reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hejka
wreszcie jestem
poczytywałam ale nie miałam jak pisać

młody niesforny ;-) zabiera każda wolną chwilkę

Andula doczytałam, że odstawiłaś - super
ja jeszcze daję sobie 2 miesiące

Kamu gratulacje dla siostry
no i jak Twoj maluszek? jak się czujesz? pisz ciężarówo, może którejś się zachce znowu
Post??? czas na trzecie???

Dorka super, że Franio już ok
ale się przytrafiło

my po antybiotyku cały czas kupki inne
niby rozwolnieniowe, niby normalne - raz tak raz siak
mam nadzieje, że szybko minie bo męka straszna

Kasiu i jak Miki po wizycie?

kurcze nie wiem czy wy też to macie ale nic mi się nie chce
jakas rozmemłana jestem
wiecznie zmęczona mimo, że nocki lepsze i 2 pobudki na karmienie
przesilenie wiosenne?
 
reklama
Witam:)
Kamu gratulacje dla szczęśliwej rodzinki!
Renia wiesz co, zwariowałam:-pznowu zachciało mi się stokke:-Dno i tak kombinuję, kombinuję jakby tu sprzedać moje wozy i kupić pięknego fiolecika:-Dyezza już wystawiłam, jeszcze bee+ by musiał iść na odstrzał:-pno i musiałabym zrobić maślane oczy do M, żeby co nie co dołożył:-p
Kasia i jak?co z Mikusiem? kurcze wydawałoby się , że zwykły kaszel to nic takiego:baffled:
Dorka super, że Franio wraca do domku:tak:zdrówka!
Iza zazdroszczę tego teatru:tak:

Kuba wczoraj z kina zadowolony, ja z warsztatów też:-p:-Dlecę, bo Liwka je, a Kuba jeszcze z M w pracy:happy2:
 
Już dwa razy byłam na usg, muszę do niej teraz zadzwonić i upomnieć się o badanie przezierności, bo nic nie wspominała, a lada moment będzie za późno.
Moja siostra niestety zostaje jeszcze w szpitalu, malutka ma lekko podwyższone CRP, chłopczyk który urodził się pół godziny później i na tej samej sali leży to samo niestety mają antybiotyk
Dorka dobrze,że wreszcie w domu jesteście
Renia to zdróweczka dla Ignasia
 
Hej ,no my od wczoraj w domu. Maly mial badania na watrobe i byly zanizone,wiec musielismy dluzej zostac w szpitaluale pobobno przy biegunach to normane:tak: 19 marca jedziemy do Gdanska do poradni histopatologicznej sprawdzic to:tak:Maly wesoly,choc w nocy nie za dobrze spal,kupy juz pomalu sie normuja:tak:Zaczal jesc w szpitalu paluszki i az dziki jest za nimi,je je jak kroliczek:-D
Kamu gratulacje dla siostry:tak:
Kasia jak Miki:tak:
Kic oj szalona;-) My dzis sprzedalismy X-landera naszego, a wczoraj(nie pochwalisz tego) kupilismy chicco ct4:tak:Mi sie podoba,G siostra miala chicco ct3 i sobie chwalila,zobaczymy jak u nas sie srawdzi:tak:
Renia ja tez jakas nieswoja jestem, teraz leze bo cos slabo mi:baffled: Chyba cisnienie niskie:no:
Iza fajnie masz z tym teatrem:tak:
Andula zmuszaj Ewcie do picia,my w szpitalu dawalismy przez strzykawke Frankowi napoje, byle by cos wypil:tak: a jak z kupkami malej? zeby tylko sie nie odwodnila:tak:
Dobra koncze zaraz G przyjedzie,a ja sie wybieram do sklepu po farbe bo juz nie moge patrzec na te moje wlosy:baffled:
 
ja na sekundkę ;-) jeszcze korepetycje mnie czekają ;-) pięknie słonko świeci :-D:-D:-D a "Andropauza" zaje....; normalnie uśmiałam się po pachy! az mnie szczęka bolała :-)
 
hej

Kic no to szaleństwo;-)
ale nowiutkiego? czy masz cos upatrzone już?
a twój nowy nabytek jak się sprawdza (tzn najnowszy)?

Dorka grunt, że już w domu
mój kupki też średnie i często jak nie on - co dziwne w nocy sie pojawiły ale pije ładnie
właśnie przed chwilą wydoił 120 wody

Iza oj odchamiłby sie człek a tu nie ma kiedy
niech no ja tylko młodego odstawię i poczuje wolność w (.)(.) to na nocki go cioci będę oddawała;-)
ale mam plana co???

