dodi_misia
Fanka BB :)
UUU danuska ty to masz dobrze, mój wstaje po cichu o 9 robi sobie sniadanko i zmyka na silownie..a ja śpię, więc pozostaje mi tylko zrobić sobie samej sniadanko.. No chyba, że nie idzie akurat na silownie, to wtedy pyta czy mi coś zrobić..bo wie, że ja to wybredna jestem..zazwyczaj jest to jajecznica hehe

nie ma na co czekac dziewczyno, zbieraj sie jak tylko masz mozliwosc, przenos sie do rodzicow, tak jak pisala margerita skladuj dowody bo one sa podstawa. Ale z taka rozmowa przez internet wygrasz na 100 % do tego opinia lekarza to jest najwazniejsze. I przestan gadac o zakonczeniu zycia, jesli jest tak zle lec do psychologa bo nie ma na co czekac, chyba nie chcialabys przyjac dzieciatka na swiat w takim stanie psychicznym. Chodzi o to, ze masz byc najszczesliwsza na swiecie a nie przejmowac sie jakims dupkiem... :*