reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

e_mamo ja bym zdecydowanie kupiła na 80. Może przejdź się po sklepach i pooglądaj, poprzymierzaj młodemu. Mi się wydaje, że w takim na 92 młody nie zrobi nawet pół kroku, będzie mu po prostu nie wygodnie. Poza tym niektóre kombinezony są same w sobie tak sztywne, że dzieciaki nie są w stanie ruszać rękami. Warto jest taki kombinezon pomacać przed zakupem. Wiem z autopsji, bo mój brat kupił dla Tomka kombinezon, w którym ani razu nie wyszedł na dwór. Był tak sztywny, że nawet było mi go ciężko ubrać. Musieliśmy kupić drugi.
 
reklama
Melduje ,że żyje.
Stęskniona za dziećmi po 8godz. pracy i za męzem 2doby.

E-mamo my mamy kombinezony bodajże 80-86 ,92 za duży bedzie.
Patrz na wymiary ,bo rósne firmy maj róze wymiary.
Karol nosi ciuszki na 98,a z MARIQITY spodnie nosi na 92.:baffled:

Przyszedł mi dzis prezent ślubny,jeszcze tylko ksiazka i aniołek.

ANIU ,a TY juz cos wymysliłaś?
Ja tez miałam pytać o te WINETU !:-)
I jak ?

KAMA BEDZIE dobrze!!
 
Witam Mamuśki!

Ja mam ostatnio awarie netu... i wejście t kosztuje mnie za dużo nerwów! :-(
Ale chcąc być na bieżąco to trzeba się postarać... Na szczęście dużo nadrabiania nie mam, ufffff
Wybaczcie za długość posta ale inaczej nie będe pamiętać co i komu.
mylaszku brakuje ciebie i wogóle duzo dziewczyn hej hej gdzie wy wszystkie :
Alusia8989
niuta
sylwiaM
annie22
kpjm
mamaHelenki
asiaJan86
goteczka
miglak
dziula-jak tam kuchnia
karola615
matylda
*alicja*
bezsenna
haidi86
e-mama
impresja wiosenna
slonce1
kleo-mk
lorien
makro10
gustliczek
orsi005
fela_76
kasiurek 1983

słońce1 - już nie ma niestety w ogóle na BB. Usunęła swoje konto.
MamaHelenki - przestała pisać na lipcowym wątku jeszcze będąc w ciąży - za dużo problemowych tematów stwarzało się w Jej obecności.
Miglak - chyba też się już wycofała z forum bo dawno się nie logowała.
No i dość duża część Mamusiek zrobiła podobnie.

A powiedzcie mi z czego piją wasze maluchy?? same już z kubków, czy może niekapki, bidony, kubki z rurką a może wciąż butla??

My najczęściej korzystamy z bidonu. Ale ze szklanki też czasami sam wypije.

Dziewczyny na jaki rozmiar kupujecie dzieciom kurtki na zimę? Mój młody ma teraz 80cm (mierzony przy futrynie drzwi). Myślicie że na 86 wystarczy, czy lepiej na 92?
Chciałam kupić coś używanego na Allegro i nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować.
Edytko to chyba w większości będzie zależało od firmy. Ja dostałam kurtkę dla młodego z Rabela rozm. 98, 2-3 latka z metki. A jest idealna dla niego. Przy czym Domino ma jakieś ~~86cm wzrostu.
Patrz na dokładne wymiary jakie podają na aukcjach.

Agnieszko, gratulacje sesji.
No i dla Ciebie to chyba tez bardzo kusząca propozycja. Godna zainteresowania, prawda?:-) Korzystaj jak masz okazje, spróbować zawsze można.
 
Ja tez melduję się że żyje, jestem dzis wykończona, na 8 poszłam do pracy, ale po 6 musiałam wstać,żeby zawiżc Filipa, potem z pracy do szkoły językowej, bo juz sie rok zaczął, i na dodatek strasznie mnie boli ucho, jak dotknę , to czuję kłucie:baffled::baffled::baffled::baffled: ehhh znacie jakies domowe sposoby? Juz od rana sie z tym meczę

kochane nadrobię potem, bo teraz idę zjeść obiad:baffled::szok::tak:


Buziaki
 
MELASZEK posmaruj sobie czyms rozgrzewającym,jak masz krople to zakrop.
A takiego czegos jak zioła szwedzkie nie posiadasz czasami???
No i wez cos przeciw bólowego,a jak nie przejdzie to po antybiotyk w kroplach bo z uszami nie ma żartów.
Oj,wiem jak boli. AŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁĆ..................

A ja myslałąm ,że skoro poszłaś do robotki to dasz siana sobie z tą szkołą!:szok::baffled::crazy:


Szkoda ,że mamusie co niektóre odeszły od nas.:-(
 
Justynko
dziękuję kochana, mam amol jedynie, wezmę ibuprom i nie wiem co jeszcze, takich ziól nie pposiadam
normalnie nie mogę lezec na tym boku, które boli:no::no::no::no::-:)-:)-:)-:)-(

Chciałam sobie dac siana ze szkoła, ale zgodziłam sie tylko na jedną grupę, raz w tyg ze względu na moje uczennice,które mnie prosiły i prosiły, a ja głupia nie umiałam odmówić:baffled:
 
witam się i ja :-)

maylaszku obiad?? nie za szybko?? praca i szkoła-nieźle kobietko, byle byś się nam nie przepracowała, a z uchem to faktycznie nie ma żartów,
Justysia a ty co dzień to więcej godzin pracujesz?? czyżbyś niebawem 12 chciała robić??
e-mama ja też bym kupiła raczej na 86, no ale jak już dziewczyny pisały rozmiar rozmiarowi nie równy więc trzeba po prostu mierzyć
Ada super że choroba was już opuściła,
Aniu moja mała też miewa takie okresy, bywa tak, że przez tydzień potrafi być grzeczna, a jak przyjdzie gorszy dzień to naprawdę sił brakuje, nic jej nie pasuje, o byle co krzyczy i płacze i ogólnie jest niedobra
Wilsonka zdrówka dla małej życzę i dla pozostałych chorowitków także szybkiego powrotu do zdrowia
Kamilko i jak tam już trochę lepsze samopoczucie przed powrotem do pracy??
 
MADZIU NIE MA ZA CO .
posmaruj AMOLEM chociaż
A czosnek jest na wszystko,to taki naturalny antybiotyk .;-)

ABUDZ,o co to nie do dwunastu nie dojdzie.
Przynajmnej dzis nie musze po meza jechac bo przyjechałam z kolega.wczoraj jakos zle mi sie jechało ,niedosc ,że ciemno to jeszcze padało i przez las ,ale na szczescie saren nie było.:blink:
 
reklama
Witam wieczorkowo u nas dzionek minął bardzo szybko, popołudniu byliśmy u teściowej na kawie a potem leciałam na siłownie! Przyszłam Maksa położyłam , no i mężulek sobie ucina drzemkę do mam dojście do kompa! Mój Maks pije ze wszystkiego tzn z kupka normalnego(z moją pomocą ) z bidonu nie kapka z kupka z dzióbkiem a najbardziej lubi pić z butelek po napojach! Kombinezon kupiliśmy na 92z Cocodrillo , no i spodnie są dobre , a kurteczka troszkę za szeroka, ale Maks to chudzina, oglądałam 98 ale strasznie jest duży przeskok między 92 a 98 i by się w nim utopił! Drugą kurtkę mam po Stasiu na 2 latka, ta z kolei leży idealnie!
Ewa ma racje ,że nie ma co kupować za dużego , bo nasze dzieciaczki nie będą umiały się w takim dobrze poruszać, ja też początkowo myślałam ,że wzięłam za mały i lepiej by było wsiąść większy, ale po przemyśleniu stwierdziłam , że w najgorszym wypadku kupie większy później i może starczy na przyszłą zimę! Dobra idę cosik w kuchni posprzątać , bo nikt za mnie tego nie zrobi i zostanie mi to do jutra!
 
Do góry