reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Mamusiasynusia odnośnie pieprzyków teraz podobno wiekszość dermatologów zaleca usuwać,dużo z tych zmian jest stanami przednowotworowymi:tak:Bliska koleżanka miała usuwane 3 znamionagdyż wg lekarzy wyglądały "podejrzanie" szybko miejsca po zabiegu sie wygoiły:tak:

Kic nowy wózek :szok:Pochwal się chociaż jaki:tak:

Haszi to najpierw planujesz jechać sama i po jakimś czasie dzieciaki ściągnąć? Dziadki dadzą radę ,mieszkałm w Uk ze znajomymi ,którzy zostawili swoje córy z dziadkami ,dziewczynki nigdy nie narzekały na opiekę jedynie żaliły się na dyscyplinę prawie wojskową;-) Ortografią się nie przejmuj ja też walę "byki" aż mi wstyd czasami:zawstydzona/y:

Ewka nadal wysypana już nie wiem ile ten alergen się w ciałku utrzymuje:confused:Cała jest szorstka:baffled:

Mama bardzo zadowolona z występu Misia podobno był najbardziej elegancki(ubrałam mu smoking;-))Dostała w prezencie pierniczki robione przez dzieci oraz zdjęcie Misia z dedykacją dla babci-super się spisała wychowawczyni.
Jak wychodzili z p-la Miś zaczepił jakiegoś dziadka i mu powiedział "Rany ale pan gruby" Dobrze żę mnie nie było zapadłabym sie pod ziemię:zawstydzona/y:
R na siłowni Ewcia śpi a Miś marudzi :wściekła/y:

Dobranoc!
 
reklama
Szkoła już niemal zdecydowana. Czyli padło na tę troszkę dalej. Jeszcze na jutro umówiłam się na spotkanie u koleżanki Mikusia z grupy przedszkolnej, która do tej szkoły chodzi. Myślałam, że nie będzie chciał, bo to przecież dziewczyna, a tu szok - nawet wybrał sobie i poprosił o wyprasowanie koszulki jaką jutro założy:szok::-)
Kic Twoje podejście do reformy i nauczania bardzo mi odpowiada:tak:
Nowy wózek? Eee, już mnie to wcale nie szczyka:-p:-D
Madzia, jak tam wypasione miśki?:-D
Kurcze w weekend ma być u nas bardzo mroziato a my na ten kulig jedziemy. Nie mam nawet porządnego stroju a pasowałby kombinezon narciarski i termoodzież :-) Mam nadzieję, że przeżyję ;-)
Gdzie nam się podziewa Surv jak się pytam?
 
my dzisiaj wszyscy pojechaliśmy zapisać Oskara do szkoły, ale wstydził się pani dyrektor :szok: nie chciał się przedstawić :confused2::eek::-)
jutro mam usuwany 1 pieprzyk, bo mi wystaje, przeszkadza, bo czasami go zaczepiam, albo drażnię, powiem potem jak było ;-)
idę czytać co u was :-) Kic kolejny wózek? rzeczywiście, rekordy chyba bijesz, że Tobie się chce
 
Sączę pyszne pifko i czekam na pizzę, to tak w ramach diety:-pmój M pije tylko niskoalkoholowe a kupił jakiegoś czeskiego radlera 5% i go nie chce, więc się nie może zmarnować:-p
Kasia bardzo dziękuję:tak:patrzę trochę oczami "moich" dzieci i relacjami koleżanek, które pracują w szkołach (niestety nie w tej do której pójdzie Kubuś:-p)rzeczywiście w weekend ma być przymrozek także ciepłe gacie obowiązkowe:tak:
Andula kupiłam quinny yezz, dziś przyszedł, więc fotek jeszcze nie cykałam:-pale prowadzi się bajecznie!:-Dteraz kombinuję kasę na Baby joggera city mini GT, ale ciii przed moim M, bo obecnie krucho z kasą na takie wydatki:-p
Iza no taki mój fioł:-p:-Djak Liwa z wózków wyrośnie to pewnie całkowicie przesiąknę "zakupowym" forum:-pna razie jednak "wózkomania" bierze górę:-p:-DMoja siostra niedawno usuwała pieprzyki i mówiła że spoko:tak:nic ją nie bolało:tak:
Andula kurcze mojen Liwce też wyszła alergia:szok::wściekła/y:cholera tak dobrze było ,po Kubie cieszyłam się jak głupia,że ona nie jest alergiczką, a tu ją wysypało i to tak skazowo, więc chyba mleko:-(dałam karteczkę do żłobka że mają ją wpisać na dietę bez nabiałową, ale w domu też się musimy się pilnować, a ona tak lubi serki:baffled:

Spokojnej nocki!
 
Jestem, podczytuję, ale nie ogarniam:-(Robię dwa duże projekty jednocześnie i do środy jestem uziemiona...potem może uda się parę dni wolnego, bo nie daję rady ze wszystkim...

