reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

kasia - szalejesz normalnie:szok::szok::szok: Nie pojmuję jak na to wszystko znajdujesz czas. Podziwiam:-D

W ogóle widzę, że odchudzanie i ćwiczenia ruszyły lawinowo:-D No i dobrze, bo w kupie raźniej. Łatwiej się zmobilizować:tak: Ja na razie zamierzam się spotkać z dietetykiem i troszeczkę ustabilizować dietę. Bez szarżowania - to etap I. Jak mały troszkę podrośnie, to dołożymy inne rozwiązania:-) Może będę miała więcej czasu, bo na razie................nie mam. Poza tym u mnie dużo zmian - dam znać jak się ogarnę. Trzymajcie kciuki:tak:

Kraków zasypany. Nie mam pojęcia jak się wybiorę na spacer, bo słabo z odśnieżaniem i mimo tego, że mieszkam w sporym mieście, to jak zwykle służby porządkowe Grodu Kraka są zaskoczone. Nie ukrywam, że i ja się zdziwiłam jak zerknęłam rankiem za okno. No cóż: nie stresuję się, bo na pogodę nie mam już żadnego wpływu:-D Czekam. Jedno jest pewne: bliżej niż dalej:-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę samych dobroci na te nadchodzące Święta. Zdrowia dla Was i Waszych dzieciaczków. My planujemy jeden dzień spędzić u nas w Krakowei, a na drui jedziemy z ferajną do teściów. Teść jeszcze wnuka nie widział:baffled::baffled::baffled: Wyciągnąć go (teścia oczywiście) z jego pracy i domu to jakaś masakra. Teściówka bezproblemowa, przyjeżdża jak tylko trzeba pomóc lub po prostu nas odwiedzić. Teść to wpadnie od wielkiego dzwonu. Mają co prawda 150 km do przejechania ale bez przesady - są mobilni ale w tej kwestii z teściem nie pogadasz. Jego problem:-D:-D:-D

Miłego dzionka!!!!!
 
reklama
Kasia szalejesz!
Super fotka :tak:
Ja tez na 7, no teraz na 8, bo "karmię" i korzystam póki mogę,a dużo mi to daje, bo przynajmniej się wyrabiam żeby dzieci porozwozić,a i tak wstaję przed 6.

Kamu taka promocja naprawdę działa:tak:moja koleżanka już pytała o twój sklep i torebki:tak: Zdrówka!


Haszi no pieknie dajesz radę! ja dziś już normalnie chodze to może i Ewkę machnę, choć nie wiem czy zdążę, bo mamy dzisiaj jajca ozdabiać i ciasto choć jedno piec.

Wesołych świąt laski! no i pogodnych! choć nie wiem co z tego będzie, bo u nas biało:szok:
 
Dziewczyny ostatnio z czasem kiepsko tym bardziej że święta u nas więc roboty sporo,nie wiem czy dam radę jeszcze wpaść.

Wszystkiego Najlepszego dla Was ,Wesołych Świąt!!
 
Cześć dziewczyny, coś ostatnio nie miałam czasu zajrzeć:no: Mały ząbkuje w ostatnim czasie 3 zęby mu wyszły i 4 się przebija:baffled: Strasznie marudny jest wstaje już po 6,a tak do 8 spał:angry: Dzieci już zdrowe,mały ma katar i kaszel od zębów robimy inhalacje,w poniedziałek byłam z nimi u lekarza i wszystko ok.Misia do przedszkola dopiero po świetach:tak:
Ja zaczęłam ćwiczyć po chorobie bo z tymi zawalonymi zatokami nie dała bym rady:no: Ja planuję na razie ćwiczyć z Ewą oczywiście 3 razy w tygodniu:tak:Na razie robię skalpel o dziwo nie mam zakwasów:szok:(może źle ćwiczę;-)),ale mam mały problem po ćwiczeniach źle się czuję,głowa mnie boli:confused: Nie poddaję się i dalej ćwiczę może się przyzwyczaję do wysiku:tak: Dziś idę na noc do pracy jeszcze to jutro mam nadzieje zaliczyć skalpel:tak: G ściągnął mi na Xboksa zumbę to może dziś ją zrobię:-D Po za tym muszę jakieś witaminy zacząć brać bo po nockach watalnie się czuję:tak:
Na zajączka już mam kupione prezeny Seba zażyczył sobie buty(ma ich więcej ode mnie:-D), Misia kucyka Pinki Pie,a Franke dostanie bębenek:tak:
Madzia pisałaś o czymś co się bierze jak się ćwiczy co to był bo nie chcę mi się szukać w postach:tak:
Oki przepraszam że tyko o sobie ale muszę jeszcze trochę ogarnąć chałupkę,miałam myć okna ale pada deszcz:crazy:
Jak nie zdążę przed świętami wpaść na forum to życzę Wam
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH,SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA
 
