zuzu2
Fanka BB :)
Ja sie wlasnie zastanawiam dobrze ze tyle czasu jeszcze. Laski na forach piszą ze niby lepsze... ze bez obijania o szczebelki itp.... a jednak wszyscy jakoś kiedys sie wychowali w takim... a guzy można nabić gdzie indziej...sama nie wiem za mną przemawia tylko chyba to ze jak pojedziemy na wakacje to male bedzie spalo u Siebie .... i latwiej bedzie polożyć spać... i nie bedzie spalo z nami.... podczas wakacji...wkońcu nam tez cos sie należy.... nie wiem mamy duzo czasu jeszcze , znalazlam takie Łóżeczko turystyczne Baby Design Dream cena 319.00 PLN
Z pościelą by mi się nie zgrywało
Turystyczne też mamy, ale to ze względu na to, że jechaliśmy na wakacje nad morze z niespełna roczną córeczką i często wyjeżdżamy do mojej rodziny do Wrocławia i Majka śpi w takim.
Ciekawe po co Cię wzywali, skoro to tylko taka formalność??

maqnio fajnie,że masz z głowy już ta komisję,jednak widać ,że u nas to nawet w ciąży trzeba latać jak głupia bo nie wierzą co za..... brak słów aż