reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beatko ja też się bałam że nie damy rade i się powstrzymywałam :-p Teraz nam się sytuacja finansowa poprawiła pomimo tego że tylko mąż pracuje, tak więc podjeliśmy decyzje o drugim maluszku. Nawet nie sądzilismy że tak szybko sie uda :szok: No ale póki co to tylko mąż wie i wy ;-) Rodzinka dowie sie dopiero w Boże Narodzenie :rofl2::rofl2: więc cicho sza :-D
 
reklama
Pati wielkie gratki:-)
Trzymaj się tam cieplutko kochana i dbaj o siebie:-):tak:

Ja wróciłam właśnie z pracy a ze nie jest jeszcze tragiczna godzina wiec na chwileczkę jeszcze na necika;-)
Kurcze klima mnie chyba obwiała bo z powrotem mam gorszy katar,ale jutro wolne to będę się w domku kurowac chyba ze gdzies z synem wyrwiemy na miasto a my do tego szybcy jestesmy;-)
Kolorowych snów kochane
 
witam.Dzięki KOCHANIUTKIE za życzenia !
buziolki dla WAS!!

EWUŚniby nie daleko ,a zleci ani sie nie obejżymy:-:)crazy:,Ale póki co martwić sie nie bedę,aż tak bardzo;-):-).

MIałam się odezwać i Karol oczywiście zachorował :wściekła/y:,juz jest lepiej nawet poszedł do przedszkola.Dusił się jak nie wiem ,pomagał mu diphergan ,inhalacje,świeże powietrze i długie kąpiele.
Według lekarki był zdrowy niby alergia i tyle.
Ja tak poczytałam i podejrzewam Krup ,miałyście z tym do czynienia.
Teraz JULAS złapał ,ale na szczescie nie tak bardzo.
Jakieś dziwne te choroby dzis mi sąsiadka też mówiła ,że wnuczka żadnych objawów tylko kaszel i niby zdrowa.:angry:

Wczoraj u Kala w grupie było 11dzieci.:baffled::szok:


No i proszę proszę chwile nie zaglądałam ,a tu taka niespodzianka.

PATRA ZDROWYCH ,WESOŁYCH I SZCZĘŚLIWYCH 9 MIESIĘCY.

Fioletowa teraz dobre iskierki na pewno pójdą w Twoją strone.Jak jedna załapie to później leci

pssst u nas zero sexu od dziś jak to zarazliwe
:tak:;-)!
żartuje oczywiście ,ale pare razy mi sie śniło ,że zajszłam i normalnie odudziłam sie z płaczem i patrzyłam ile mam dzieci.Bo byłam w wielkim:szok::szok::szok::szok:.:-D

betako jak Patra PISZE im częściej tym pewniej ,ja niestety nieraz za pewnie.
A co z ty mieszkaniem??

Kamila miałam pytać co z tą sprawą wyszło o auto??



czytałyście pewnie o tym wypadku przykre <bardzo>
w takich momentach nie liczy sie czy jestesmy gube ,czy chude,biedne ,bogate, zdolne czy mniej !
Liczy się tylko ,aby ta osoba była.:-(


Patra nie czytałam tego ,teraz dopiero jak rzuciłaś linkiem.
fioletowa ja mam takie same myśli jak Ty.
Wiedziałam ,że jak PO bedzie u władzy dobrze nie bedzie.
Ludzie dają sie omotać ,aż żal.

Teraz śledze bardzo namietnie reforme edukacji-jednym słowem syffff....bleee
Wszystko chore w tym kraju.
Dobrze wczoraj babka kiepska mówiła w filmie
co sie ustali to ktoś obali ,
co sie odbuduje to ktoś rozwali.;/
 
Ostatnia edycja:
Justyś z mieszkaniem na razie cisza, mamy pecha i tyle. Albo może tak ma własnie być, może ktoś tam na górze chce żebysmy na razie nie kupowali, do póki mieszkania po babci sprzedać nie możemy. Z resztą tak sobie myslę, że przecież mi się dobrze mieszka na tej stancji, mam wszędzie blisko, i więcej kasy w kieszeni, bo z kredytem będzie o ok 500zł mniej w portfelu.

