reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Gratuluję wszystkim świeżym mamusiom!!!!!:-):tak:
Ja sobie jeszcze spokojnie czekam do środy do wizyty u gina. W zasadzie to we wtorek terminek mija z OM ale jeszcze jeden dzień.... Bardzo by mi pasował terminek w środku tygodnia:tak: Ale to dzieciaczek wybiera:tak: Głowa coś trochę pobolewa a poza tym to zero jakichkolwiek objawów. No nic. Teraz mieszkam 30km bliżej do mojego szpitala więc czuję się jakoś bezpieczniej. Poza tym mam przy sobie teraz rodziców więc będzie wszystko dobrze:-)
 
reklama
hej dziewczyny

mam dylemat
nadal mam sluz zabarwiony krwia,oraz lekkie skurcze brzucha z twardnieniem,czuję ze mała sie rusza i leżę i odpoczywam nie wiem czy mam jechac do szpitala,czy poczekac do rana bo i tak rano mam położyc sie na oddział o 8 rano.
Nie chciała bym żeby sie coś stało ale po co jechac jak skurcze sa do wytrzymania i moge jeszcze noc przetrwac....dziewczyny co wy na to zebym jeszcze zostala w domu chyba nie ma sie co spieszy tym bardziej ze to jeszcze nie prawdziwe skurcze prace.....
 
ONA26:-)ORZESZEK:-)GRATULUJE:-)

daisy ja też bym chyba poczekała do rana,no chyba że skurcze beda poważniejsze to bym pojechała szybciej.Wdomku zawsze przyjemniej:-)
lucin@ u mnie narazie bez objawów porodowych,nie mam skurczyków, bóli brzószka i czopik też mi jeszcze nie odszedł.Ogólnie to może nie czuje sie jakos komfortowo bo synek jest duży to mam co dzwigac,wiec o dłuższym ruchu moge zapomniec kregosłup za bardzo mi dokucza.termin minoł we wtorek,a na objawy to czekam już z miesiac bo i ginka i w szpitalu miałam mówione ze dużo wczesniej urodze,wiec już jestem troszke wnerwiona tym wyczekiwaniem.ale juz tylko jutro a we wtorek na wywołanie:-)
A ja niedawno wróciłam z imieninek,posmiałam sie,pogadałam z kumpelami,miło dzionek zleciał:-)koleżanka ma 4 miesieczna córeczkie mała jest przesłodka i przeurocza,smielismy sie ze to moja synowa i że dziecko sie do mnie cieszy bo jeszcze nie rozumie że ja to teściowa i dlatego jeszcze sie uśmiecha do mnie:happy:
 
Witam
Dawno mnie nie było. Gratuluje wszystkim mamuśką mającym swoje skarby przy sobie, a wszystkim brzuchatką życze bezbolesnych porodów
Ja urodziłam syna Jakuba 30.06 3755g 55cm
 
reklama
witam wszystkie rozpakowane i nie rozpakowane mamusie
Ja już po mało dochodzę do siebie po cesarce dużo spacerujemy z Zuzanna korzystamy z pogody bo jest u nas fajna bo ani gorąco ani zimno
dlatego mało sie udzielam

Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry