reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kasica88 będzie dobrze, musi być; mocno trzymam kciuki! Sposobów na mdłości nie mam. W pierwszej ciąży nie miałam ich wcale. Teraz od czasu do czasu jest mi niedobrze ale nie jest to tragedia. Rano muszę zjeść coś przed wyjściem do pracy bo inaczej mnie męczy. A ja nigdy nie jadłam śniadań w domu:)
 
reklama
Margeritko odpoczywaj i dbaj o siebie i bobaska:* przytulam was mocno:*

Mamucica &&&&&& zacisniete za usg jutrzejsze:)

kasica witaj to w ktorym tyg jestes???jak mozna spytac i w jakim czasie bylas ze lekarz nie stwierdzil jeszcze???

ja samopoczucie masakra nie moge jesc a ciagnie mnie na wymioty...z mezem jeszcze gorzej byla klunia nie moge sobie poradzic plakac mi sie che...
 
Anulka jestem w piatym tyg, ale boje się przez to że mam problemz tarczyca i to jest bardzo duży problem, prze to mam obawy. a jak byłam na ostatniej wizycie to był juz piekny pęcherzyk ciązowy, a teraz ide żeby zobaczyc czy fasolka się prawidłowo rozwija.
 
Anulka jestem w piatym tyg, ale boje się przez to że mam problemz tarczyca i to jest bardzo duży problem, prze to mam obawy. a jak byłam na ostatniej wizycie to był juz piekny pęcherzyk ciązowy, a teraz ide żeby zobaczyc czy fasolka się prawidłowo rozwija.

To spokojnie można juz okreslić przyblizona date porodu. Cos nie halo ten lekarz
 
A co do tych mdłości to mam masakre cały dzien mnie męczy, próbuje to czym zajeść ale efekt jest odwrotny ogólnie jak mam lepszy dzien to pochłaniam wszystko mega wielkich ilosciach.
A jesli chodzi o męza to tez niezafajnie on by tu chciał pofiglowac a mi się nie chce, szkoda mi go troche no ale musi wytrzymac. Tez nieraz przez to kłotnie wychodza bo on taki biedny, a ze mnie cały dzień mdli to go wogóle nie opchodzi, ci faceci:wściekła/y:
 
no niby masz racje, tylko że mam problem z ta cholerna tarczycą i ona moze wszystko pokrzyrzowac ale ide dzis do lekarza endokrynologa zeby dała mi wieksza dawke, bo maleństwo na poczatku potrzebuje bardzo dużo tych hormonów a ja tyle sama ich nie mam. I to moze byc potem przykry skutek nie leczenia tarczycy na początku ciązy. przez to mam obawy:-(
 
kasica to nie lapiesz sie na sierpien??cos mi sie wydaje ze tak bo ja w 22,11 mialam z usg 5 tc i mam termin na 25.07 a wedlg om to 8.07 na nastepnej wizycie okaze sie co i jak mi lekarz obliczyl od razu termin ale potwierdzic konkretny potwierdzi jak dzidzi zobaczy na kolejnej wizycie tj 23,12...
ja tez mam tarczyce i powiem ci ze nawet nie wiem czy nadczynnosc czy niedoczynnosc jak bylam mniejsza to leczylam bo wiadomo mama zaprowadzila do lekarza a od uzyskania pelnoletnosci dalam spokoj...robilam hormony niby w normie no ale zawsze zostaje jakas obawa...
kasica bedzie dobrze trzeba pozytywnie myslec:)
u mnie nie chodzi o przytulanki oo cos wiekszego...szkoda gadac...
 
Margerita juz dobrze. Udało się ! Czy nie ma możliwości, żeby ktoś sie do Ciebie wprowadził na 3 tygonie, żebys odpoczęła? Weż też usiądż i na kartce zrób sobie listę obowiązków domowych, których nie zrobienie nie spowoduje końca świata. ja bym zaczęła od prasowania:-) Włacz też bardziej w prace domowe dzieciaki. Dzidzi jest też ich rodziną więc powinni jej pomagać :-) Całuję Cię mocno!!!!!!!!!!! Odpoczywaj
 
reklama
Do góry