reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

renia - zdrówka dla pociech!!! U nas katary nagminne, jesteśmy w poradni alergologicznej ale wygląda na to, że to nie klasyczna alergia. Oprócz kataru nic się nie dzieje. Obeszłam już wielu lekarzy i twierdzą, że Jula z tego po prostu wyrośnie. Jest bardzo dzielna:-) Widzę, że z karmieniem też już lepiej - głowa do góry, masz już bliżej niż dalej:tak:
dorka - również zdrówka dla Juniora:-D
kasia - Jula miała dwa lata temu bezobjawowe zapalenie płuc. Myślałam, że padnę, jak mi to oznajmiła nasza lekarka. Zero gorączki, zero kaszlu, tylko wyszło to dziadostwo osłuchowo. Szok po prostu jakie to ustrojstwo:baffled::baffled::baffled:

U nas pobudka o 6.30 - standardowo. Były co prawda jakieś wiercenia i mękolenia koło 5, ale smokiem zatkałam ja wyrodna matka;-) Pawełek już zaczął 3-ci miesiąc:-) Poza tym wiosna idzie. Weekend ma być jeszcze do bani, dzisiaj w porównaniu do wczoraj masakra, bo szaro i buro. Wiem jednak, że bliżej do tej wiosenki niż dalej i to mnie nastraja bardzo pozytywnie. Po Świętach Wielkiej Nocy planuję rozpocząć z Królewiczem wypady na basen. Naturalnie jeśli dostanę zielone światło od pediatry:tak:

Spadam na kawkę - trzymajcie się ciepło i do usłyszenia:-)
 
reklama
Magdziku, u nas pruszy za oknem, więc z lekka do bani. No ale piątek, więc optymizm musi być! No widzisz, faktycznie niezłe ustrojstro z tymi płucami... U nas chyba działa antybiotyk, bo zdecydowanie mniej kaszlu i w nocy spał spokojnie
:tak:
Renia, powodzenia w domowym kieracie!
 
Witam!
Byłam z Liwą u dr i ponoć gorączka od zębów, więc mam nadzieję, że rzeczywiście ta maruda z perełek się bierze, bo już mam dość:baffled:teraz znowu miała 39, puściłam tv bo wysiadam, a nie chcę jej jeszcze kłaść:dry:

Kasia oby lek zadziałał:tak:
Renia jogger ok:) Mi pasuje:) na razie nie zamierzam się go pozbywać:-D
Magdzik oj tak u nas już też czuć wiosnę, całe przedszkole mamy w tulipanach i żabkach:-D
 
Renia zdrówka dla chłopaków:tak: U nas praktycznie koniec cycowania:-( Chłopak zakochał się w butelce;-) Jeszcze próbuje ale on po prostu gryzie mi sutki i się śmieje:sorry2:Trochę mi żal:tak:
Magdzik to fajnie z tym basenem będziecie mieli,u nas basen jest ale nie dla niemowlaków raczej:no: Jak będę miała niedzielę wolna to idę z Misią bo mam za darmo z pracy:tak:
Kasia super że z Mikim lepiej:tak:
Andula u nas pcha się dwójka górna i dolna(mały ma dwie dolne jedynki),dobrze że z oczkiem Ewci wszystko ok:tak:
Kic co z Liwką?
Misia miała iść w poniedziałek do przedszkola,ale już smarcze i kaszle:angry: Mały nabił sobie guza na głowie,normalnie mały łobuz rośnie;-) Ja jutro do pracy ma dniówkę i w niedzielę też:crazy: nie chce mi się po przerwie:no:
Miłego weekendu życzę:tak:
 
hejka:)
Liwka poszła spać, na razie ni gorączkuje, więc mam nadzieję, że nic jej nie łapie ohydnego:dry:

Andula podaj mi nr tel na priv:tak:
Dorka i tak Cię podziwiam, za ten system zmianowy w pracy:dry:wiem, że da się przyzwyczaić, ale jednak jest to uciążliwe
:dry:

U nas niby słonko świeci, ale chłodno jest, ponoć po niedzieli ma być cieplej, zobaczymy;-)
 
O, a co tu tak cicho?
Moje już śpią, ja właśnie popełniłam przestępstwo i zjadłam zwykłą bułkę:zawstydzona/y:trudno, chlebek Dukana dopiero mi się piecze, a już głodna byłam:-p

W sumie dobrze, że M nie ma, bo popełniłam kolejne zakupy w Smyku i Kapphalu:-p

Renia są kurtki i kombinezony Kaxs w promocji - kurtka 90zł, kombinezon 100zł ( u mnie dziś był jeden czarny na 128) a kurtki same różowe. Kupiłam Liwce 92 i jest sporo za duża, w sumie jak Kuba założył to była ok:-Dale nie oddaję, bo mi się bardzo podoba:-D
Andula Ty kombinezon już masz? bo już zgłupiałam:-D

Oglądam x factor'a i idę spać;)

Spokojnej nocki!
 
