutro:-)
w niedziele odwiedza nas mama i wybieramy się z M na Hobbita, bo jestem ciekawa efektów specjalnych.
Surv - ale postępy robi Sara! ja tak czytam że ona już stoi i myślę - przecież ona jest taka malutka:confused: - patrzę w suwak a to już ponad 8 mcy:szok: kiedy to zleciało:confused:
a karmiło nam się bardzo miło i też myślałam że do roku, ale rok minął a my wciąz sie karmiłysmy i tak nie miałam planu kiedy skończę i samo wyszło.
Andula - powodzeniu w szukaniu pracy!
u nas też pogoda wstrętna jest, aż się z domu wychodzić nie chce.
Dorka - zdrówka dla całej Twojej rodziny, czytam że chorujecie na całego:no:
 
reklama
no i jestem\
ależ u nas wieje brrrr
Pabla..no bardzo ładnie Wam zeszło z tym karmieniem :)
Kic..i jak tam HM? ja byłam dzisiaj i szału nie ma jak dla mnie, były fajne dresy ale rozmiaru nie było.
Jeśli chodzi o płaszczk to w outlecie mi się udało, szary, o takim właśnie marzyłam jakby powiedziała młoda :)
przetestowałam wzór szala i chyba pójdzie do prucia bo za bardzo sie ściąga...hmmm, sobie zrobiłam prosty to mi włóczki zabrakło, a ten na zamówienie to musi być idealny...no nic spruję jutro :)
teraz to trza iść się do m. zagrzać :)
jutro też wolne ale planów mam dużo to się nudzić nie będe

aaa Kamu...i jak tam?
dobrze że ktoś pociągnął temat ciązowy :) bo już czas był najwyższy :)
Magdzik już w domu i wszystko oki.
dobra.Idę spać
 
Witam w piątunio ;-)
U nas pogodowej masakry ciąg dalszy. Wieje, że ho ho
Post, o któej Ty pisałeaś tego posta?! Toż to śordek nocy. Nawet jakbym dziś miała nie iść do pracy, to i tak baaardzo późno. Super, że z Magdzikiem i dzidziusiem ok, tylko powiedz Ty mi jak on ma na imię?
Pabla, masz sposób na pazurki? Tzn. żeby malując przed snem nie miec odcisniętej na nich poduszki?
 
Post no zaszalałaś z tym postem po 1:szok:
To ja juz z 15. raz do małej wstawałam o tej porze
:-p Ma zołza katar i spać nie może. W końcu K do niej wstawał, bo ja przecież do pracy chodzę:-p ,ale i tak go musiałam budzic, bo kurna nie słyszy jak dziecko ryczy:baffled:
Mi sie do tego jakies szatany śniły,że aż krzyczałam i takie to spanie dziś było, a wstać trzeba było o 5.30, bo jeszcze małego odwoziłam do p-la. Majca dziś w domu i oby się jej nie pogorszyło. Wczoraj byliśmy u pediatry i osłuchowo było czysto,ale kaszel jest i katar taki,że nawet mucofluid nie daje rady.

Survivor Sara to rzeczywiście goni z rozwojem:szok: No a z tym postanowieniem to chyba całkiem nas nie opuścisz?
;-)
Dorka to żeście sie pochorowali:szok: Zdrówka!!! i oby to już ostatnie choroby w tym roku ;-) może się tak da.

Andula to luzik bys miała skoro tylko 13 dyżurów,a zawsze to i pieniądze dodatkowe całkiem własne ;-) i jakies oderwanie od codzienności. Mi to się teraz z Mają w domu podobało,ale w sumie fajnie,że do pracy wróciłam:tak: Najgorzej mi teraz to ze studiami pogodzić, bo nie mam kiedy przysiąść nad projektami,ale to już niedługo ;-)

Kasia tablet oddany:tak:uff.
A w pracy luźno póki co, od poniedziałku się zacznie,bo dyr.z urlopu wraca:sorry2: Najgorsze to to,że po 2 dniach siedzenia mnie wszystko boli:baffled: Plecy łupią jak w 9. m-cu ciąży,a na udach mam zakwasy, chyba od zakładania nogi na nogę:-p Nieprzyzwyczajona jestem do takiego siedzenia, choć staram się jak najwięcej chodzic,ale bez powodu przeciez po korytarzu nie będę latać. Dziś siłownia, to może się rozruszam.

Pabla to fajnie Wam poszło odstawienie :-) cel uswięca środki ;-)
I tak długo się karmiłyście. Ja 7 m-cy co i tak uważam za sukces w porównaniu z Maćkiem i biorąc pod uwagę to,że trochę antycycowa jestem i żadna to dla mnie przyjemność:sorry2:

Kicrym fajne te butki,ale ja kompletnie nie wiem jakie rozmiary na przyszły rok kupować, toteż odpuszczam.
Za to jakbyś miała jakieś kody na tchibo to daj cynk ;-)

Dobra, dzwonie do K,może już wstali. Muszę mu instrukcje co do syropów podać ;-)
 
nienienienie, nie opuszczę Was aż do śmierci:-D Tylko muszę ograniczyć bezcelowe snucie się po stronach ogrodniczych, wystrojowych, czytanie forum co godzinę i takie tam pożeracze czasu;-)

Dorka, a Wyście nie robili całą rodziną badań na obecność paciorkowca? bo to by chyba trzeba globalnie wszystkich przeleczyć, żebyście się wzajemnie nie zarażali?

My już w miarę zdrowi, jeszcze trochę kaszlemy, ale dzieciom się coś z głowami porobiło trwale...wczoraj poszły spać przed 2, a w dzień prawie nie spały:no: Są bliskie wyeliminowania potrzeby snu:wściekła/y:

Zmykam do pracy bo w związku z powyższym wściekle zaspałam:-(
 
Hej
:) no po1szej pisałam :)
tak mi jakoś zeszło
Madzia Surv..zdrówka dzieciakom.
Z tego co czytam to grypa rośnie w siłe.
młody miał przerwę świąteczną to się dokurował i dzisiaj 2gi dzień poszedł już. młoda ok.Tatuś pojechał po jakieś ważne śrubki a ja delektuję się kawką, sprułam co miałam i nowe zaczęłam a zaraz musze poszukać wykroju na spodnie snowi bo mama mi kiedyś dała kawał sztruksu to możnaby wykorzystać wkońcu.
Kasia...młody Pawełek, jeszcze nie widziałam bo rodzice chyba jeszcze w amoku są i zapomnieli przesłać fotki :)
trochę się bujali z żółtaczką w szpitalu, naświetlania i te sprawy ale środę juz do domu ich wypuścili
 
Post ale z Ciebie sowa! Pozdrów Magdzika i koniecznie upominaj się o fotki
Surv, faktycznie cyborgi z Waszych córek - a ja narzekam, że córka wcześnie wstaje
 
Witam na szybko:)
Zaraz po Kubę lecimy z Liwą:tak:dziś M ją wcześniej położył i tym sposobem o 13 już była po drzemce, ciekawe jak do wieczora wytrzyma:baffled:

Madzia ja kupiłam większe o 2 rozmiary niż ma teraz ecco:tak:tam masz taką tabelę, zmierzyłam Kubie stópkę i dodałam 2,5cm (z myślą że 1,5cm mu noga urośnie, a do 1cm może być zapas w bucie:-p)cena jak na Primigi super, a za zapisane się do news dają 30zł rabatu:tak:My od dłuższego czasu wstajemy na zmianę z M, ale mój M ma czujny sen więc słyszy młodą, czasami tylko on wstaje, bo to ja nie słyszę:sorry2:
Pabla próbowałaś może młodą wsadzić już na PukyM??tak się zastanawiam czy teraz Liwie nie kupić tego mniejszego kettlerka (Kuba dostał od razu 12')bo na quiksmarcie zasuwa równo i ciśnie się na hulajnogę od Kuby:szok:
Post a tak obleciałam i kupiłam młodej rękawice narciarskie za 20zł i leggisny za dyszkę:-p:-Dnic fajnego nie było, ale ja czekam aż zrobią kolejną przecenę to wtedy co nie co mam dla młodego upatrzone:-pno i czaję się znowu na kapphala 50% na wyprzedaż:-p
Surv podziwiam Cię, że wytrzymujesz tak bez snu, ja bym chyba w nocy udusiła takie małe potworki:-p

Dobra lecimy po drugiego diabła:sorry2:

co do nowych umiejętności, Liwa nauczyła się wchodzić z kanapy na parapet i skakać ze stołu na kanapę - nie muszę pisać kto ją tego nauczył:sorry2:
 
heloł
wreszcie mam chwilę
młody zajada chrupa i jest to świetne zajęcie;-)

Surv ale sie dziewczynom pomieszały nocka z dniem
współczuję
no i gratki dla Sarci za rozwój
Igi zaczyna się "puszczać" ale na szczęście upadki w miarę bezpieczne
śpieszno mu do chodzenia, że jestem w szoku bo dla mnie to tylko więcej czujności

Kic fajne buciki
dawaj znać o wyprzedażach
jak będzie w kaphalu to koniecznie bo chciałabym skorzystać

Madzia super, że już się z pracą oswoiłaś
zdrówka dla małej
mój P ze słyszeniem ma identycznie
ale mam wrazenie, że to dlatego bo wie, że ja wstanę

Post to szalejesz

Dorka zdrówka dla Was

no i koniec przerwy
chłopaki szaleją
 
reklama
wyjeżdżam na chrzciny do Szczecina, więc na chwilkę tylko ;-) życzę udanego weekendu, aby się chorzy wykurowali; mój Oski dzisiaj rano znowu kaszle :sorry2:
Dorka współczuję normalnie
Surv kurcze, nie jest dobrze, że dzieci nie śpią tak długo,wiem, że czasami są oznaką choroby (nie pamiętam jakiej); może pogadaj przy okazji z pediatrą; bo to nie jest naturalne; prawdopodobnie nie mogą spać z przemęczenia; może trzeba im poukładać bardziej dzień, aby było mniej podniet itp nie wyobrażam sobie, żebym i ja i dzieci tak mało spały; 10 h to minimum! w końcu zaczną chorować, bo organizm będzie wycieńczony; pomyśl o tym
 
Do góry