reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
No i to właśnie jest chore. Tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie cyklu!!!!!!:crazy:

Zeby cykl uregulowac, trzeba zrobic dokładne badania hormonalne i przyjmowac leki uzupełniajace niedobory konkretnych hormonów.

Zgadza sie, ze jak zaczniesz łykac tabletki, to bedzie wszystko jak w zegarku, ale to nie bedzie w ogóle cykl! Miesiączka, która wtedy wystepuje nie jest miesiączką:no: bo nie ma owulacji.

A lekarze maja swoje profity ze przepisywanie tabletek anty, niestety i dlatego tak często to robia. Mnie normalnie krew zalewa jak słysze, ze poszła do lekarza 16latka, bo miała bolesne miesiaczki, a ten jej pigułki:angry: Puknij sie w głowe baranie jeden! Krzywde dziewczynie robi i tyle!
 
Ja brałam raz w życiu długo jeszcze przed ciążą. Brałam dwa miesiące i du... blada. Miesiączka w moim przypadku się nie uregulowała. Brałam właśnie Yasminum pamiętam, że były dośc drogie, bo podobno bardzo dobre.
Przytyłam, byłam senna, nudności itd. Sama z dnia na dzień przestałam je brać.

Na o pow mi jak lekarze po poronieniach zazwyczaj przepisują właśnie nawet na 2-3 miesiące antykoncepcje? Po co to robią?
 
Pojecia nie mam Asiu- moze po to, zeby przez te dwa miesiace dac organizmowi odpoczac i nie pozwolić na zajscie w ciażę? A moze zeby wyrownac poziom hormonów? Niedobór progesteronu czesto jest powodem poronien.
Ale to tez nie jest sposób. Przestajesz brac i wszystko wraca do normy (o ile nie zaburza sie bardziej) Dobrze, ze tak krótko brałas ten Yasmine bo słyszałam o nim straszne rzeczy. Firma Bayer ma z jego powodu niezłe problemy. Wiele kobiet domaga sie odszkodowań.
 
Ostatnia edycja:
Czesc laseczki..
U nas noc w sumie ok.o ile mozna mowic o nocy..bo jak wstaje o 4 ale mniejsza z tym..

Jakies 5 lat temu tez baralam Yasmine i po kazdej jednej jak bralam, tak mnie brzuch bolal jak bym zjadla cos niestrawnego i musialam isc do lazienki..

Pozniej po porodzie bralam cerezette czy jakos tak..sa jedno skladnkikowe, wiec tez wolniej dzialaja..bo dopiero po 10 dniach, ale nie trzeba czekac na miesiaczke.. po nich w sumie czulam sie dobrze, ale w polsce jedno opakowanie tych tabletek kosztuje ok 40 zl wiec dosyc duzo jak za 1 miesiac..

zreszta i tak sie mijamy z P wiec nie mam po co brac..bo juz nie pamietam kiedy ostatni raz baraszkowalismy hmmm...

A co u Robcia hmm dzisiaj przestal goraczkowac, ale nadal jest marudny czyli jeszcze do konca mu nie przeszlo..

Dobra maluch spi to ja ide troche posprzatac..
 
reklama
a my wlasnie wrocilismy ze spacerku :) pogoda sliczna i nie bylo tak goraco wiec sie przeszlismy cala rodzinka :) teraz idziemy wykapac i polozyc maluszka bo juz marudzi:)...

wpadne potem laseczki:)
 
Do góry