hej hej
witam z ciągle zasypywanej śniegiem podkrakowskiej dziury :)
mam dzisiaj wolne ale i tak dopiero pół godziny temu wróciłam do domu, najpierw dzieciaki do p-la potem biedrona i bankowmat zepsuty drugi sklep trzeci, zaglądnęłam też do kościoła i tak mi zeszło, właśnie skończyłam śniadanie i poranną kawkę :)
Kamu...też się zapisałam , fajny ten konkurs i napewno wiele osób odwiedzi sklep. :)
Kasia...widziałam Twoje wyczyny na FB>...faaajnie, ja miałam okazję raz się wspinać , podobało mi się ale miałam trochę słabe mięśnie, teraz po Ewce dałabym radę
Przedwczoraj odpaliłam kilera i ze zdziwieniem stwierdziłam że jest prostszy od turbo,ffffaaaajnie poniewiera,m. patrzył z lekkim podziwem i nawet próbował zrobić niektóre ćwiczenia.
a na kondycję polecam spining ale z fajnym instruktorem :)
Madzik..pewnie sype w Kraku tak samo :)....na spacer z wózkiem??? hmm, mnie rano było ciężko autem dotrzeć, dwa tiry zatarasowały nam we wsi główną drogę a drogę do p-la autobus, na szczęście ja jechałam w drugą :)
no nic, idę ogarniać bałagan bo trochę jest jakby mało świątecznie narazie.
Kic..sprzedaliśmy prawie wszystko na kiermaszu :)dzieciaki zadowolone bo nie dość że wygrały konkurs (co dla cinka jest ogromnym szczęściem że jako pierwszy na kartce napisany jest :)) to jeszcze ich dzieła się sprzedały...:)
dobra lecę
Dziewczyny...życzę Wam na święta słońca, ciepła i wiosny, no i coby wszyscy zdrowi byli to reszta się sama ułozy
paaa
no mam nadzieję się odezwać wieczorkiem
zamierzam się zabrać za to:
Mazurek wielkanocny
no i kusi mnie coby zrobić jeszcz to:
Ale jaja!
 
Magdzik sama widzisz, że przy maluszku jest co robić i to prawie non stop, a moje zuchy już większe, to i czas dla siebie można wykroić. Czasami oczywiście z pomocą babć:tak:
Post też mi się wydaje, że kiler jest lżejszy od turbo, bo ten pierwszy jest chyba bardziej dynamiczny i szybciutko łapie się zadyszkę
Dziś zrobię skalpel. Mam nadzieję, że ręce wytrzymają, bo jednak po wczorajszej wspinaczce czuję co nieco. Kurcze ale jak widziałam co tam doświadczone osoby potrafią na tych ściankach robić:szok:Jak pająki normalnie. Szok, że organizm ludzki potrafi takie cuda robić
Ja ogarnę chałupkę jutro. Koszyczki już przygotowane ;-) Tylko dlaczego nie ma wiosny, ale takiej prawdziwej, co?
 
Witam wieczorkiem :)
Ja kończę ciasto i idę spać, jakaś padnięta dziś jestem:dry:
Dziś rano myślałam, że padnę jak zobaczyłam ŚNIEŻYCĘ:wściekła/y:nadal śnieg leży, a spadło z dobre 5cm:crazy:Mam dość tej pogody, serio:-p


Kasia fajna taka forma aktywności fizycznej:tak:ja mam bardzo słabe ręce, ale po świętach zamierzam się wziąć porządnie z Ewkę, to może formę podszlifuję:tak:no i wyciągnęłam rolki z szafy;-)
Pabla chyba bym wysiadła psychicznie z taką robotą:baffled:co z tego dnia się ma, jak się wychodzi rano i wraca wieczorem:baffled:chyba tylko przelew ostatniego by mnie motywował do takiej pracy:-p
Post super, że kiermasz udany!no i brawa za wygraną:tak:u nas też nawet fajnie kiermasz wyszedł:tak:no ale my wszystko same robimy:baffled:
Dorka mogę tylko napisać, że wiem co czujesz bo mój Kuba do dziś tak wstaje:dry:

My koszyczek jutro będziemy szykować - taka tradycja:tak:a w niedzielę jedziemy na wieś, chyba dam dzieciom łopatki do odgarniania śniegu jak będą w ogródku słodyczy szukać:dry::crazy::-p
 
Hej wieczorkiem :)
Dzieciaki już śpią, ja piekę szarlotkę na jutro:)
Kuba zachwycony, że jutro jedziemy na "wiesię":-D

Również życzę Zdrowych, Wesołych pełnych Radości Świąt i oczywiście Mokrego Dyngusa!:happy2:


oho młoda coś jęczy:cool2:
 
reklama
Zdrowych i miłych Świąt , niestety pogodne na pewno nie będą.

To prawda, taka promocja fajnie reklamuje, prawie trzy razy więcej odwiedzin było na stronie sklepu. Postanowiliśmy,że raz na dwa miesiące lub raz na miesiąc będziemy robić taką akcje torebkową.
 
Do góry