A, Kic, to nie tak z tymi pieprzykami...gdyby były potencjalnymi zmianami nowotworowymi, to bym już do Was nie pisała..:-pPo ciązach wyrosło mi kilkadziesiąt nowych, byłam u dermatologa i powiedziała, że taka uroda (a raczej jej brak, bo jak dalej będą rosnąć to będę jak Baba Jaga wyglądać:wściekła/y:) Natomiast wycinać należy duże znamiona: z takim właśnie idę do onkologa w poniedziałek, bo zaczęło się coś tam zmieniać. Pewno nie ominie mnie operacja, ale zobaczymy, bo nie bardzo mam warunki, żeby się wyłączyć z życia na kilkanaście dni:-(
A poza tym u nas ok, tylko czasu tragicznie brak..Sarze idzie 4 ząb, nie może się wyrząć i mała jest nieznośna. Flo też miała występ w przedszkolu i powaliła panie na kolana, bo nie wierzyły, że w ogóle się odezwie, a tymczasem wierszyk powiedziała cudnie, bez jednego zająknięcia;-)
Lecę budzić gwiazdę, a potem do roboty;-)
 
hej
moje chore
młody zapalenie krtani i to masakryczne
ma bactrim
tymi lepiej bo już starszy więc u niego tylko pulneo przeciwzapalnie
tym sposobem dzieciaki mamy nie wypuszczą na impr
Kic to czekam na opinię o wózku
no i mam takie samo zdanie na tej reformy
wszystkie moje znajome nauczycielki nie wysłały swoich dzieci do szkoly od 6go roku
i same twierdzą, ze to głupota bo widzą jak to wygląda na codzień
no a rodzice podniecaja się jak szaleni jak psycholog powie, że dziecko zdolne i się nadaje - to dopiero porazka kierować sie opinią w tak ważnym temacie

Madzia to się nazywa polityla prorodzinna w naszym kraju;-)
dobrze, ze nocnych dyżurów nie wymyślą

Andula super że ćwiczysz
ja 29go mam spotkanie zumbowe - oczywiście w planach chodzenie

dobra zmykam bo co chwilw młody wymusza i już 1h piszę tego posta
 
Renia, zdróweczka dla chłopaków!
Surv, no to masz kocioł. Brawa dla Flo za piekny występ!
No mnie pani psycholog zapewniała, że Miki nadaje się do szkoły jako 6 latek czym mnie zadziwiła. Może i tak, nie wiem, bo nie poszedł;-)
 
Adula ładnie napisałam ^^ Nie ma mowy, żebym dzieciaki zostawiała, po prostu szkoda mi dziadków, ze zostaną sami i boje się czy ja sobie poradzę w nowym środowisku, bez pomocy. I że będe totalnie uziemiona, bez pracy, ludzi, rodziny...nawet telefony niespecjalnie się będą kalkulowały.
Zresztą wiesz coś o tym tylko w moim wypadku jeszcze odpadnie jakiekolwiek życie towarzyskie tam, no bo jak i z kim?]
kasia ale to taki kulig z końmi i saneczkami? :-D Fajnie, że szkoła wybrana.I dobrze, że w ogóle macie wybór, u nas z tym średnio.
mamusia synusia u mnie cała rodzina moja i m "popieprzona" od stóp do głów i nie było z tym w poprzednich pokoleniach problemu. Ja tylko włukniaki usówałam ale nie powiem patrze nieraz na nasze pieprzyki z lekiem. Nie wszystkie metody usuwania sa dobre, po chyba laserówce kumpeli zostały spore blizny ale to nie jest reguła.
kic kurcze z tymi alergiami przechlapane jest, nie wyobrazam sobie np. Patrykowi nabiału odmówić, on by nic wtedy nie jadł.
renia uuu biedna. No tak zwykle jak się szykuje impreza to dzieci chorują. Tatuś je namówił :p
surv No trochę masz zajęcia. Praca w domu to jednak wyższa szkoła jazdy.
A ja idę zaraz do pani pedagog
|.
Patryk wraca ze szkoły na nogach, po drodze mają przejście i przeprowadza ich stopek.
Szedł ostatnio z kolegami ze szkoły i się spóźnili, pan stopek już wracał z przejścia a, że wcześniej ich straszył, ze jak się spóźnia następnym razem to pójdą do dyrektorki to uciekli (na cmętarz ) :szok:.
W domu mi się przyznał, dostał bure i nakaz chodzenia bez kolegów, zaraz po szkole do domu.
A wczoraj mi wraca ze szkoły i mówi, że zostali wezwani do pedagog i mieli rozmowę z policjantem:szok:. Pewnie chcieli ich postarszyć no ale muszę się dowiedzieć o co chodzi i zwyczajnie pokazać, że młody ma rodziców.
Jak dla mnie to lekka przesada zwłaszcza, ze to pierwszy raz u Patryka, nie ma tez żadnych innych uwag, jest grzeczny i uczy się ok.
Czekam na babcie, jeszcze miałam coś porobić bo potem prosto do pracy idę ale chyba się denerwuje :-p i nie mogę sie za nic zabrać. Cóż jak wrócę to nadrobię. Prasowanko juz się zbiera.
 
