reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluje widzianych serduszek:-) to piękny widok!!!!!!!!!!!!

Kochane bo jak tak czytam Wasze posty to Wasze dzieciątka są duże a moje ma niecałe 3 mm i tak się zaczynam martwić czy to jest dobrze? Gin powiedział, że jest dobrze na razie i że może być jeszcze taki malutki i podskoczyć z dnia na dzień. Według OM wczoraj miałam 6t4dc a on wyliczył według USG 5t6dc i taka wielkość maluszka. Może tak być?
 
reklama
Patrycja jak ja byłam 2 tygodnie temu na usg ( wg OM 5t2d) było widać tylko pecherzyk wielkosci 4mm a zarodka wogle nie dało sie dostrzec. Dzisiaj byłam i Robaczek ma prawie centymetr. Nie martw się na pewno nadrobi.
 
Słodkie te wasze okruszki, na mojego muszę jeszcze poczekać (aż do 16 grudnia).
Dzis biegam i załatwiam wszystko przed wylotem.
Zgadnijcie od czego zaczełam przygotowania do wylotu?
Ha! Od gotowania obiadów na kilka dni dla męża i dzieci :rofl2:
Dopiero jutro prasowanie i pakowanie, potem ogarnę chałupę o ile nie zasnę wcześniej.

Jaka ja jestem dzis śpiaca... Zaraz wygonie dzieciaki do łóżek i sama też się położę.
 
Dziewczyny, gratuluję fantastycznych wizyt u lekarzy i 3mam kciuki za wszystkie, które są teraz w nerwach niecierpliwości. Wszystko będzie dobrze, dzieci rosną teraz około 1mm na dobę, więc im później je zobaczycie, tym więcej radości będzie do oglądania :) Cierpliwość się opłaci :)
Ja dzis miałam kolejny bardzo pracowity dzień i w zasadzie bezobjawowy. Mam energię, że mogę Wam jej trochę przesłać :)
Trochę się dachy w Toruniu zabieliły i od razu jakoś tak świątecznie w sercu:) No i tak sobie myślę, że w sumie już niewiele czasu, jak jesteśmy z M. we dwójkę. Powinniśmy to teraz do maksa wykorzystać, póki Dziabąg nie kwili :) Bo potem to już tak nie poszalejemy w sensie wyjść... Swoją drogą, to dość szybko ten czas leci...
 
Witam wieczorowo... corin to kiedy ty lecisz?? gdybyśmy miały się juz nie sklikać szczęśliwej i udanej podróży życze kochana!!!!!
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :) bardzo się ciesze ,że pomyśle się nam układa...martwie się o Myśe nie zagląda :( nie wiadomo co u niej:(
 
reklama
Witajcie dziewczyny, muszę się podzielić z Wami dobrymi wieściami. Po całym tygodniu martwienia się o Maleństwo (jeszcze tydz temu na USG lekarz nie dojrzał zarodka, nie mówiąc już o serduszku) byłam dziś na usg i okazało się, że wszystko jest w zupełnym porządku :)
CRL 10mm-7,1 tydz. Widziałam też serduszko-tętno ponoć idealne.
Biorę się za czytanie postów, a wszystkim z Was które czekają napierwsze usg samych dobrych wyników.
 
Do góry