reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hejak

Pogoda buuuuuuuu w doopie mam taką wiosnę :wściekła/y:Wczoraj byłam na spinningu ledwo przeżyłam ale ciężkie są to ćwiczenia na maksa.Zaraz zrobie skalpel :tak:Macie rację z tym rowerkim muszę jeszcze do innego sklepu się przejechać z Młodym.

Madzia marzę o 57 kg ja ważę 61-62 mam 170-171 cm .Zdrówka dla Ciebie!
Kic rzuć,linkiem ,chciałabym zobaczyć gdzie jedziecie.My myślimy o Chorwacji lub Turcji:tak:Pamiętam o Tobie podczas polowań :tak:ale jest tyle chętnych na te ciuszki że trzeba mieć farta aby coś kupić:baffled:

Haszi faceci już tak mają że w 5 min potrafią zniszczyć to co się budowało latami.Buziak dla Ciebie :tak:

Renia relaksuj się ile wlezie komu jak komu ale Tobie się należy jak nikomu za te hardkorowe nocki:tak:

Idę Was zdradzać z Chodakowską ;-)Miłego SŁONECZNEGO dnia!
 
reklama
ja też już po ćwiczeniach,
powoli szykuję się do pracy.
My mamy zarezerwowaną już Chorwację, planujemy jechać z wawy około 03:00-04:00 rano tak aby popołudniu gdzieś dojechać na nocleg. Liczę na to że dziewczyny pośpią z 4-5 godz na początku a potem jakoś pójdzie.
w wawie nieprzyjemnie dziś rano:crazy: jakoś tak mroźno znów:angry: ale śnieg na szczęście nie pada.
 
Hej dziewczyny:-)

Kraków zasnuty chmurzyskami, ale jest dość ciepło. Zapowiadają nam jakieś 8 stopni:tak: Głowa do góry - już jest bliżej niż dalej. Wiosna nie ma odwrotu - mocno w to wierzę za każdym razem jak (szczególnie dzisiaj) spoglądam w okno. Rano sypał śnieg:-)

Widzę, że stadne szaleństwo zrzucania wagi:szok: W sumie to dobrze, bo razem zawsze raźniej i większa mobilizacja. Ja mam nadzieję się jakoś ogarnąć i może popróbować coś pofikać w domu. Na razie jest mi dość trudno. Wierzę jednak, że to przejściowe. Ja po ciąży mam jeszcze 4 kg na plusie (głównie w oponce brzusznej). Na razie zabieram się za dietkę ale taką zwykłą - trochę MŻ, a trochę zdrowszego jedzenia (dobry chlebuś, ciemne makarony, kasza, więcej wody itp). Zobaczymy. Na intensywny trening przyjdzie czas - przynajmniej taką mam wciąż nadzieję:tak::tak::tak:

renia - ale Ci zazdroszczę. Korzystaj, korzystaj i jeszcze raz korzystaj:-D

W tym roku wybieramy się na wakacje nad polskie morze., Wiem, wiem, wiem.............max ryzyko pogodowe. Jestem jednak pozytywnie nastawiona. Jedziemy na 10 dni do Niechorza - byłyście tam może przez przypadek??? Wygląda ok - szczególnie plaża szeroka i piaszczysta:-)

Jula w dniu wczorajszym radośnie mi oznajmiła, że dwójka dzieci w grupie ma ospę:baffled: Tak więc czekam cierpliwie, bo na izolowanie dzieciorka już trochę za późno. Sama już nie wiem jak się do tego nastawić - może lepiej mieć ustrojstwo z głowy??? JA ospę przechodziłam w podstawówce. Ech..............pożyjemy, zobaczymy:-D

Pozdrawiam Was mimo wszystko słonecznie i wiosennie:tak:

P.S. kasia - jak masz jakieś prasowanie w zapasie, to podrzucaj. Mnie to relaksuje:rofl2:
 
Magdzik oj gdybyś była blisko, to ja bym Cię tym prasowaniem poratowała, cobyś miała trochę relaksu ;-)
Andula taa a ja marzę o 170 cm;-), więc wagowo i tak lepiej wychodzisz.
Wczoraj Ewki nie machnęłam, bo zasnęłam z Maćkiem,a potem to już mi się nie chciało:zawstydzona/y: Ciężko mi się zmobilizować wieczorem, lepiej było by rano,no ale nie ma jak.

Kicrym zapodaj linka na Słowację.
My jeszcze bez planów. Urlop w lipcu.

Słuchajcie, a co ze zjazdem????
 
heloł

Magdzik ja właśnie mam zamiar stanąć z prasowaniem, ale gdybym wiedziała, że to Cię relaksuje to skoczyłabym do Kraka i zrobiła Ci przyjemność;-)

Hasz ten typ tak ma
pocieszaj się, że masz Tośkę to bynajmniej zawsze oparcie
a reszta z ogonkami to wiadomo

Andula ja wczoraj też nie walnęłam Ewci a dziś mam zumbę i właśnie @ przyszła
dobrze, że w domu a nie gdzieś na spa;-)

Kic no ja chciałabym Włochy w tym roku ale wizja samochodowej podróży mnie stopuje
najlepiej samolotem gdzieś w miejsce gdzie wszystko pod ręką
mój Pignaś to 2h max w autku
a Chorwacja też daleko

no dobra zupa mi ucieka z garnka
zmykam do roboty
za oknem śnieg z deszczem
masakra
chce wiosny i słonka!!!!!
 
