Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
trochę szkoda ale pocieszam się ze 23 lutego mam 4 d wiec może wtedy....Ło matko ale naprodukowane 
Witajcie mamuśki
Jak fajnie że mamy nową lipcóweczkę, witaj Miczka
Powiedzcie mi dziewczyny czy was też boli brzuch jak na okres? Kurcze, mnie ciągle pobolewa, już chyba z 5 czy 6 dzień. Nie cały czas, raczej od czasu do czasu, normalnie jakbym miała dostać okres w ciągu najbliższych kilku godzin. Do tego promieniuje mi do kręgosłupa i krocza.
Nie wiem czy panikować i jechać w pon do lekarza, czy to normalne bóle wynikające z powiększania się macicy. Umówiona wizytę mam dopiero 17-go lutego.