reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andula to moj Tymi był taki
zawsze mówiłam, że takich jak on to 5 ;-)

właśnie upiekłam pępuszki
takie zawsze w domu robiła mama
poniżej przepis;-)
300g mąki
500g sera białego
5 calych jaj
5 łyżek cukru
1 płaska łyżka sody

jajka z cukrem wymieszać + sera zmielonego + mąkę z sodą i wymieszać

w rondlu lub garnku rozgrzać olej (wlałam 1l) na małą łyżeczkę nakładać ciasto i tak rzucać na olej

WSIO

chwila moment 2 półmiski zrobione na jutro

wreszcie nastała cisza
młode padło
zjadł 110ml mm
raz je raz nie ale musze go do mm przyzwyczajać bo też nie zamierzam karmić do 18tki

Madziu i jak? dał pan wyniki czy dalej gra wam na nerwach?

Ja od pon mam ciocię
fajnie, ze przyszla
dziś spacerowała z młodym 2,5 h bo spał i spał i spał;-)
mam nadzieję, że trochę to go oswoi z byciem z dala od mamy;-) choc na chwilę do południa;-)

dobra idę zając się juniorem bo na pieszczoty go wzięło
dobrej nocki
 
reklama
Hejka wieczorkiem :)
Andula nie pomogę, pamiętam jak za dziecka piekłyśmy pączusie z moją ciocią, ale niestety ciocia przepisu nie zostawiła:-(zresztą ja na diecie, więc 0 takich rarytasów:baffled:No tak jak na każdy interes potrzeba kasy i znajomości w urzędach:baffled:To moze całkowite przekwalifikowanie? a może po prostu trzeba czekać, nie ma tam jakieś starej co już by na emeryturę miała iść:-p;-)
Renia no tak kolejne ręce do pracy przy dzieciach to duże odciążenie:tak:pączuszki na pewno pyyyyyszne!
Kasia i jak Miki?podobało mu się?
Surv dobrze, że już po!to teraz odpoczywaj troszkę i zbieraj siły na porządki w ogródku:happy:

A ja dziś dostałam zamówione balerinki z crocsa i powiem szczerze, że są średniej jakości:baffled:przede wszystkim śmierdzą jak chińskie podróby, fakt są lekkie i wygodne ale już wiem, że latem w nich nie pochodzę, bo będę w nich pływała:baffled:japonki nawet spoko, ale cieszę się że kupiłam je po okazyjnej cenie:-p
Aaaa no i przyszedł mój nowy wózio!:tak::-D:-D:-Djutro idziemy na spacerek:-p:-D
 
Witam z rana machając do Was jedną ręką:-) Nie popiszę za wiele, bo strasznie wolno to idzie:no: Paczki taki jak Renia robiłam pare dni temu i rzeczywiście sa pyszne, choć smakuja troche inaczej niz te drożdżowe... ja niestety dzis nie upiekę, ale jadę na kontrolę do miasta, to kupię gotowe:tak:

Andula, czytałam ze przymierzasz sie do odcyckowania Ewy? masz jakas metode? ja to smutno u nas widze, wczoraj nie karmilam i mało mi piersi nie rozerwało, a młoda w nocy dała R niezłego czadu:zawstydzona/y:

sorry za brak pl literek, ale nie mam takiego rozstawu palców, żeby jedna ręką objać Alt i polskie głoski:sorry2:
 
Hej dziewczyny:-) Tłusty czwartek, który zbiega się z ukończeniem przez Syna 6 tygodni to dobry czas, żeby się wreszcie aktywizować:tak: Na razie nadrabiam zaległości w czytaniu i jak się ogarnę w tej materii, to zapewne będę bardziej kompetentna w swoich wypowiedziach:-D

Paweł ma kolki (wczoraj było iście koncertowo), ale jest znośnie:cool2: Czasami oczywiście szlag mnie trafia, ale przy drugim dzieciątku mniej się przejmuję. Swoje musi odbeczec i już:-D Jak go nic nie boli (a i tak się zdarza), to anioł - zupełne przeciwieństwo Juleńki, która jak zapewne pamiętacie dawała czadu, że hej......... Karmimy się cyckiem, jest naprawdę ok. Byle zdrowy był. Jutro jeśli wszystko będzie ok idziemy się szczepić. Z tej okazji Julia nie idzie do przedszkola tylko razem z nami jedzie do lekarki z braciszkiem. Jestem z niej naprawdę dumna, bo brata przyjęła super:tak::tak::tak: Bardzo pomaga, obcym na ulicy opowiada o malutkim i jest strasznie ważna. Pomalutku, powolutku do przodu.............oby tak dalej.

