reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

:-)MAGDUSKA :-)ROBACZEK:-)GRATULACJE:-)
mes współczuje ci kobitko przeżyc,:no:dużo zdrówka dla malutkiej,niech zdrowo rośnie i nie straszy już mamusi:-)
Widze że tu codziennie to coraz puściej,wszystkie albo na porodówkach albo już tak zmęczone czekaniem chyba jesteśmy że nawet pisac sie nie chce,poranny meldunek i wypatrywanie skurczyków do końca dnia:baffled:
adudz i daisy gdzies dziś przepadły może chca ruszyc przeterminowana kolejke:-)Jak tak to życze dziewczyny powodzenia:-)
fioletowa ja też wypatruje tego czopiku,od wtorku jestem po terminie a tu ani widu ani słychu:eek:jak nie padne na ryjek to może se ostatni raz meza przytule mocniej,pózniej to dopiero za pare tygodni to móże sie zmobilizuje:happy:a może coś przy okazji uda sie zdziałac:happy:
dobrej owocnej nocki lipcóweczki:-)
 
reklama
hej mamusie
ja wyszłam w tamta niedzielę ze szpitala i w nocy z poniedziałku na wtorek znowu do niego wróciłam tym razem na patologię noworodków. Moja mała dostała krwawienia z przewodu pokarmowego, skaza krwotoczna. Myślałam, że umrę ze strachu. Na szczęście już wszystko ok ale co przeżyłam to moje.na dodatek musiałam jechać do innego miasta do szpitala bo u nas nie ma patologii noworodków. Jak to u was jest z wit k? W naszym szpitalu dają dawkę 0,5 a potem trzeba podawać od 2 tygodnia. Natomiast tam gdzie byłam z niunia w szpitalu daja normalną dawkę 1,0 i potem chyba nie ma takich problemów jak miała moja niunia. Poród miałam bardzo szybki to dlatego nie mogło być do końca dobrze, ja zawsze mam z wszystkim pod górkę.

Mes28 serdeczne gratulacje ekspresowego porodziku i krocie zdrówka dla dzidziuni :-):-):-)
wszystko będzie dobrze :-):-):-)
 
Gratuluje Nowym Mamusią :-):-):-)
Dla nierozpakowanych duuuzo cierpliwosci :tak:;-):tak:...

Co do wit K to ja podaje małemu 1 kapsułke dziennie...

Pozdrawiam :-)
 
Hej dziewczyny....

Wczoraj cały dzień poza domem najpierw ktg w szpitalu oczywiscie wysłali do domu a pózniej mężunio pojechał na painballa i mnie zostawił u rodziców.
Dzis rano odszedł mi sluz zabarwiony krwia,a w nocy czułam sie zle,czekam teraz na rozwój sytuacji,na odplynieciecie wód bądz jakies skurczybyczki to wtedy pojade do szpitala,bo i tak mam sie tam stawic jutro to po co dzis tam siedziec,spędzę te ostatnie chwile z mężem...:-):-):-)


Pozdrawiam i trzymam kciukasy za wszystkie forumowiczki:-):-):-):-):-)
 
i ja sie melduje 2 w1
od paru dni jestem w okropnym nastroju i chyba dopiero jak urodze to mi sie poprawi:tak: placze bez powodu....w sumie z bezsilnosci bo mecza mnie skurcze, bol kregoslupa i nie mam sily chodzic:-( minal tydzien jak odchodzi mi czop i nic:no:
Daisy trzymam kciuki za rozwoj sytuacji.......
Gabiaz no to teraz jak juz jest po przeprowadzce to malenstwo moze spokojnie wybierac sie do mamusi:-)
Mes Duzo zdrowka dla Twojej dzidzi!!!!!
milego dnia kobitki
 
Witam wszystkich niedzielnie
LORIEN GRATULUJE,kawał panny z tej twojej pociechy:-)
daisy życze rozwoju sytuacji,kciukaski zaciśniete żeby jak naj szybciej było po wszystkim:-)
adudz dalej sie nie odzywa to może też już tuli córeczke
juluszka a co tam u ciebie bo też sie nie odzywasz,czyżby też......:-)
Aja dziś sobie pospałam,po wczorajszym przytulanku cisza wiec pojade chyba na imieniny do koleżanki,i męża babcia też Anna to wpadniemy do niej w drodze powrotnej.Dzionek mi przyjemnie zleci i nie bede przynajmniej miała czasu wypatrywac skórczyków.A wieczorkiem to wsumie moge jechac na porodówke,wyspana jestem to nocke moge zarwac:-D
Miłej niedzieli :happy:
 
reklama
robaczek_25 Lorien (kawał kobiałki z córuni jest już kogo przytulić :tak:) SERDECZNE GRATULECZKI :-):-):-) NO I OCZYWIŚCIE MAXIK ZDRÓWKA DLA DZIECIĄTEK :-):-):-)

Witamy się i my :-):-):-) U nas dziś pogoda taka sobie ... pochmurno , wieje chyba będzie padać ... Ja dużo lepiej czuję się jak świeci słoneczko i jest gorąco niż w taką paparuchę :tak:
daisy26 kciuczki zaciśnięte za pozytywny rozwój akcji :-):-):-)
Reszta nierozpakowanych mamusiek proszę złapać mężów po mankiet wybrać się na spacerek lub zakupki aby zapomnieć o oczekiwaniu , po powrocie dobry obiad i derserek troszkę przytulanka i dzionek miło minie a akcja może sama dzięki temu się wyklaruje :-)
Buziaczki kochane :-)
 
Do góry