reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Dzięki za podpowiedzi prezentowe! O trampolinie myślałam na DD dla obu, na urodziny mam zgryz, bo właśnie piaskownica i zjeżdżalnia byłyby fajne, ale kupię małą jak dla roczniaka, to Flo bedzie przykro (choć sama twierdzi, że nie chce i woli zestaw akcesoriów dla dzidziusia:-)), a kupię dużą to się Sara nie nacieszy...a pewnie i tak na tym stanie:tak:

Post dzięki za namiary, dwa mi się wstępnie podobają, ale muszę jeszcze raz obejrzeć, bo sobie nie zapisałam które:zawstydzona/y: Co do spotkania, bardzo chętnie, dam znać bliżej terminu, jak logistykę dopracuję, bo oprócz tego wesela mamy jeszcze wizytę u koleżanki-ogrodniczki, która też niedaleko mieszka;-) Ja to bym najchętniej na tydzień pojechała, ponadrabiać zaległości kulturalne i towarzyskie w okolicach Krakowa, ale R od kiedy mamy dom, jak prawdziwy rolnik nie chce go opuszczać na dłużej niż jest to niezbędnie konieczne:baffled:

Andula, nie panikuj z chodzeniem, to chodzenie przed 1 rokiem życia jest czymś niezwykłym, a nie niechodzenie;-) Flora zaczęła sama chodzić mając coś 16 czy 17 miesięcy i nie wygląda na upośledzoną:-p Sara też chodzi tylko za dwie łapki, bo tak jak Franek za jedną się boi i ja nie zmuszam, choć byłoby łatwiej: przyjdzie jej czas to ruszy i tyle:tak:

A ja od poniedziałku zaczynam Dukana...10 kg do zrzucenia, mam nadzieję, ze do tego wesela choć połowę stracę:sorry2:
 
reklama
Hej:tak:Wczoraj maiłam paskudny dzień pogoda mnie dobija:baffled:Dziś już troszkę lepiej ale i tak niespecjalnie.Dzieciaki pospały do 9 ,Ewka w miedzyczasie obudziła sie po 5 na mleko więc jestem wyspana:tak:

Surv odnośnie prezentu pamiątka to fajny pomysł ale ja sama mam dylemat co kupić.Zabawek ma sporo i w sumie niczym się nie bawi .Jedynie jak widzi piłki to się cała trzęsie ;-)Uwielbia jak się z nią robi "kulululu":tak:

Wiem że na chodzenie ma czas ale ja to panikara ,szukam dziury w całym.Bałam się zeza i oczko się samo naprawiło,bałam się że nie będzie miała zębów w ciągu miesiąca urosły 4:tak:Myślę że i chodzić się nauczy jak będzie gotowa:tak:

Dorka Franus lada chwila i Będzie z Igim biegał:tak:

Renia udanego wypoczynku:tak:Lampka jest świetna:tak:

Kic ja również myślałam o kolczykach,Ewa dostała śliczne na chrzciny ale R się nie zgodził :baffled:

R pojechał do pracy aby trochę dorobić ,ciężkie miesiące nas czekają a przy jednej pensji na wszytsko sobie pozwolić nie można:baffled:W poniedziałek idę podanie o pracę zanieść może gdzieś sie zlitują i mnie zatrudnią.Chciałabym od września aby Ewa była już większa:tak:


Miłego weekendu:tak:
 
Witam z paskudnie pochmurnego i depresyjnego południa Polski:baffled: Jak dobrze, że wczoraj na wieczór ogarnęłam mieszkanie to mam luzik. Oczywiście prasowanie straszy, ale udaję, że nie widzę ;-)Zaraz sobie jakąś maseczkę strzelę na twarz, to może mi
się humor poprawi:-pWczoraj zrobiłam sobie 4x6 Ewy - cięzko było i zadyszka była, którą tak Kic lubi;-)Zauważyłam, że kondycja lepsza. bo nie zdychałam już na początku, tylko po jakimś czasie:-p
Renia, zdecydowanie słuchaj Kic w sprawie wózków:tak::-D Z tymi sprzedawcami, to chyba wszędzie tak jest. Pewnie i co poniektórzy się znają, nie generalizuję, ale pewnie często przedkładają własny interes nad interes klienta - jakaś prowizja od sprzedaży konkretnego modelu...
Miłego dnia!!!
 
Andula zapomniałam pytać masz dostęp do forum Cwane&Agresywne?:-D
Kasia ja właśnie czekam, aż Liwa pójdzie spać i zaczynam skakać:-p:-D
Surv ja zrzuciłam ok 7-8kg waga się waha z tym 1 kg:tak:jestem w miarę zadowolona, ale chciałabym te 2 kg jeszcze zrzucić:tak:pozwalam sobie już na co nie co, ale ewidentnie jem mniej:tak:dziś na śniadanie: 1jajko+pół ogórka kiszonego+ miseczka otrębów owsianych z mlekiem (na ciepło) jem już troszkę chleba, bo czasami nie mam czasu i siły na robienie chlebka Dukana lub innej "bezchlebowej" kolacji:-ppowodzenia!
 