Witam:)
Właśnie machnęłam skalpel i zaraz lecę po Kubę:tak:dziś tańce i ang więc miałam więcej czasu:-pLiwę mama odbierze, więc już w ogóle rozpusta:-p:-D

Jedziemy tu Tani Nocleg Słowacja - pokoje , kwatery, Liptov byliśmy już z M w tej miejscowości i tereny super, do tego ta Tatralandia, o której Kuba już mówi codziennie:sorry:Cenowo dla mnie super, bo teraz coś mniej kasy, albo ja więcej wydaję:confused2::baffled:

U nas też pogoda do bani, myślałam że pójdziemy z Kubusiem na rower, a t d**, po południu idę na warsztaty, więc dzieciaki najpierw będą urzędować z tatusiem a później z babcią:-p

Madzia chcę taki: http://www.amazon.co.uk/Silver-Cross-1422978-Surf-Red/dp/B007KVE93Q
Andula wiem, że chętnych mnóstwo, na tyle dużo, że mnie na forum nie przyjęli bo już nie przyjmują "nowych" :p:D
Pabla fajnie, że Chorwacja przed Wami!:)
Renia moja Liwka w ogóle w aucie nie śpi!z nią najkrótsza trasa to mordęga:/ ostatnio zjadła 2 paczki mamby, inaczej próbuje wyłazić z fotelika, nie muszę chyba pisać jakie odgłosy przy tym wydaje :p :D Kuba to śpi jak zabity więc z nim to nawet spoko:)Na pewno Włochy jeszcze przed nami, ale w tym roku odpuszczamy :) a na prawdziwe wczasy samolotem mnie obecnie nie stać :/ jak weszłam w ofertę różnych biur to na naszą 4 wychodziło 7-9 tys :/
Magdzik ja też machnęłam prasowanko, ale wczoraj wieczorkiem,żeby za dużo nie urosła sterta:D
 
Ostatnia edycja:
Kicrym o jaaaa ale super wózek!!!! :szok::-) bomba!
A kwatera też mi się podoba, może i my się tam wybierzemy. A wy kiedy jedziecie?
Napisze do nich, choć nie wydaje mi się,że jeszcze będą wolne miejsca w lipcu. A ta Tatralandia to jak daleko jest od tego miejsca?
 
Madzia my jedziemy początkiem lipca i to tylko na 9 dni, bo więcej wolnego miejsca nie było:szok:Tatralandia ok 2 km, ale Tatry "rzut beretem" a po górach też chcemy pochodzić:tak:do tego dość blisko jezioro, kilka jaskiń:tak:Myśmy tam byli z M w 2007 i było super, pierwszy raz wówczas weszłam na Rysy:tak:cenowo też dla mnie spoko bo 10euro za noc, za Liwkę nic a za Kubę 9euro:tak:zarezerwowałam 2 pokoje (bo bierzemy moją mamę) + kuchnia + łazienka:tak:

Ja zaraz odpalam ćwiczenia, ale najpierw muszę poszukać utwór Straussa bo obiecałam koleżance z pracy:happy:
U nas pogoda cudna, na pewno dziś spacerek zaliczymy:tak:
 
No dziś już o wiele lepiej z pogodą. Słońce jest! Żyć się chce!
Andula jak będziesz ważyła 57 to będzie za mało - serio. Ja też takich wymiarów jak Ty i osiągnęłam 59-60 i jest ok (dzis nawet mieliśmy w pracy ważenie przez dietetyczkę i wszystkie wskaźniki super). Teraz tylko chcę rzeźbić sylwetkę. A wczoraj zaliczyłam ściankę - faaajna sprawa. Mama nadzieję, że uda sie wybrać w sobotę rodzinnie. Marzy mi się łażenie z Mikołajem. Wczoraj widziałam kajtka 5 letniego na 9 metrowej ścianie:tak:
Magdzik, kurcze, następne prasowanie Twoje:-p
 
reklama
Myśmy własnie wrócili, Kuba się wywrócił i cały w błocie:-p
Niby pogoda ładna, ale jednak wiatr zimny wieje, także żałowałam że czapki nie wzięłam:sorry:

Andula no coś Ty!jestem 10cm niższa i ważę tyle samo:-ptakże mi się przyda jeszcze te 2-3kg, ale przy Twoim wzroście to uważam, że waga super:tak:
Kasia super, że wspinaczka Cię pociągnęła:happy:ja mam chyba za słabe ręce:sorry:
Madzia mi się ten SC strasznie podoba, ale u nas na all posucha, albo używki w słabym stanie, albo powystawowe ale też wybrakowane:confused2:także raczej będę zamawiać z amazon:tak:
 
Do góry