reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej!
Ja pomału wracam do żywych, bo mnie grypsko ścięło że hej!
Dziś już o wiele lepiej, nawet z Maja byłyśmy na spacerku i zakupach :-)
Maciek w weekend gorączkował, w pon trochę też,ale od wczoraj już w przedszkolu. Mogłam go jeszcze zostawić,ale naprawde nie miałam siły na zajmowanie się dwójką skoro sama ledwo żyłam. Od niedzieli daję mu bactrim co Majka nie skończyła i mam nadzieję,że się nic nie rozwinie, bo oprócz tej gorączki nic mu nie było. Majce antybiotyk służy i lata juz jak szalona, no ale do końca tyg. w domu.

Sylcia to m na komunię nie przyjedzie? Współczuję,że tak wszystko sama musisz poogarniać.
Moja siostra ma właśnie takiego pieska, mamie powiedziała,że ze schroniska,ale nie wiem czy coś nie kręci:sorry:

Renia wiesz,że ja byłam przekonana,że aby złożyć buzza to trzeba siedzisko zdjąć (w instrukcji tez chyba tak napisali),a ostatnio obczaiłam,że jednak da się złożyć bez ściągania:szok: No a przecież juz Maciek w tym buzzie jeździł i ja taka nieświadoma. Popróbuj,może murę też się da złożyć ;-)

Mała śpi, a ja może posadzę surfinie, bo wczoraj miałam tylko siłę na wsadzenie ich do doniczek w osłonkach.
 
reklama
Hej
Dziewczyny nie ograniam się .Doba dla mnie za krótka.Ewa wstaje okolo 9 śniadanie,obiad i już po Michała trzeba iść .Normalnie dni lecą jak szalone.Siedzę w domu a czasu brak,jeszcze 3 razy w tyg aerobic jakieś sprzątanie gotowanie .Jak miałabym to jeszcze z pracą pogodzić?Sorry że tak o sobie :zawstydzona/y:

Madziu zdrówka dla Was!

Iza powodzenia przy zabiegu.

Sylcia ja już się boję tych przygotować komunijnych,więcej roboty niż przy organizacji wesela;-)
 
hej
jestem
Igi wreszcie śpi
normalnie faza na mamusię nie do zniesienia
na szczęście i tatuś się przekonał bo przez godzinę nie umiał opanować wyjca;-)

Madziu ale Was rozłożyło
oby już tylko lepiej
co do mury niestety nie składa się - siedzisko specyficzne

Kic właśnie tą versę bj chciałabym obejrzeć na żywo:-) wiesz może w jakim sklepie w kato jest?
ja dzis maiałm jeździć i szukać ale jak zwykle skończyło się na planach

kurcze jeszcze Ewę muszę walnąć a mi się nie chce
no systematyczna to ja nie jestem - buuuu
 
Ja już po aerobicu ledwo żyję,mięśnie zmeczone mam jak cholera, muszę magnez kupić.Dzieciaki jeszcze nie spią tak właśnie tatuś miał uśpić:wściekła/y:Idę walczyć z nieposłuszną ferajną :crazy:

Spokojnego wieczoru!
 
Andula, widzę, że Ty też cierpisz na brak czasu:sorry:
Oj mnie ta wiosna trochę zdezorganizowała ;-) Tez nie chce mi sie ćwiczyć. Wczoraj opuściłam mój ukochany step:szok:. Mam nadzieję, że moc za niedługo wróci
U nas kolejny piekny dzień. I na dodatek będzie fajny, bo idę do fryzjera ;-)
 
U nas piękne słonko, a ja się zabieram za prasowanie :)
Kuba na ogródku, Liwa w żłobku - dziś ją siostra odbiera, bo my jedziemy na koncert laureatów z Kubą:tak:
Oj u mnie też czas szybko leci, dość dużo czasu spędzamy na dworze, co dziennie coś do załatwienia i nawet nie wiadomo kiedy się wieczór robi. Ja mam jedynie dobrze, że kończę o 11, więc mieszkanie na szybko ogarnę:tak:obiad zazwyczaj M gotuje w sobotę i niedzielę a w tygodniu zjadamy zapasy:-D

Renia 09.05 od 15-17 są dni otwarte w PSM z Katowicach na ul Teatralnej:tak:co prawda w ofercie mają tylko fortepian (wolałabym pianino;-)) my się wybieramy zobaczyć co i jak:tak:na razie mam mieszane uczucia ale zobaczyć można:tak:
moja Ewka niestety też nieregularna:zawstydzona/y:ale staram się min 3 razy w tygodniu:tak:nie mam pojęcia gdzie versę można zobaczyć:confused2:jedna z forumek sprzedaje bordową, kupioną w lutym tego roku:tak:
Kasia ja byłam wczoraj u fryzjera, trochę mi lżej na głowie:-D
Madzia no cóż czasami wózki nas zaskakują:-D

Kurcze kopm mi się zwirusował i net mi ścina :/

miłego popołudnia!
 