Kamu czekamy niecierpliwie na wieści z usg
może już płeć będzie widać?

a moje dzieciaki z katarami
Igi dziś z prawej jakies poruszenie
Tymi smara jak szalony
a na weeekend chciałam się zmusić i do Białki podjechać;-) bo tam jeszcze ponoć świetne warunki narciarskie
i tym sposobem zamknęlibyśmy sezon i z utęsknieniem wypatrywalibyśmy wiosny
no ale jak zwykle z dzieciarnia plany trzeba weryfikować;-)
dobra idę zjeść zupkę - może mi się uda bez jęku rumuna
nic przy Igim nie można jeść bo zaraz jęczy, że też chce
wiecznie głodne dziecko;-)
 
Hej:)
Moja Liwa chyba chora, właśnie śpi:dry:odebrałam ją z gorączką ze żłobka, M z Kubą na wsi więc walczymy same:baffled:

Renia wolałabym coś używanego w fajnym stanie, a co chcesz sprzedać swojego??:-DNowy nabytek sprawdza się bardzo dobrze, wystawiłam bee+ na sprzedać, yezza już sprzedałam:-Dprzydałoby się sprzedać jeszcze kilka rzeczy po dzieciach to może po woli bym uzbierała na jakąś używkę xplory:-p
Dorka super, że już w domu!
Kamu zdrówka dla maluszka!

U nas dziś była b. fajna pogoda, byłam z dzieciakami na dworze:happy2:
 
Sorki, że wczoraj się nie odezwałam, ale jakiś ten dzień zakręcony był. No i w sumie z osłuchania i zdjęcia nie było oczywiste, że to zapalenie płuc. Pani doktor bardzo długo się wahała, ale jednak dała antybiotyk. Dostaliśmy sumamed. W nocy nie kaszlał - chyba, że nie słyszałam - w ciągu dnia się zdaża, ale rzadko. Do niedzieli siedzi w domu i mam nadzieję, że w końcu w przyszłym tygodniu wyjdzie :sorry2:
U nas chyba ciśnienie wariuje, bo głowa mnie od wczoraj ćmi i śopiucha mam takiego, że szok...
Jak dobrze, że jutro piątek!
A dziś "Przyjaciółki" - kto ogląda?
Kic, zdrówka dla Liwki. Ty wózki a my kupujemy w końcu Oldze większy fotelik
Renia, zdrówka dla chłopaków!
Izabelka, taka forma rozrywki, to jest to!
Kamu, gratulacje ciociu!
Andula jak Ewcia?
 
Dotarłam :)

Renia 2 pobudki to już sukces w porównaniu do 5:tak: Zdrówka !

Kic wózek powiadasz...czemu mnie to nie dziwi;-)

Dorka super że już w domu.Ewcia lepiej nie wymiotuje kupek mniej choc nieładne ale pije chętniej:tak:

Kasiu a wiesz że chciałam napisać że może to zap. płuc ostatnio słyszałam o dwóch przypadkach małoobjawowych bez gorączki:tak:Sumamed silny lek i chyba tylko 3 dni się daje ,napewno już jutro będzie poprawa:tak:

Coś mam czutkę że jutro najpózniej pojutrze pochwalę się pierwszym ząbkiem u Ewci,jest już biała kreseczka:tak:Ciężko znosi ząbkowanie:-(Widać że się męczy choć dzielna jest bardzo.Malutko je dziś tylko 2 razy mlek i pól deserku ale nie zmuszam jej:tak:Wczoraj pediatra ją słuchała i czyściutko wszędzie:tak:Waży 8.500:tak:Mówiła aby się nie martwiła że nie staje ma czas ale kazała popracować nad raczkami gdyż my nadal koślawo pomykamy;-)

Dziś już jesteśmy po wizycie w poradni zeza,doktor nie widzi uciekającego oczka:confused: Powiedziała że w momencie zezownia zdrowe oczko zasłaniać aby to zezujące pracowało:tak:Kropiła atropiną i robiła kilka badań wszytsko jest super.Kontrola za 3 miesiące:tak:

Miłego wieczoru Laski!
 
reklama
bry

dzis szaleńcza pobudka o 5
Igi z tymi kupkami
normalnie zaczął załatwiać się nocą bo 2 kupy do rana to przesada
nie wiem co o tym myśleć
ale dziś pewnie lekarka przyjdzie do nas to pogadam
Igi katar a Tymi zaczął kaszleć jak szalony
katar spłynął i flegma dławi
więc weekend bez szaleństwa, dziś już do pla nie idzie

Andula u nas też obstawiam zęby
wścieka się jak szalony
gryzie wszystko i wszystkich
dwójki w natarciu
a Ewcia ładna waga;-)
a co do pobudek to jest ich tyle ile było ale karmień mniej - P tresuje dziada
on najchętniej byłby cały czas ze mną i na rękach

Kasiu oby pomogło leczenie antybiotykiem i młody już nie kaszlał
no ciśnienie jakieś zafisiowane - padam mimo kawy

Kic swojego nie sprzedaję, ale widziałam na allegro fioletka
oby tamte się posprzedawały i stokke był Twoj
a jogger jak się sprawuje
bo ja nad nim sie zastanawiam

Surv Dorka a Wy jak z cycowaniem
jeszcze się męczycie?
moje łapczywe chłopisko ostatnio napada na mnie i potrafi zębami tak złapac, że wizję brodawki w zębach już miewam;-)
dobra do orki czas
katary wyłapywać bo strasznie tego dużo
miłego dnia
 
Do góry