Post - poleć i mi coś do spania w Krakowie,co?
będziemy na 99% 18-20 maja bo komunię mam brata przyrodniego. A będę z M i dziewczynkami i moja sis z mężem i dziećmi i tak się zastanawiam gdzie szukać noclegu na 2 nocki, tak pewnie bliżej centrum pasowałoby mi. Nawet dokładnie nie wiem gdzie jest ta komunia jeszcze.
Renia - gratki dla Ignasia!!!
Kic - jak Ty dużo schudłaś!:szok: gratki, u mnie już trzy dni z Ewką i dieta mniej żreć, czuję się lepiej:-)
a co na prezent dla 2-latki?Sonia ma wszystko po Lenie, nie wiem co jej kupić. Zresztą Lenie też nie wiem co:confused:
jechała któraś z Polski do Chorwacji? jedziemy do Makarskiej w lipcu i się zastanawiam nad trasą i noclegiem po drodze. Kasia - jak Wy jechaliście?
 
Właśnie zrobiłam turbo z Ewką!to jest to!! było trudno ale super się czuję:-Djutro spróbuję killera:-D

Andula
to się dobijam:-p:-D
Pabla myśmy Liwie kupili małego Puky, Kubie nie wiem co, chyba stanie na zrzutce na ten nieszczęsny kombajn za 300zł:dry:
 
Kic - dla Sonii na puky do Lenie właśnie.
ja miałam teraz ćwiczyć jak M wyjdzie na mecz, ale od 3 godz robiłam porządki w ciuchach dziewczyn, przerzuciłam tony toreb i ciuchów i mam dosyć, padam po prostu.
ale chyba odsapnę z 30 min i zmobilizuję się.
a wrzućcie linki skąd bierzecie to turbo i skalpel?
 
Cześć dziewczyny. ale jesteście zawzięte w ćwiczeniach,ja mam teraz przerwę, dostałam @ i znowu mam taką mocną że nie mogę tamponów nosić a z podpaską jakoś nie bardzo mi się uśmiecha ćwiczyć:no: Teraz bez ćwiczeń staram się spacerować tyle na ile pogoda pozwala:tak:
Kic super schudłaś :tak: Ja kilka razy ćwiczyłam skalpela i też już lepiej wyglądałam(ale może to mi się wydawało;-)):tak:
Pabla ja też nie wiem co kupić dzieciom (tym młodszym na urodziny:baffled:),Franek prawie wszystkie zabawki ma po Misi:tak: Dla Misi chyba wszyscy złożymy się na rower,ten który mamy musimy oddać:no:,a dla Franka nie mam pojęcia:tak:
Survi no właśnie dylemat z tą zjeżdżalnią :baffled: Może kupić używaną małą i dużą, bo Sarulek przecież już długo nie będzie jeździć na małej:tak:
Andula nie przejmuj się tak;-) Przy jednej pensji ciężko napewno:tak:
Wczoraj Seba miał bieżmowanie:tak: Dwie godziny msza trwała:baffled:Misia połowę przespała:-D Po mszy mieliśmy kolację moje siostry przyszły,G mama siostra i Seby chrzestna (była świadkiem):tak:
Dziś idziemy na obiad do mojej siostry, popołudniu wylatuje mojej siostry Hani chłopak(ona zostaje do 17 kwietnia:-)):tak:
Oki uciekam,jutro już niestety do pracy(matko jak mi się nie chce,jakoś dalej nie mogę się wciągnąc:-:)no:).
Miłej niedzieli życze:tak:
 
reklama
Surv..aabrdzoprosze
jak szukasz czegoś w ładnej okolicy to szukaj właśnie Zelków,Bolechowice..tam gdzie jest ten komunistyczny nocleg są bardzo ładne okolice.Bardzo blisko jest dolina bolechowicka,raj amatorów wspinania i ładna okolica do spacerowania,generalnie w tych okolicachj jest dużo dolinek
jak jednak szukasz tylko noclegu i ma być blisko miasta to okolice Rząski i modlniczki są najlepsze
patrzyłam te ten noclegi w modlniczce i okazuje się że obok siebie zamiast jednego są już 3 :)
https://www.google.pl/search?q=modl...ome.0.57j0l3.10830j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8
są oboksiebie Magdnat,nocleg pod kasztanem i jeszcze jest vinci.To wszystko jest nowe i napewno warunki sa niezłe, nie wygląda jednak klimatycznie i jest przy drodze zaraz więc tam nie nastawiaj się na ładne widoki,jedynie co to masz pod nosem sklep z meblami yjisk, leroy merlin i outlet :). do granic krakowa jest jakieś 5 kilometrów, podobnnie w rząsce.
:)
Pabla...potrzebujesz nocleg bezpośrednio w mieście?. Kojarzę taki mały hotelik jeszcze,ale nocleg w Kraku napewno jest dużo droższy. Napisz to popytam

ładnie dziewczyny ćwiczą
Ja lubię i takie i takie,jak za dużo skaczę to mam wrażenie że nie ćwiczę mięśni wogóle.przy turbo nie wyrabiam technicznie z ćwiczeniami na boczki robię raz skalpel a raz turbo, MelB ma też fajne ćwiczenia. Poza tym chodzę na spining, który daje mi kopa, bo to jest totalna ...w.....
i trafiłam na bardzo fajnego instruktora przy którym nie ma czasu na nudę :)
jak tylko wiosna przyjdzie to wznawiam bieganie z piesą w weekendy
dzisiaj lenimy się, młody coś gorączki dostał, pewnie złapał falę przeziebieniową z p-la...tak myślę że jutro zostanie w domu.
zrobiłam wczoraj Komika na szydełku. Młoda sobie zamówiła, narysowała jak ma wyglądać. Jest to stworzenie wyglądające jak króliko konik?? :)
lecę do marudy
 
Do góry