Błoga Ciszaaaaaa uwielbiam:tak:Dzieci spiochają ,tata na siłowni pakuje .Jak dziś ćwiczyłam ,Misiek się mnie pyta "mamo czemu ćwiczysz" odpowiedziałam "aby być zdrowa i mniejsza ;-) " Zdziwiony podsumował:tata ćwiczy aby być wielki ty aby być mała nic nie rozumiem " :-D Mi znowu kg poleciał ale to chyba nie przez ćwiczenia jakoś zapominam o jedzeniu.Jestem już płaska jak 10-latka:baffled:

Ewulec próbuje robić fikołki. Boje się jak świruje na podłodze że się połamie.

Kasiu Ty pracujesz to ja rozumiem brak czasu, a ja? Jakaś niezorganizowana jestem:sorry:

Kic jak na koncercie?

Spokojnej nocy!
 
Kic, jak poszło koncertowanie?
Andula, świetny tekst Michała. Nie dziwię się, ze dziecko jest zamotane - przecież to jest nie do ogarnięcia ;-)
Jak ja się cieszę, że dzis jest piątek. W końcu jutro sie wyśpię. czuję, że mam deficyt snu i musze to jakos nadrobić
 
Helloł dziewczyny.
Widze, że nie tylko ja nie ogarniam.
Tyle czasu było zimno, ze nadrabiamy teraz siedzenie na świeżym powietrzu.
W rezultacie wszystko ciagle do tyłu, pranie lezy do prasowania ale ćwiczeń nie odpuszczam choć teraz już z 2-3 razy w tygodniu robie przerwe ale mam inne rodzaje ruchu :p.
kic ale ty masz zdolniache tego syna. Hehe my w bloku mamy takiego młodego w szkole muzycznej- fajnie gra a ja mam codzinnie 2 h koncertu gratis :p.
Andula ale was mloda podsumowała :-D. Ja mam teraz rozrywkę- stwierdzilismy, że Patryk to jednak hmm...potrzebuje treningu ogólnorozwojowego i teraz codzinnie katuje go 15 minutowka Mel B:-p Takie to dlugie, chude i nieskoordynowane- jak szczeniak z za duzymi łapkami.
kasia spx na razie siedopiero budzimy na wiosne to nam sie nie chce. I jeszcze te wiosenne porządki. No lae akurat wiosenne porządki na głowie to dobry pomysl ^^
Madzia no to miejmy nadzieje, że wychorowaliiscie się, i przez nastepne pól roku spokój.
Sylcia udanej imprezy. A ogarnąc to naprawde trudno. JAk ja sobie pomyśle, że mnie jeszcze 2 razy to czeka brrrrrr... ja bym najchetniej nie robiła komunii bo mnie to wszystko wkurza ale wtedy babcie wkurzaly by mnie jeszcze bardziej i to przez kilka lat :/
Ech lece bo jak sie zasiedze to sie nie wyrobie a w dodatku po poludnia mam babskiego spota-ehhh w dodatku umówiłyśmy się, że żadna nie prowadzi ;-):-):-p
 
reklama
heloł
komp muli a ja w sumie razem z nim
nic mi się nie chce
wczoraj byłam na urodzinach u koleżanki i chyba za dużo wina bo dziś ciężko mi;-)

do tego taka niezorganizowana jestem, że szok
ewci wczoraj nie zrobiłam a jest co spłaszczać;-)

Andula płaski brzuch to moje marzenie więc zazdroszczę, że już go sobie uformowałaś
ale Ty ćwiczysz jak najęta
a tekst Miśka świetny;-)

Kic a za ile chcę sprzedać tą versę?

Madzia składa się mura ;-) ale beznadziejnie
bo wielkie to i ciężkie
dobra zmykam bo obiad kipi
 
Do góry