reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Dotarliśmy!
OMG! trasę, którą robimy zazwyczaj w 30-40 minut dziś jechaliśmy prawie 1,5 godziny!!!A4 w ogóle nie jest odśnieżona!masakra!mój M się śmiał, że nigdy jeszcze nie jechał autostradą 40km/h:-D
U nas śniegu jakieś 35cm, a u Was???:-p
Dzieciaki szukały zajączka w śniegu:dry:się śmiałam, że będę łopatami śnieg odgarniać i wykrakałam:-pa tu nadal sypie, sypie i sypie:dry:
 
reklama
U nas to samo, śniegu potwornie dużo. Dzwonił wujek to na Warmii im dom zasypało tak że drzwi od domu nie mogli otworzyć.
Najgorsze,że w najbliższych dniach nie zapowiada się poprawa:angry:
 
hej, a my w domu siedzimy, bo Wercia chora; wczoraj totalnie ją rozłożyło :-( śniadanie się udało; obiad też, ale potem coraz gorzej było; na domiar złego teściowa się zaraziła i też gorączkuje :baffled: syn marudzi, nie ma jak śnieg za oknem, chore dziecko i marudny syn; o niewybieganym psie nie wspomnę :baffled:
u nas biało, ale ciapa na drodze; chcę wiosny :wściekła/y:
 
heja,
mam nadzieję że Święta minęły Wam dobrze!
biało u mnie również, niedawno z sanek wróciłyśmy :-D
padnięta jestem,ale dzieci już wykąpane, zaraz kolację zrobię i tyle. Muszę sobie jeszcze przygotować ciuchy do pracy bo jutro na 08:00 idę, ale o 15:00 już wychodzę.
i juto dołączam do Was z Chodakowską:-)
 
Hejka:)
U nas zimy ciąg dalszy :) Ale byliśmy 2 godziny na dworze i w sumie pierwszy raz tej zimy pobawiliśmy się w śniegu, bo tak zawsze M w pracy, więc albo ja sama z dziećmi, albo tylko M z Kubą, a dziś całą rodzinką udało nam się wyszaleć:-D
wkleiłam zdjęcia na zamkniętym naszego dzieła:-p

Pabla ja od jutra też powracam do Ewki:tak:
Iza zdrówka dla Werci:tak:Liwa też coś w nocy ciepła była, ale przebiła jej się dolna dwójka, to mam nadzieję, że to od zębów:dry:tydzień znowu była w domu, więc jak coś ją rozkłada to chyba padnę na zawał:crazy:
aaaa Renia żeby nie było, że nie daję znać:-pna Zalando.pl są jeszcze fajne ceny butów, szczególnie w malutkich rozmiarach:-pkupiłam geoxy dla Liwki za 79zł:tak:

Ja jutro na 6, więc o 11 luzik:-p
Obżarłam się ciastem, więc kolacji już nie jem:-ppo niedzielnym ważeniu brakuje mi 70dag żeby ujrzeć 5 z przodu :-Dza to po dzisiejszym obżarstwie mam pewnie kg do przodu:-p


Spokojnej nocki!
 
Ostatnia edycja:
O to ja po świątecznym obżarstwie dołączam dziś z ćwiczeniami:tak:

U nas też biało,ale to już chyba nikogo nie dziwi:baffled:
A w sobotę taka ładna pogoda była i całkiem wiosennie,szkoda że to tylko jednodniowy przebłysk.

Pamiętam,ze 5 lat temu jak byłyśmy w ciąży to tez było biało na Wielkanoc.

Dorka przy ćwiczeniach to można brać l-karnitynę oraz fat burner, niby to wspomaga spalanie tłuszczyku ;-)
Iza zdrówka dla Werci!
Kicrym dzięki za cynk,zaraz looknę na zalando, choć już sobie obiecałam,ze dzieciakom żadnych szmat nie kupuję, bo maja za dużo,ale skoro mówisz,że ciekawe oferty ;-) zwłaszcza,że buty to nie ciuchy co nie? ;-)
 
PO świętach pozostał tylko bałągan i 1kg więcej na wadze;-)Skalpel już zaliczyłam :tak:U nas też biało ,ale słoneczko świeci i już nie pada przynajmniej.:tak:Święta leniwe nawet nie pospacerowaliśmy gdyż ciągle padało:tak:Jedzenia zostało full ,więc chociaż obiad mam z głowy;-)

Iza zdrówka dla Werci.
Dorka ja również myślę nad l-karnityną;-)

Wieczorkiem postaram się wpaść ,miłęgo dnia!
 
Witam, po świątecznym obrzarstwie:baffled:Dziś już zaliczyłam też skalpel,mam wolne do 8 więc chyba będę ćwiczyć codzennie:tak:
U nas święta leniwie, byliśmy u mojej siostry u teściowej,wczoraj obiad u nas i potem na kawkę do kuzynki:tak: Dziś jeszcze leniwie G jest w domu więc mam luzik :-D Dziś idziemy z Frankiem do alergologa.
Miłego dnia życzę
 
Witam:)
U mnie też żarcia mnóstwo zostało:baffled:

Ja zaraz mykam po dzieciaki, a na 16 z Liwą do dr:angry:normalnie zwariuję!znowu ma nos zawalony, w nocy miała lekką gorączkę, a rano całe oczy zaropiałe:wściekła/y:k*** 2 dni była w żłobku:confused:chcę wiosny, bo mam dość tych chorób:-(

Ja ćwiczenia zaliczę wieczorkiem;-)

Madzia ja uwielbiam zakupy, więc moje obietnice na nic się mają:-ppo kliknięciu na buty dla Liwy, obiecałam, że nic już nie kupuję, dziś wyszłam ze swetrem z H&M'u:-pi tak to u mnie już jest;-)dziś dostałam smsa na 20% do kapphala ale rozbestwiona 50% obniżką nic nie kupiłam:-Dkombinuję kasę na wózek, ale ciężko, oj ciężko:-p
 
reklama
Dorka daj znać po wizycie:tak:

Kic jesteś gorsza odemnie z tymi zakupami;-)Chociaż mi dziś przyszło 5 paczek z C&A;-):tak:za 2 bluzki na długi rękaw 6 koszulek i swetrek dla Miśka zapłaciłąm 45 zł :szok:Taniej niż w lumpeksie, trzeba pokombinować sporo ale ja to lubie :-) Idę na Mazurka coby się nie zmarnował;-)

Zdrówka dla Oliwki !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry