reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Spóźnione życzenia dla solenizantów!!!


Oj widzę, że pustki :) Pewnie FB się rozkręca :p

Myśmy w weekend byli na wsi, więc trochę nabrałam oddechu:) Dziś w pracy ale dzieci nie ma więc luzik :)

Miłego popołudnia!
 
reklama
kic czekamy na Ciebie!!!!!
fb wzięło górę nad bb i nawet zguby się odnalazły - Monia;-)
jeszcze Hasz trzebaby było wkręcić i zawsze kontakt jest;-)

no i fajnie Ci, że masz wakacje;-)
my za 12 dni nad balaton
już się boję co tam zastanę bo opinie czytam przeróżniaste
ale już pisz pan przepadło - zapłacone
 
Kic-ale nas tam widzisz? zarejestruj się sama, moze będzie Ci łatwiej od nowa starrtować. ja dziś wekuje słoiki na wyjazd, w sobotę rano ruszamy!
 
Kic, w górny pasek wyszukiwania na FB wpisz "Lipcówki 2008", w wynikach pokaże Ci się nasza grupa, jak ją klikniesz to powinno pojawić się zaproszenie, które Dorka wysłała. odpowiedz na nie i wtedy będziesz mogła widzieć naszą grupę i w niej pisać.
 
hejjj
Wera mega marua po tym szczepieniu, idzie burza, aż mnie głowa ciśnie :no:
zrobiłam ciasto nawet :-D racuchy na obiadek; teraz bajki
Werze dałam Ibum, może jej lepiej będzie...
chyba ogarnę sypialnię-zawsze to do przodu coś zrobię ;-)
jutro chyba pójdę z dziećmi na plażę miejską-1 raz w życiu, nad Nogat; wstęp 3 zł więc można pomoczyć tyłek :-)
 
Dziewczyny weszłam na tą grupę, widzę, że tam aktywnie i to bardzo, szkoda, że tu już nie zaglądacie :(
Na razie nie umiem się odnaleźć, co gdzie, komu i kiedy:/
Obecnie nie mam czasu, żeby to rozgryźć:/

Solenizantom przesyłamy najlepsze życzenia:)
Myślę, że jak wrócę na dobre do domu po wczasach to spróbuję tam coś odpisać, ale szkoda mi tego forum :(


Aaa Post nie doczytałam na tym FB czy mam gratulować czy nie, ale coś mi mignęło, że robiłaś betę:)
 
Kicrym nie martw się, ja też na fb nie ogarniam:eek: dla mnie to fb szału nie robi:cool2: Wy się już wczasujecie?
My to pewnie do dupapesztu pojedziemy:-p,ale nic to, na razie obmyślam plan jak przeżyć przyszły tydzień bez K,o następnym nie wspomnę , bo wtedy będę na urlopie i nawet wytchnienia od dzieciaków nie będzie, w pracy to przynajmniej trochę odpoczywam:-p, choć też ostatnio pełno roboty.

Iza my się za 2 tyg. na szczepienie wybieramy. to jest wkłucie czy doustnie?
I z młoda na 5w1 i pneumo musze też iść. Na szczęście mama od poniedziałku na emeryturze, to z jednym w międzyczasie zostanie,albo pójdzie ze mną, bo sama dwójki nie ogarnę.
 
reklama
Madzia jedziemy jutro, a do kiedy to zobaczymy:-p Najpierw zaliczamy Słowację i tamtejsze Tatry wraz z Tatralandią i innymi atrakcjami dla dzieci, potem jedziemy do Karłowa i zaliczamy Góry Stołowe i kilka czeskich fajnych i ciekawych miejsc:) No i potem wracamy na 2-3 dni do domu i jedziemy na wieś, nie wiem może na tydzień, dwa i po wakacjach:-Dja mam zaplanowany zabieg na 09.08 więc potem będę w domu kilka dni, a Liwka pójdzie do żłobka, Kuba ze mną będzie, ale z 1 dzieckiem to nie ma tak źle:-D no i końcem sierpnia już muszę być w pracy:confused2:
Kuba już miał to szczepienie i dostał w rączkę, ponoć w Sanepidzie nie mieli tych doustnych:confused2:
Z Liwką też muszę jechać na pneumokoki, ale to już załatwię pod koniec m-ca:tak:
Madzia dasz radę, przecież nasze dzieciaki, już nie takie małe:) ogarniesz dwójeczkę jak nikt!
 
Do góry