reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

reklama
Na jakim miesku ugotujesz zupke ?

ja bez mięska, same warzywka marchewka,ziemniak i brokuł, póki co mięso przestałam dawać bo nie wiem czy jakieś uczulenia nie wywołuje, jak alergolog coś doradzi to znowu zaczne, a swoją drogą to nie wiem na jakim by trzeba ugotowac :p
 
k_asica83, paprotna ja to tak lokalnie za Pogonia Szczecin jestem , w zwiazku z tym to i za Legia:tak: a amica dla mnie smierdzi z obraza dla fanow Lecha:rofl2::rofl2:;-) haha no ale my tu o dzieciach.....:-D:-D:-D

tak w ogole to dzien dobry:-)
My spalysmy od 23 do 11:szok::szok: raz tylko o 6 rano stekala to dalam jej smoka:tak: Po wczorajszym spacerze na mrozie czuje ze znowu mnie cos bierze, niedobrze. Milego dnia:-)
 
No nie, to człowiek ucieka z domu na forum o kupkach i zupkach ;-)przed domowym fanatykiem Legii, a tu co???!!!:-D:-):-Dto samo.

Mam dzis bardzo fajny dzień ;), odezwę się później.
 
ahh jestem wykończona, byłam z małym u lekarza. Już w domu zrobił koncert przy ubieraniu, a w przychodni to już była tylko kontynuacj ale na szczęście osłuchowo już wszystko ok, może kaszleć jeszcze do 2 tygodni. Z pozytywnych wiadomości opanował obracanie się z brzucha na plecy, ale jeszcze czasami nie wie co zrobić z ręką i nią sobie blokuje a wtedy krzyk ogromny. Noc jak zwykle u nas tragedia pobudka co godzinę od północy a raczył książę zasnąć dopiero o 22. zazdroszcze Wam tych śpiochów :-D
 
No nie, to człowiek ucieka z domu na forum o kupkach i zupkach ;-)przed domowym fanatykiem Legii, a tu co???!!!:-D:-):-Dto samo.

Mam dzis bardzo fajny dzień ;), odezwę się później.

Dlatego powiedziałam, że raczej nie poruszajmy tego tematu :-) Ja w domu też mam jeszcze większego ode mnie fanatyka i tak mnie jakoś zaraził :-)

optimistic dobrze, że już osłuchowo ok :) Bartuś za jakiś czas też Ci będzie ładnie sypiał. Taki typ jak mój siostrzeniec :)


U mnie dzisiaj faza na piski i okrzyki zdziwienia, jakby co minutę zobaczyła coś nowego. Śmieszka :)
 
Ostatnia edycja:
optimisti super, że Bartuś zdrowieje i sobie ćwiczy obroty :tak: jescze trochę i będzie fikał. a jak już mu ta choroba minie zupełnie to może będzie lepiej spał. Tego Ci życzę:tak:

Zońka a co to za super dzień dziś masz? Mam nadzieję, że się pochwalisz chociaż troszkę?:-D
 
zuzaduza i zońka - życzę powodzenia w nauce usypiania maluchów, jak Wam się uda - podzielcie się jak to zrobiłyście, bo moja cwaniara śpi tylko w moim łożku i budzi się tryliard razy:dry:
sss16 - ma zęby, ale zamiast się cieszyć to się martwię, bo wyczytałam że im szybciej się pojawiają tym gorzej zmineralizowane :no: Kupiłam nawet w aptece pastę do zębów dla niemowlaków :-D
kropeleczka - dobrze, że małej nic się nie stało. Moja też raz spadła z łóżka, więc domyślam się jaki przeżyłaś stres.

My wczoraj byłyśmy o 17 na szczepieniu i mam wrażenie że podmienili mi dziecko. Śmieje się, piszczy, pryka ustami i w ogóle jest jakaś taka nakręcona od wczoraj :) Ale jeśli tak mają wyglądać następne szczepienia, to będzie pięknie ;) Waży już 9,500, pediatra już nie mówi do niej inaczej jak Pudzian :sorry2: Na szczęście rośnie też nieźle - 70 cm więc może zrzuci jak zacznie chodzić, bo pełza już jak szalooona. Dzisiaj zaczęła łapać przedmiot i stukać nim o inny przedmiot, później dorwała drewnianego klocka i chciała rozwalić DVD, ale na szczęście ją powstrzymałam :-D
Coś mnie ostatnio wzięło na wspominki i zaczęłam wywoływać sobie stare zdjęcia od 2004 roku, skumulowane na komputerze w wersji cyfrowej . Wyszło mi 1280 zdjęć :-p Jestem nienormalna:szok: A to jeszcze nie wszystkie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
koliberrr witaj w gronie "małych Pudzianków" :-) Z tymi zdjęciami to szok. Ja się zbieram do czegoś takiego już drugi rok i nic. Jakbym miała coś wybrać, to obawiam się, że z liczbą byłoby podobnie :-D
 
Do góry