witam wiosną! Ja już w trybie rolniczym, bo wczoraj piękne słonko było i działaliśmy w ogrodzie...głównie eM działał, bo ja z wstręciuszkami siedziałam, ale sporo zrobił i zapalił się do dalszych prac:-) Jutro przełożymy Sarze nakładkę spacerową na głęboki wózek i heja w teren...o ile dziewczynka zechce w wózku siedzieć, bo ostatnio to tylko za ręce by chodziła:baffled:

u nas z cycowaniem różnie...z wygody nie odstawiam do końca:zawstydzona/y: W dzień łatwiej mi młodą przy cycku uśpić niż się pałowac, dziś w nocy też dostała, bo najpierw do 3 zasnąć nie mogła, a potem co rusz się wybudzała, ale mam nadzieję, że to już ostatnie podrygi karmienia naturalnego, bo osiągnęłam kres wytrzymałości:-p

Kasiu, zdrówka dla Mikiego! Dobrze, źe w końcu wyszło w diagnozie to zapalenie płuc i leczycie!

Renia, dla Was też zdrówka! moje baby na razie zdrowe, odpukać, aż dziwne, jak wszyscy dookoła chorują, ale one całą zimę z katarem przechodziły, więc może już swoje odchorowały?

A pochwalę się, Sarulek jest dumnym posiadaczem 6 zębów: 4 na górze i dwóch na dole... wygląda trochę jak wiewiór z Epoki Lodowcowej:-)
 
hej

normalnie nie mam czasu na neta
w domu szpital
chłopaki wszystkie trzy chore

tzn mlodzi katary i kaszle - Igi dodatkowo krtań która dziś w nocy sie ujawniła i dzięki temu miałam czuwanko
a Pi gorączka i rozwolnienie
nie wiem czy nie jakas jelitówka
nie ma coś końca ta beznadzieja chorobowa

Surv fajnie, że Sarul taki do przodu - miejmy nadzieję, że przeloży się to później na szybszą samodzielność
mój też za rączki i chodzić
ale najwięcej to na krakowiaka przy łąwie i oczywiście uciekanie raczkując;-) widok bezcenny jak pupa sie trzęsie

Magdzik basen super sprawa
my do dzis dnia nie zaczęliśmy - moje lenistwo

Kasiu u nas dziś śniegowo z rana
tez już chcę wiosny i słońca

Kic byłam w kap na 3 stawach ale rózowo i czarno a ja chciałam czerwoną kurtkę do kompletu (a nawet czarnej nie widziałam w rozmiarze)
kombinezon jakiś kupiłam w necie za 89zł

Dorka fajnie, że młody pokochał butle
u nas z tym odstawianiem cycoholika może być ciężko - ale jeszcze miesiąc gora dwa
w summie to nie jadłodajnia tylko uspokajacz

dobra spadam robić dziecku starszemu śniadanie
dzis chyba zadzwonię do pani dr
skonsultuję co tu z młodym bo zaczełam wczoraj w nocy inha z pulmikortem jak usłyszałam, ze krtań dusi

miłej niedzieli
 
Dzień Dobry!

Kic tak kombinezon mam:-DOj jakbyśmy mieszkały w tym samym mieście umawiałybyśmy się na wspólne zakupy:tak:

Dorka zdrówka dla Misi :tak:

Renia wspólczuje ,3 facetów chorych to musi być hardcore-zdrówka!

Surv gratulacje dla Sary!Jak przewidywałam w okresie wiosennym będzie Cie mniej na BB ale wklejej zdjęcia Twojego pieknego ogrodu:tak:

Nadszedł ten dzień kiedy mogę się pochwalić się pierwszym ząbkiem Ewy lada dzień będzie drugi:tak:Nocki średnie :usypia po 19 wstaje na picie o 3 następonie o 6 na mleko i śpi do 8:tak:Chciałabym wyeliminować picie o 3 ale nie mam pomysłu jak:confused:

Dzisiaj idziemy rodzinnie na koncert do Fillharmonii ,ciekawe jak Ewcia wytrzyma;-)

Miłego dnia
 
reklama
Witam:)
Dzieciaki własnie jedzą śniadanie:)Kuba wstał przed 6, a Liwa po 8,więc co to za spanie:dry:

Andula kurcze no nie mam wśród znajomych ludzi, którzy lubią zakupy dzieciowe jak ja, już nie wspomnę o manii wymieniania wózków:-ptakże przydałaby mi się taka bratnia dusza:-DFajnie taki koncert, jak Kubuś był mały to chodziłam z nim do filharmonii malucha, teraz jakoś się zapuściliśmy w tym temacie:dry:
Renia tak u mnie na 3 stawach na różowo:-Dw SC też ponoć już przebrane, nie ma 110 na którym mi zależało więc nawet nie jadę:-p

Dobra idę sobie otręby ugotować, bo ostatnie 3 dni to sobie pofolgowałam:zawstydzona/y:
U nas na razie zimno i szaro, ale ponoć od jutra ma się zrobić ciepło:)

miłego dnia!
 
Do góry