Kraków zasypany, drogowcy znowu zaskoczeni, miasto ponoć stoi w korkach, a wiosna już za 3 tygodnie - tak przynajmniej mówią w radio:cool2:

Pozdrawiam Was serdecznie, życzę smacznego z okazji wiadomej i mam nadzieję, że uda mi się ponownie regularnie z Wami pisywać. Miłego dnia!!!

P.S. Dziękuję za wszystkie serdeczności i dobrą energię regularnie przekazywane mi przez post:tak:
 
Liwa śpi, Kuba udaje:-p

Magdzik super, że się odezwałaś:tak:no tak przy drugim już się ma trochę dystansu do tego wszystkiego;-)oby szybko przeszły kolki:tak:
Surv ja odstawiłam Liwę eliminując poszczególne karmienia, ale karmiłam ją do 8m-ca, myślę, że im starsze dziecko tym trudniej:sorry2:

U nas pada śnieg:) Fajnie, oby jak najwięcej w górach padało, bo w poniedziałek jedziemy:happy2:
Idę na konferencję na 16.30 więc muszę jeszcze co nie co przygotować:sorry2:
 
hejka

Magdzik witaj witaj
fajnie, że ogarniasz bąbla;-) no i że Julcia taka super siostra;-)
mój tez kolkowy i sabsimplex pomógł

Surv ja dziś w nocy nie wytrzymałam i o 3 nad ranem jak siorbnął z lewej i z prawej i dalej chciał mlaskać to poszłam po butlę z wodą
ryku było tyle, ze pewnie cała kamienica na nogach ale 0 stresu
zapodałam smoka - o dziwo zassał
i tak z małymi przerwami na popłakiwanie jak usnął ok 4 to spał do 7
mam tak dość tych karmień co 1,5h, że serio nie cieszy cyckowanie
w środę idziemy do gastrolożki i zobaczymy co nam poradzi
ja już zupełnie nastawiona na odstawienie

kic fajny ten wózio
kurcze sama czegoś chce poszukać bo obok stokke spacerówki chciałabym takie fajne składane na szybko do auta ale na teraz
polecisz coś? bo u mnie w murze spacerowej nie chce mi się męczyć bo to jednak ciężkie a siedzisko osobno, stelaż osobno i męczy
jeszcze raz obejrze tego Twojego joggera;-)

dobra młody robi atak na mnie
pączki zjedzone
na wieczór zumbę odpalam to spalę com zjadła
miłego
 
Reniu dzięki za przepis ,część pępuszków już zjedzona:tak:

Surv moim zdaniem są dwie metody albo pomału eliminować karmienia lub bardziej drastyczne nie dać piersi:tak:Ja poczekam jeszcze na pierwsze ząbki i kończę cycować,wiem że dopiero wtedy będą nocki przespane:tak:

Magdzik witaj.

Kic fajnie macie z tym wyjazedem odpoczniecie:tak:

Ja na wczorajszym treningu znowu zmachałam się strasznie ale było super coraz bardzej mnie ćwiczenia wciągają.Już zauważam pierwsze efekty w postaci ładniejszego brzucha:tak: ,ale fakt prawie co drugi dzień ćwiczę.

Ewcia dziś mi z tapczanu spadła zapomniałam ze zrobiła się bardziej mobilna:sorry:poszłam do kuchni i nagle słyszę bęc i ryk.Zdarła sobie nosek i czółko ale na sczęście nic sie nie stało:tak:
 
Witam,ja na chwile po dwoch dniowkach jestem padnieta:sorry:
Magdzik witaj, przy drugim juz sie tak nie stresujesz a przy trzecim to juz wogole:-DSasiadka ktora ma 3 chlopcow powiedziala mi ze trzecie dziecko rosnie jak chwast;-)
Survi dobrze ze zabieg sie udal:tak:
Renia super ze masz pomoc przy dzieciach:tak:
Kic trzymam kciuki za snieg w gorach:tak:
Andula ucaluj Ewcie w nosek:tak:
Madzia jak tam zaliczenia?
Franek jak zasnal wczoraj po 20 to sie obudzil po 4:happy2: O 19 dostal kaszke i dopiero po 4 cycka:tak:Ja padlam przed 21,nie mialam sily nawet z G pogadac:eek:
Spadam odpoczywac:-D
 
reklama
Witajcie,
Kic też mam ochotę na buciki z crocksa (chyba źle napisałam) ale dośc drogie są. Daj znac jak się je nosi, bo wyglądają fajnie.

Surv zdrówka.

Nie było mnie kilka dni, bo bratowa potrzebowała "wsparcia". Straciła dzidziusia w 10 tygodniu ciąży. Wczoraj miała zabieg, ale nieźle się trzyma. Dużo gadałyśmy i chyba zrozumiała, że to nie koniec jej starań. Za trzy miesiące zaczynają nowe starania.
 
Do góry