Oj ale się niewyspałam ,Ewulec chory charczy jak menel spod SPOŁEM ;-) z nosa leci narazie wodnista widzielnina :baffled:Miesiąc było spokoju:crazy: W nocy Młoda spać nie mogła męczyłyśmy się we dwie:baffled:Ona i tak jest przekochana dzielnie znosi przeziębienie ,w nocy jak podchodziłam sprawdzać czułko przez sen się uśmiechała:tak:Uwielbiam ją:-)

Odnośnie alergii wkurzyłam się na R ,on kąpie dzieci i jak się zapytałam jak Ewci skóra to powiedział że lepiej nie sprawdzałam.WCzoraj coś mnie tkneło i ściągnełąm jej body i się przeraziłam:szok: i dzwonie do dziada ,pytam gdzie lepiej.Sucha jak wiór na szafce jak byk stoi Lipikar do smarowania ale po co :wściekła/y:Raczej proszek wykluczam gdyż po takim czasie powinna być spora poprawa obstawiam alergie pokarmową tzn nieszczęsne chrupki:tak:

Haszi towarzystwo napewno prędzej czy pózniej się znajdzie.My poznaliśmy w UK dużo napawde wspaniałych ludzi z którymi utrzymujemy kontakt do dziś.Będzie napewno ciężko, ale nudzić się nie będziesz z Twoja trójką.W UK jest dużo pięknych miejsc my z R co tydzień robiliśmy sobie wycieczkę w nieznane a inspirację czerpaliśmy z tej stronki: http://kiszonyogorek.co.uk/ :tak:Dzieciaki szybko rosną i za jakiś czas będziesz mogłą się rozglądać za pracą:tak:W wiekszości przychodni u nas wisiały kalendarze ze spotkaniami mam wychowująych dzieci.Mamuśki sobie plotkowały a dzieci razem bawiły .:tak:

Kic to może mojego XLR sprzedam i kupię coś nowego,chociaż przy Miśku mi się super sprawdzał,najlepsza spacerówka jaką miałam ale to było 3.5 roku temu;-)Liwka może jednorazowo na coś się uczuliła:confused:

Surv powodzenia u onkologa.

Reniu zdrówka dla dzieciaków.Mnie też impreza ominie przyjechała kuzynka ze Szwecji miałyśmy iść na tańce ale odwołam szkoda mi Ewci ,cycuś w nocy podczas choroby przynosi jej ulgę :tak:

Miłego dnia
 
reklama
Kicrym to już nie pierwszy raz taka jazda w przedszkolu. Ola ma dwie Pani, jedna to wazna jak nieweim co, a druga kochana, ale siły na nic nie ma, bo to babcia na emeryturze zatrudniona na zastępstwo. Oli już mówiłam nie raz, ale ona mówi, że boi sie powiedziec, bo Pani na nią krzyczy (krzyczy na wszystkich). Raz to cały dzien z kupą przechodziła (miała rozwolnienie), bo jak raz obsikała majtki (podczas sikania0 to taką burę dostała, ze w domu płakała.

Haszi może i tak w 1-3 tez faworyzowała, ale ja tego nie zauważyłam, chyba , ze to mój był faworyzowany :)
Haszi w szkole czasami robią cos na wyrost, chyba ze strachu o dzieci, bo u mojego Mateusza w klasie jeden chłopiec strasznie przeklina to wszyscy mieli pogadankę u pani pedagog i tez bardzo się przejął. Przynajmniej nie bedzie przeklinał :szok::tak:
Mówisz Kubuś Puchatek w trzeciej klasie. Nie kojarzę, aby w tamtym roku Mati miał Kubusia, a le w tym mnie rozwaliło, że lektura to "Opowieści z Narni" - nie ma to jak dobra literatura.

Andula dzięki za info. Ja usuwałam jednego pieprzyka dużego na plecach, ale normalnie wycinany był, a teraz laserem chcę usunąć, bo mam takie dwa na brzuchu co mi po ciąży takie nierególane się zrobiły.

Izabelka daj znać jak to twoje usunięcie tego pieprzyka i w jaki sposób miałaś go usuwanego.

Surv jak ja miałam wycinany to nie powiem, ale miałam chyba tydzień szwy, tylko, że ja na kręgosłupie go miałam. A i blizna okropna została.

Ola zasmarka, ja zasmarkana, małż zasmarkany, tylko Mati się jakoś trzyma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry