reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Renia, machnęłam to prasowanie i mam na razie spokój - do czasu aż to na sznurkach nie wyschnie
No chyba jasełka będą przedstawiać:sorry2: Ale mają też mieć eleganckie stroje. U nas bal ma całe przedszkole na raz - wszystkie grupy
 
reklama
A my ciupiemy w taką grę, gdzie układa się drewniane zwierzatka jeden na drugim żeby się nie zwaliły:-D No ale co tu robić w taką paskudną pogodę
 
A my gramy w angry birds:-p
Renia też mamy to "grzybkowanie":-p:-Dlubimy grać w tą na drugiej stronie, gdzie trzeba te śmieszne rzeczy wykonywać, ale to szczególnie jak przyjdzie jakaś koleżanka za swoim dzieckiem, to więcej radochy mają matki niż te dzieci:-D
Pabla a Sonia gra z Wami?Jeju moja Liwa to jest taka niedobra, że zaraz wszystko zabiera i ucieka:baffled:w planszówki albo puzzle gramy jak Liwka śpi, albo jej nie ma:sorry2:

Myśmy byli rano trochę na spacerze, nie wzięłam wózka i musiałam drącą Liwkę nieść, bo nie chciała wracać do domu:wściekła/y:normalnie to jest diabeł okropny!jest gorsza niż Kuba:sorry2:nie pomaga, że idziemy, zostawiamy, papa i te sprawy, ona idzie w swoją stronę mówi "teść" robi papa i sobie idzie a nas ma głęboko w d***:dry:
 
Witam w Nowym roku. Małż pojechał dziś, i w końcu mam spokój. Strasznie mnie drażnił przez te 2 tygodnie. Chyba już całkiem odwykliśmy od siebie :-( Nie mam pojęcia co dalej :sorry2:
My jeszcze tydzień do szkoły i ferie.
Widzę u was już bale. U nas też Wiki będzie Barbie Świąteczną, a Ola Dzwoneczkiem. Wiki bal ma już w środę, a szkoła chyba p[o feriach.

Co do strojów to mam 2 do sprzedania (Dzwoneczka i Sukienkę z ogonkiem Myszki Minnie) Jak któraś chętna obfocę. :tak:

Pabla ja mam xboxa z kinectem. Super się gra, zabawa dla całej rodziny szcz.sportowe gry i taneczne. Moje dziewczyny lubią jeszcze w taką z Disneya grać. Ale niestety same gry są bardzo drogie bo ok 150 do 200zł za sztukę. Ale na nudę polecam.

My ostatnio gramy w spadające małpki ;-)

Zdrowia dla wszystkich chorujących.

I nie wiem co jeszcze. :confused: Spokojnego wieczoru. :tak:
 
Wrocilam
p dał radę ale było ciezko
Igi ryczal a brat mu wtorowal

Film ssupermarketów
jestem zadowolona ze na chwile sie wyrwalam
planszowki królują
mamy psp i wogole nie używamy tzn P jeździ ale gier już żadnych. Na początku zachwyt był:-)
ja tam wole kostkę i pionki i radość Tymka bo wygrywa cały czas:-)

oki idę spać bo zmęczenie dopadlo
 
bry
nocka dziś do bani
młody był taki płaczliwy i niespokojny, że mam wrażenie, że co chwilę sie budziłam - oczywiście sama już lunatykuję
teraz też marudzi jak szalony
chyba zęby dają do wiwatu a te maści to taki pic na wodę

okropnie jest wstać i zobaczyć furę prasowania
niestety jutro nie mogę się wymigać

teraz czas nastawić rosołek
i przegonić szaloną kotkę, która upodobała sobie włażenie na choinkę
pewnie za piernikami bo taki z niej łasuch jak z Tymka

miłego dnia
 
Witam

Sylcia jak Robert często bywał za granicą też w domu jego obecność mnie denerwowała teraz nie wyobrażam sobie jak ciągnełam bez niego:tak:

Surv współczuje tak póznego chodzenia spać przez dziewczyny a myślałaś o ziołowych syropkach wyciszających:tak:Koleżanka dostała dla 10-cio miesięczniaka gdyż wstawał w nocy po 10 razy:tak:

Pabla my mamy xboxa ale ja w to wogól nie gram,chłopaki też sporadycznie:tak:
Madzia ​zdrówka dla Majci u nas też z nosa coś leci narazie woda mam nadzieję że się nic nie wykluje.
Reniu super że udało Ci sie wyrwać takie wyjście samemu dobrze robi:tak:

Kic gratki dla Liwki za osiągniecia:tak:

My najczęściej garmy w Monopol moc atrakcji.Planuje kupić jakąś planszówke gdyż Miś uwielbia a mamy tylko Monopol i Chińczyka:zawstydzona/y: chće kupić Zgadnij kto to:tak:ale jak zachwalacie grzybobranie to kupie:tak:

Byłam w piątek w szpitalu zanieść papiery:tak:ale naczelna mi powiedziała że nikogo nie szukają:eek:Kazała papiery zostawić zobaczymy:tak:Poszłam do dziewczyn na oddział ,zważyłam Ewkę i chyba mało waży 8 kg.Ja jej wogóle kaszek ostatnio nie daje może powinnam:eek:
Wczoraj mieliśmy wizytę chrzestnej Ewci którą jest dalek kuzynka R ale cieszy mnie gdyż młoda dziewczyna ale napawdę się rolą przejeła pisze,odwiedza chociaż mieszka ponad godzinę drogi od nas:tak:Miałam dziś iść kupić buty na aerobik ale zapomniałam .że sklepy pozamykane:rofl2:Nie wiem co będziemy robić pogoda do bani a dzień długi;-)

Buzka!
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja:)
U nas pogoda smętna:confused2:do tego Liwka zaczęła kaszleć i z nosa jej leci, a jutro ma iść do żłobka:wściekła/y:normalnie chcę już kwiecień!od połowy listopada młoda ma non stop katar albo kaszel i nic pomaga, jak jej przejdzie to na 2-3 dni i od nowa:confused2:Już normalnie się boję z nią na dwór wychodzić:sorry:

Andula mało waży??moja Liwa jest prawie rok starsza i waży 10kg, nie przejmuj się:tak:ja tam uważam że lepiej mieć zgrabne dziecko niż pulchniutkie, potem Ci ją karzą odchudzać:confused2:Ja tam za kaszkami nie przepadam, dawałam Liwce własnie w okolicy 8-12 m-cy takie mleczne z rossmana na drugie śniadanie, albo jako podwieczorek jak miała lekki obiad:happy: ale tylko w dwóch smakach nie było cukru, także musisz spojrzeć na skład. Już nie pamiętam ale chyba w nestle był cukier albo w bobovicie. Teraz kaszek już nie podaję, ewentualnie w nocy do mleka dosypuję pół miarki bez mlecznej na 210 wody, ale po to żeby zużyć zapasy;-)przyjaciółka mojej siostry ma córeczkę w wieku mojej Liwki (jest 2 tygodnie starsza) i dr kazała ją odchudzać, mała waży 14kg!tyle ile mój Kuba:szok:teraz już się trochę wyciągnęła w górę, więc tego aż tak nie widać, ale naprawdę była grubiutka. Niestety to robią słodzone kaszki i soki w dużych ilościach. Fajnie, że chrzestna się tak interesuje:tak:u mnie są moje siostry:tak:
Renia mnie też prasowanie czeka, ale niech sobie leży do wtorku to machnę po pracy bez plątającej się pod nogami Liwy:-pfajnie, że się do kina wybrałaś:tak:
Sylcia ech z tymi chłopami:confused2:szybko u Was ferie, my chyba jako jedni z ostatnich, bo w połowie lutego.


Dziewczyny kupowała któraś z Was jakiś wyjazd z groupon'u albo citeam'u i go zrealizowała??chciałabym gdzieś się wyrwać z M na narty i mają kilka fajnych ofert ale jakoś mam obawy:zawstydzona/y:kilka razy z innych ofert korzystałam - szczególnie ze zniżek na bawialnie ale wyjazdu jeszcze przez nich nie realizowałam:sorry:

Miłego dnia!
 
reklama
Kic u Miska zawsze był problem za waży za dużo a u Ewci że mało ;-)ale racja wolę aby była szczupła niż okrągła;-)Miś waży 23 kg:szok: uważam że gruby nie jest poprostu cały duży.Najwyzszy w całej grupie w przedszkolu.Wczoraj spotkaliśmy Misia kolegę starszego o 8 miesięcy aż się zdziwiłam kolega nizszy o głowę:tak::szok:
Zdrówka dla Liwci !

Kic ja wyjeżdzałam z gruponu i wszystko było ok.Grupon jak coś będzie nie tak oddaje bez problemu kasę:tak:

Izabelka ja właśnie zarezerwowałam w kinie bilety na Strażników marzeń.Chcę iść z Misiem jak za bardzo się nie rozpada to pójdziemy.Zdrówka dla Oskiego.

Kic dzięki za info o kaszkach:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry