reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Cześć dziewczyny
Renia dobrze że z chłopcami już lepiej:tak:
Andula dobrze Kic mówi ja teraz jakby co to bym już robiła dowody osobiste,a nie paszporty:tak:Misi robiliśmy 3 lata temu i teraz już nie ważny leży:baffled: Z nocnikiem to chcemy pomału zacząć,na razie nie chce zbytnio siedzieć:no:
Kamu ja już nie pamiętam w którym tyg to było:sorry2:
Iza nie znam się na takich sprawach,to nie pomogę:no:
Dziś idę na nockę, nie chce mi się jak zwykle:-D Najtrudniej wyjść z domu:tak:
Miłego dnia
 
reklama
Kamu o ile dobrze pamiętam to z Mackiem miałam robione w 11 tc,a z Mają chyba w 13. To w tym samym czasie co sprawdzanie kości nosowej i udowej, u Majki jeszcze sprawdzał prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu Edwardsa i Patou (czy coś w tym stylu). Zadzwoń i zapytaj, może zapomniała.Z tego co sie orientuję to przy każdej ciąży się to sprawdza.
Kicrym niezły wynik wagowy! Ja mam teraz 57-58 kg,a wzrostowo podobnie jak ty chyba. Chciałabym tak jeszcze 2-3 kg.
Iza ja tez radzę notariusza.
Dorka powodzenia w nocnikowaniu. Mi Majka na początku ładnie siedziała (zaczęliśmy w wieku 8 m-cy),a teraz chwilę posiedzi i zwiewa, identycznie było z Maćkiem.

Szał w pracy,więc zmykam.
 
Renia za kilka dni będzie u mnie purple:-D:-D:-Dmam nasrane w głowie ale co tam:-p:-D
Madzia ja kurdupel jestem:-pmam jakieś maks 160cm :-pale od kilku lat mam wagę z 6 na przodzie, więc teraz mnie zadowoli nawet 59,99:-p:-DMi Liwa też zwiewała, ale zazwyczaj starałam się przynajmniej raz dziennie ją przytrzymać a to książeczka, zabawka żeby się nauczyła po prostu usiedzieć kilka minut w jednym miejscu:-p:-D
Dorka u mnie z paszportem Kuby było tak samo, wyrobiliśmy w maju,żeby mieć na wakacje, potem plany się zmieniły, pojechaliśmy do Zakopanego, a na następne wakacje już był nie ważny:baffled:

A ja się wczoraj dowiedziałam,że moja bliska koleżanka ze studiów jest w ciąży!2 lata się starali i udało się, cieszę się razem z nią i trzymam kciuki za zdrowego dzidziusia:tak::-)
 
Renia bez gruntu, z ośrodkiem podpisujemy umowę o dzierżawę; masz pomysł?
ja też myślę o notariuszu,ale domek raczej nie ma księgi wieczystej... wydaje mi się, że ośrodek by miał

dzięki za rady dziewczynki
 
Kamu, przezierność robi się do 13 tygodnia, ale nawet jeśli o tym zapomniała, to nadal 'należy" Ci się USG genetyczne, na którym można ocenić prawidłowość budowy organów, etc.

Andula, my dziewczynkom zrobiliśmy dowody, bo nigdzie poza UE na pewno się w najbliższych latach nie wybierzemy, no i dowód można w pobliskim miasteczku zrobić, a paszport aż we Wrocławiu:baffled: Trzymam kciuki za uprawy, ja te pomidorki dla siostry już wysiałam i rosną ładnie (czyli nasionka nie były trefne:tak:)

Dorka, jaki wózek małemu kupiliście? Na FB widziałam i fajny;-) Ja też myślałam o próbach nocnikowych już, bo metoda z czekaniem aż dziecko świadomie informować będzie u Flo tak se się sprawdziła...grubo ponad 2 lata miała, jak jeszcze pieluchy były potrzebne:baffled:

I nie wiem co jeszcze, u nas wiosna pełną gębą, dziś 12 stopni było, więc z R. ganiamy po ogrodzie...a R sobie siekierę w nogę wbił:wściekła/y: Na szczęście oprócz sporej dziury i spektakularnych efektów wizualnych w postaci sikającej jak w horrorze krwi nic poważnego sobie nie zrobił i raptem 2 szwy dostał, więc z moimi 12-ma na łokciu to mi nie podskoczy:-D
 