Czytałam też o tej Kasi, to straszne co się stało. Nie znałam jej , ale mimo to popłakałam się bo sobie od razu pomyslałam co by było gdyby nie daj Boże ja... Nawet nie chcę mysleć, to straszne jest.

Patra, czytałam o tym oszołomie rano, poje... pomysł, najlepiej zabrać biednym wszystko, obedrzeć z godności. Dlatego własnie ja nie planuję drugiego dziecka, jesli zafasolkuję to się ucieszę, ale żeby specjalnie to na razie na pewno nie. Boję się o przyszłość i nie chcę na razie. Moja koleżanka nie pracuje, zaszła z drugim, miesiąc temu wzieli kredyt na mieszkanie, ale jej mąż zarabia ok 2500, gra na instrumencie na koncertach to czasem z 500zł wpadnie, do tego rodzice dużo pomagają i oni moga sobie pozwolić na kolejne dziecko.
 
Beatko my na szczęście finansowo źle nie stoimy bo szczerze mówiąc to mężul co najmniej te 3 tys. zarobi. No chyba że zrobi jakieś świąteczne czyli soboty i niedziele to jest tego więcej. Nawet i 4 tys. No i do tego dodatki typu Barbórka czy 14tka. No ale po opłatach na życie zostaje nam ok 1,5- 2 tys. Tak wiec teraz odchowamy maluszki a pozniej moge myslec o jakimś biznesie dla siebie bo taki mam w planach ;-)

Też czytałam o Kasi.. straszna tragedia :-(


Justynko niestety panuje sezon na chorowanie. My tez z łosiem nalataliśmy sie po lekarzach. przez miesiąc co kilka dni dostawał gorączki nawet po 40 stopni i po kilku godzinach znikała. I też nie wiadomo o co chodziło, badania wyszły mu dobre. No ale niedawno przechodził dosyć porządne przeziębienie, prawdopodobnie organizm bronił mu się przed tą infekcja i stąd były gorączki. Bronił sie, bronił aż w końcu nie dał rady... Od tygodnia był zdrowy ale dzisiaj znowu pojawił się lekki kaszel i katar :confused2:

Ciekawe czy łoś dzisiaj znowu uśnie mi ok 22 :baffled::baffled: Znowu energia go roznosi jak do spania ma iść.. ech
 
Patra u nas 3tys mamy łącznie, więc jak rata 1000 plus czynsz i opłaty wyjdą ok 1800 to na życie 1200 niby nie jest mało, ale przy naszej inflacji i cenach z kosmosu na nic sie nie odłoży.

Mam dziś w pracy tak zimno że szybko do Was napiszę i wkładam ręcę pod pupe do zagrzania.

Mąż w Szczecinie znów lekarzy załatwia, zeby grupy mu nie zabrali. Do tego jego zakład się przenosi na drugi koniec miasta i dojda nowe koszty w postaci biletu miesięcznego. Ale pewnie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło więc nie narzekam.

Julka z kuchni bardzo zadowolona, wciąz się nią bawi, wszystkie czynności małpuje po mnie, np wyjmowanie czegoś z piekarnika to z pomocą ścierki, mycie naczyń to hałasuje jak ja :-D Jeszcze wczoraj moja mama jej kupiła taki kpl kucharski: fartuszek i czapka, plus foremki, wałek, łyżka i łopatka i mała ma szał.
 
reklama
Beatko nawet nic nie mów.
U nas w tym mies. wpłata licha,pochwale się że zostało mi niecałe 400zł do 10:-):-):-):tak:,a po drodze MIkołaj.:-):-):-)
oszczednosci nie mamy bo teraz niestety nie idzie odłożyc przy lichych wpłatach.Ten rok beznadziejny
Żyć nie umierać!!
Co raz bardziej mam ochote wyjechać z tego p........ego kraju!!

Karol miał ubrać bluze bo chodzi w krótkim i gada ,że mu zimno,a ubrałam 2pary czapek na głowy i rękawiczki:eek:.
 
Do góry