reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andula niezle zakupy :)
U alergologa spoko,pani doktor mówi że nie ma AZS tylko po prostu uczulenie np,na granulowaną herbatkę dla dzieci:baffled:Mamy odstawić,nawet pietruszkę też i tak do 13 m.ż. a potem przejść na Bebilon Comfort i potem na zwykły bebilon(teraz mały ma Bebilon Pepti),po roku pomału wprowadzać nabiał i sprawdzać czy nie uczula:tak:Nic konkretnego właściwie, cieszę się że to nie AZS bo z tym gorzej by było.
Spadam oglądać dalej seriale:-D
 
reklama
Witam po świętach! Na temat pogody się nie wypowiadam, bo od razu ciśnienie mi sie podnosi:no: A a propos ciśnienia, to chyba w święta było niskie, bo nic tylko spałabym. Poleniuchowałam na całego, więc fajnie, tylko ciężko było do pracy wstać. Za to nie wiem jakim cudem ale mam pełno prania, a co za tym idzie szykuje się niezłe prasowanko:dry:
Starałam się nie objadać, więc mam nadzieję, że nie jest źle. A na wagę nie staję:-pWczoraj skalpel zaliczony, dzisiaj też:tak:Jutro step power:-)
Kic, Andula Wy zakupoholiczki. Ale potraficie okazje wyhaczyć!:szok::-)
Kic u Ciebie to jest chyba jak na reklamie zalando jak przychodzi kolejny wózek:-D:-D:-D
Izabelka, zdrówka dla Werci! Moi w końcu poszli do przedszkola. Miki to ze skóry wychodził tak już do dzieciaków rwał - choć ekipy dzisiaj nie było ;-) Pewnie jutro już będą wszyscy ci, co mają być, bo dziś jeszcze dzieciaki co poniektóre miały "wolne":-)
Idę sobie poczytać a potem Prawo Agaty:tak:
 
O jak mi się chce spać:cool2:
Ale skalpel już zaliczyłam, co prawda przyznaję się, że kilka minut nie ćwiczyłam, bo jak tu w tył nogą machać jak mi Liwa na plecach siedziała:-psię dziecko do konika przyzwyczaiło to co tu się dziwić:-p:-D

Andula no ja na C&A nie mam czasu, poza tym nie jestem w temacie od samego początku i teraz trudno mi to pojąć:-pnie wiem skąd się biorą te okazyjne ceny, na co ta przecena jest, więc wolę mój ukochany H&M i ostatnio kapphal mimo, że ceny znacznie wyższe:-pale przynajmniej wiem o co chodzi na wyprzedaży:-D
Kasia ja dziś miałam 11;-)ale jutro spodziewam się minimum 20:dry:tematykę mam o wiośnie, i jak tu się planów trzymać:-p
Dorka dobrze, że to nie AZS, ja muszę Kubie badania zrobić, bo znowu ewidentnie alergia powróciła:-(

Chciałam czekać na Prawo Agaty, ale oczy mi się zamykają:baffled:

Dziewczyny, które mają enkę, rezygnujecie czy przedłużacie umowę z nc+ ? ja sama nie wiem, wkurza mnie, że niby mogę zerwać umowę, a tak na prawdę guzik prawda,bo bym musiała znowu za dekoder zapłacić:dry:No i nie wiem czy zrezygnować kompletnie, czy przejść na niższy abonament? (ale zapłacić ponownie za dekoder) Najchętniej bym ich kopnęła w tyłek i przeszła gdzieś do konkurencji:-p

spokojnej nocki!
 
cześć dziewczynki :-D
jestem na zwolnieniu, Weronika ma zapalenie oskrzeli i kolejny antybiotyk :wściekła/y::-( wczoraj miała bańki postawione, ale kaszle tak okropnie :baffled:
Kicrym wczoraj właśnie wysłaliśmy rezygnację, jaja sobie robią idziemy do Polsatu cufrowego, będziemy mieć praktycznie to co teraz za niższą cenę; tylko znowu ten dekoder grrr; najgorsze, że byliśmy zadowoleni; dlaczego mamy płacić więcej, a obcinają nam HBO, tylko dlatego że się łączą? dziwni są

zaraz wyprawiam chłopaków i dziewczyny zostają na placu boju!
 
Andula no to poszalałaś!
ja ostatnio po drodze z zakupów jak miałam wolne (bo to jedyna okazja żeby po sklepach połazić) to wstąpiłam do lumpeksu,ale czasu było mało i tylko na dziecięce zerknęłam, tzn takie dla Majki, wszystko na wagę i za dwie siaty zapłaciłam 15zł:tak: Kurcze fajny towar tam nawet mają i wszystko na wieszakach ,ale żeby cały ten lumpeks obskoczyć i jeszcze na wycenę zajrzeć to chyba bym musiała z 5 godzin zarezerwować.

Iza zdrówka dla małej!
Dorka dobrze że nie AZS. Wyeliminujecie co nieco i będzie ok ;-)
Kicrym my mamy upc, niby ok,ale wkurza mnie to,że nawet jakbyśmy chcieli zmienić to nie da rady,bo mamy zakaz wieszania anten,a tylko upc jest na kablu:baffled:
W ogóle wkurza mnie już ten nasz zarządca. Podobno wymyślili na ostatnim zebraniu,że muszą wziąć kredyt na 1mln zł,bo różne niedociągnięcia ze strony dewelopera są, jemu się już okres gwarancji czy tam rękojmi kończy,a ciągle niepodokańczane rzeczy są. I każde mieszkanie ma być obciążone tym kredytem na min 7 tys zł:szok::wściekła/y:to chyba jeszcze zależy od metrażu , a jeśli tak to w ogóle dupa,bo mamy jeden z największych:crazy:
No szlag mnie trafi, blok 3 lata temu oddany,a tu takie kredyt chcą brać:wściekła/y:O że ja nie mogłam na tym zebraniu być!

Skalpela wczoraj nie zrobiłam,bo tak mnie brzuch bolał,że nie dałam rady. Za to pałowałam się sama z moją dwójeczką do wieczora, łącznie z kąpaniem, czytaniem bajek i kładzeniem spać i to mnie skutecznie wykończyło;-)

Oglądałyście może Zeitgeist.Spisek rządzi światem. ?www.planeteplus.pl/dokument-zeitgeist-spisek-rzadzi-swiatem w poniedziałek na Planete był, dośc ciekawy, polecam!
 
Ostatnia edycja:
Madzia to niefajna sytuacja z kredytem :baffled:

dziewczyny a macie worki próżniowe? macie jakąśfirmę godną polecenia? szukamy czegoś, bo nie mieścimy się totalnie :-p
 
Hello. :) Witam po świętach. Ja jakoś przeżyłam choć połączenie święta + ślub po prostu mnie wyprało z czasu i sił. Po weselichu wróciliśmy o 6 ^^ i cały dzień dochodziliśmy do siebie. Wszyscy łącznie z maluchami bawili sie świetnie i Państwo Mlodzi pekaja ze sczescia i dumy :-D.
Madzia no niefajne sytuacja. Chyba by mnie krew zalała. Nawet jeśli są niedociągnięcia nie każdy ma ochote teraz w tym momencie placić zanp. niepomalowany parapet itp...No chyba, ze cos naprawde ważnego.
A co do upc nie można zbiorczej anteny na dachu dać?
Izabelka zdrówka dla was. Takie wori to fajna sprawa^^ JA nie mam ale po tylu przeprowadzkach stwierdziłam, że preferuje jednak wyrzucanie i oddawanie niż przechowywanie :-):-p
kic no u mnie Tymciu nawet dzisiaj nie poszedł do przedszkola ale jak zobaczyłam zaspy pod blokiem... A to nc+ zdecydowanie przesadzilo z cenami. U nas jest kablówka. Chwilke mieliśmy n ale dzieciaki i tak wolą mini mini a za tą kase to lepiej kupowac/ wypożyczać płyty zwłaszcza, że w tej tv i tak żadko co są ciekawe bajki.
kasia u mnie pralka tez chodzi a że na świetach nie było kiedy prasować....ała.
No i po 2 dniowej przerwie wracam do świczeń :) Skalpel done. Wczoraj po południu postanowiłam sie porozciągać bo zakwasy dawały sie we znaki i przy staniu na jednej nodzie okazalo sie, że jestem w helikopterze ^^ ale nieźle mi sie wypracowała równowaga. Na weselichu na moich mega-obcasach nawet w stanie wskazujacym sie nie chwiałam :-D
dorka no lepsza zwykła alergia niż azs. Na pewno zresztą minie jak to pokarmówki .:tak:

andula zakupy super. Aż sobie chyba popatrze ale na razie kompletnie sie spłukałam. Czekam jeszcze na mamusie i lece zarabiać :p.
Ciumiki dla was.
 
Witam się i ja:-)

Dorka dobre nowiny z alergii napewno Młody wyrośnie .Super że wykluczono AZS :tak:

Iza nie pomogę nie używam choć może powinnam gdyż też z niczym się nie mieszczę:baffled:

Kasia mi R w sobotę poprasował 5 pralek ciuchów ,marudził przy ty ale dal radę jest dużo dokładniejszy niż ja;-)

Haszi super że imprezka udana ,ja mam we wrześniu weselicho jedynej siostry już myślę nad kreacją:tak:

Madzia u nas to samo z upc nie można nic zmienić:baffled:a z tym kredytem przesadzili strasznie:wściekła/y:

Kic ja właśnie skończyłam skalpel uff.

Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam że Miś nie chcę na rowerze jezdzić w święta coś mu się odwidziało i kazał z piwnicy rower przytargać.Poszedł z R na dwór usiadł i pojechał teraz codziennie po domu jezdzi;-)Na urodziny trzeba mu jakiś lepszy kupić,Kic co polecasz??
Idę pod prysznić i zaraz po Miśka :tak:
 
reklama
Andula, mąż zrobił Ci takie wielkie prasowanie:szok:Wow! Czadowo! Ja nie mam co na mojego liczyć:confused2:Pewnie standardowo w sobotę będę stała przy desce:sorry:Super, że Misiek załapał rower, tzn. bakcyla. Jak juz będzie ciepełko, to będzie śmigał
Izabelka, zdrówka dla Werci - bidulka:-(
Haszi, pięknie się wybawiliście!
Madzia ale kiszka z tym kredytem:baffled:
Co do telewizji, to kiedyś mieliśmy nkę ale w końcu zrezygnowalismy i mamy cyfrową telewizję. I powiem Wam, że jestem bardzo zadowlona. Ja oglądam 3 programy praktycznie, dzieci na pulsie albo tv7 oglądają o 19 pingwiny z madagaskaru i są zachwycone ;-) My z resztą też, bo to fajna bajka jest:-D Mieliśmy jednorazowy wydatek na dekoder - niewielki i teraz wszystko za free. Oczywiście jak ktoś ogląda inne programy, sport, to ta ilość programów mu nie wystarczy
 
Do góry