Surv jak tak ładnie te pomidorki rosną to może i mi byś mogła podesłać kilka ziarenek? U mnie obecnie plantacja rzeżuchy bo wraz z nadchodzącą wiosną Kuba odkrywa na nowo w sobie prawdziwego rolnika:-p:-Dnon stop chce coś sadzić,podlewać i już mi jęczy kiedy pojedzie na wieś do wujka oglądać traktory na polu:dry:Ło matko to sobie R narobił:baffled:

Dzieciaki śpią, idę robić jajecznicę z pomidorami i czekam na "Prawo Agaty":-D
 
Kic ja też czekam na Prawo Agaty ;-) A oglądałaś wczoraj Lekarzy? :-) Kolejny wózek powiadasz? Nieźle:-D
Renia, ja też po weekendzie mam dość jak dzieciaki tak non stop naparzają. Ostatnio m pyta Olgę, czy mogłaby w końcu nic nie mówić na co ona, zę nie została stworzona do tego, żeby nie mówić:sorry2:
Surv, ło matko! To pięknie R siekierką wywijał. Dobrze, że nic mu się nie stało
Testu z angielskiego nie było - oj jak ja lubię naszego lektora;-) Poza tym czekam na fotelik dla Olgi - w końcu łatwo jej będzie się gramolić na siedzenie i zapinanie już nie takie kłopotliwe, choć 5 punktowe zapiecie na pewno bezpieczniejsze.
Oj czuć nadchodzącą wiosnę!
 
Hej, witam po przerwie. Udało się jeszcze reanimować kompa.
Podczytywałam was na tel, ale pisanie na nim to mordęga(mały) i bez klawiszy.
Dobrze że dzieci zdrowieją.
Surv a podobno jeszcze zima ma wrócić :no: A to sobie R narobił, dobrze że więcej strachu niż ......... Zdrowia dla Was.
Kic, Kasia też czekam na Agatę, a Lekarzy też oglądam. Super.
Kasiu moja Wiki już od roku jeździ w foteliku z zapięciem pasem samochodowym. Nie jest źle. I czuje się tak dorosło :-DA gadatliwa taka sama jak Olga, szczególnie w domu. ;-)
Kic następny wózek hihihi. Super, jak dojdzie to oczywiście się pochwal :tak:
U nas też wiosennie, ale chłodny wiatr wieje.A zapowiadają jakieś mrozy jeszcze :wściekła/y:.Do Komunii mam już prawie wszystko, cieszy mnie to bo już nie będę się martwić. Zostały pierdołki do kupienia.Dni uciekają jak wariatne.
Uciekam na seriale, do jutra. Spokojnej nocki
 
Kasia no ba!pewnie że oglądałam:-Da co kupiliście Oldze?my w końcu MC ferofix i jesteśmy zadowoleni:tak:
Sylcia dobrze, że już najważniejsze kupione:tak:nawet nie pisz, że ma być jeszcze zimno, bo ja tu już czekam na prawdziwą wiosnę!
 
reklama
Hej Hej
Człowieka chwilę nie ma a tu tyle się dzieje.Siekierki szwy ....
Surv...a co szanowny małżonek chciał dziabnąć??? Mój dziadek jak zły był, to zdarzało mu się podwórko kamieniste siekierą rąbać :)....
Andula...a zrobiłaś sobie zdjęcia ?? zmierzyłaś się??
w ramach motywacji oglądnij sobie :)
Wyrzuć wagę, chwyć centymetr! / PnŚ 19.09.2012 - YouTube
ja dzisiaj byłam na spiningu..takim zaawansowanym , ciuchy do wykręcenia., także podaruję sobie trening dzisiaj już

dorka...juź??? świetnie, mój mistrz nadal pampers w nocy a w dzień w przedszkolu sie pilnuje ale w domu to juź luz blus

młody dzisiaj został w domu bo był niewyraźny ale chyba jest ok. zobaczę, może jeszcze jutro zostanie w domku
lecę, bom zmęczona a muszę jeszcze rękawiczkę dorobić

paaa
 
Do góry