reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
ee mam mały problemos, wlasciwie pytanko gdzie sie z tym udac, otoz ja od porodu mam taki problem ze na okres puchne tzn zbiera saaie we mnie woda, i potrafie przytyc nawet 4kg i tym razem pilnowwalam i nie przejadalam sie ani nic w tym stylu, ostatnio tak samo, a zaraz po okresie waga wraca do normy waze 59kg a na okres 63/64:wściekła/y: i czuje taki napecznialy brzuch, w ogole czuje sie taka ociezala, przed ciaza czasem tez mi sie tak zdarzalo:-(
 
Adaaa to koniecznie idź do lekarza, strasznie dziwne to jest. A jak już pojawił się temat kobiecych problemów to mam pytanie. Czy któraś z Was ma założoną spiralkę?
 
ee mam mały problemos, wlasciwie pytanko gdzie sie z tym udac, otoz ja od porodu mam taki problem ze na okres puchne tzn zbiera saaie we mnie woda, i potrafie przytyc nawet 4kg i tym razem pilnowwalam i nie przejadalam sie ani nic w tym stylu, ostatnio tak samo, a zaraz po okresie waga wraca do normy waze 59kg a na okres 63/64:wściekła/y: i czuje taki napecznialy brzuch, w ogole czuje sie taka ociezala, przed ciaza czasem tez mi sie tak zdarzalo:-(


ADAA ja też tak mam jak TY.
Nie mam pojecia od czego to..już dobry tydz. przed mi sie tak robi:szok:.
Ale mam to w d..

Gustliczku to dawaj robimy napad na tescia szafe z winami!!
ON śpi!!!:-D:-):-):-):-)

TRALALA JA też piłam Vermuta ,ale sie teges ,skończył !!
Uwielbiam go ,czerwonego sobie schładzam do tego kostki lodu sok z czarnej. pożeczki i chlapie....:-)
 
Wróciłam, ale nie wiem na jak długo póki mnie mąż nie porwie chyba:-p, mały prawie spi, a tatus na mecz patrzy AM/MU

Aduś, ja tez tyje zawsze przed okresem, ale nie wiem ile,
A wiecie ze dzis podkoziołek, ach napiłabym sie Martinni Rossoooo:laugh2::laugh2::laugh2:
 
dziewczyny ja nie pamietam kiedy u gina bylam zero czasu, tzn bylam te 6tyg po ciazy, aa moj brzuch normalnie jak wciazy dobrze ze umiem chodzic ze wciagnietym, dobrze ze za kilka dni dostane okres bo do glowy dostane, czuje sie jak bania jakas,
 
a ja jeszcze nie byłam u gina, jakos mam nie podrodze, bo moja gin wyobrazcie sobie przestała przyjmowac, bo cos jej na psyche siadło, i nie wiem do kogo teraz isc:eek:
 
reklama
Człap człap...idziemy z Justysią do szafki teścia...tylko ciiiiii....:eek:

No Justysia z Toba to i konie kraść...a mi odbija...chya będzie najlepiej jak se pójdę komara podusić;-)
 
Do góry