reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

optimistic polecam katarek, podłącza się go pod odkurzacz do tej pory się tego bałam ale dziewczyny namawiały wiec zakupiłam od dwóch dni mam to w domu i jestem bardzo zadowolona.Poczytaj sobie w necie.
 
reklama
Asik, witamy w gronie lipcówek. fajnie, że nas coraz więcej:-)

Kemyt, strasznie Wam współczuję tych chorób. Domyślam się, co musisz przeżywać. Dzielny Tymek. Zdrówka i sił.

My dziś siedzimy w domu, niby -5, ale wiatr i jakoś tak szaro i buro, że chęci brak na spacer. Tylko pies smutny, bo musi czekać, aż pan wróci z pracy.
Z zasypianiem nawet ok, ale ona mi w dziwnych pozycjach zaczęła zasypiać, w poprzek łóżka np. a jak próbuję ją przesunąć to jest straszny wrzask i sprzeciw:-DI dziś kiepska noc u nas była, obudziła się około 3 na karmienie, ale później ani myślała zasnąć, gadała, rzucała się u nas po łóżku ze 2 godziny, aż mąż uciekł spać do dużego pokoju, a ja ją w końcu uśpiłam na piłce do ćwiczeń, bo tam jest bujanko. Ale odrobiłyśmy nockę i obie obudziłyśmy się dziś po 9.
Optimistic, a na którym centylu jest Bartuś? Co do odciągania, to u nas też frida z sola fizjologiczną lub morską. I bardzo często odciągaliśmy.
 
Ostatnia edycja:
paprotna to nie żadna tajemnica Tak miliony ludzi zaczynam z allegro. Czyli żadna tam filozofia. Właśnie ja nie podziękowałam za te ćwiczenia, a u nas widoczna jest już jakaś poprawa odkąd ćwiczymy. Super

asik123 mój A jest handlowcem i ma to w jednym palcu, więc jakby co to mam się kogo poradzić, a i dojście do towaru też będzie, więc nic tylko próbować. Jedna sprawa mnie tylko przeraża…księgowość, bo to totalnie nie moja dziedzina. Staram się na razie nie panikować, bo jakby co, to pójdę gdzieś po poradę.

My też używamy fridy i soli fizjologicznej i jak na razie się sprawdza. Kiedyś to i ta frida mnie przerażała bleeee
Teraz już mnie nic nie rusz. O tym do odkurzacza też słyszałam i tylko same dobre opinie, więc jak będziemy miały jakieś większe problemy (oby nie) to pomyślimy o zakupie :-)
 
asik123 witaj kochana:-),trojeczka dzieci, wielki szacunek dla ciebie , ja z moja jedna nie moge sie zorganizowac ale to nic dziwnego ja cale zycie taka malo zorganizowana jestem, wszystko odkladam na pozniej, ale musze to zmienic bo jak wroce do pracy to sie juz w ogole nie ogarne;-)
Ja dziewczyny tez nie mam z kim pogadac o takich malych brzdacach, dzieci moich kolezanek to juz powazne nastolatki;-)
U nas noc spokojna, dwa razy wstawalam poprawic mala bo sie zaklinowala w szczebelkach a tak to spala od 22 do 9 rano:-)
 
zońka, chyba coś w okolicach 3 centyla jest więc bardzo mało waży, zobaczymy jak będzie z wagą na MM i obiadkach z mięsem, może się coś poprawi, ale on główkę też ma dosyć małą, więc wygląda proporcjonalnie, a je może nie dużo jakoś ale wydaje mi się , że standardowo.

Chyba skusze się na ten katarek do czyszczenia nosa, w prawdzie teraz już kataru nie ma, ale jakby jakby się nam przytrafiło znowu, to już będzie. Niestety Bartuś nie znosi oczyszczenia nosa i to za każdym razem była wielka walka z nim a jak się upłakał, ahh szkoda słów.

k_asica83, ja jestem księgową, więc jakbyś miała jakieś pytania a ja chwile czasu to chętnie odpowiem, chociaż ja bardziej specjalistka z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych, ale coś niecoś wiem, bo od czasu do czasu pomagam znajomym. Jak to tylko typowy handel kupie sprzedam to don't worry, poradzisz sobie na pewno.
 
Witam się już prawie wieczornie ,pisałam rano ale młody mi przerwał i dopiero teraz mam chwilę.a jednak nie.
Marudzi ,ale muszę się dowiedzieć co to za ćwiczenia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
k-asica83, no to powodzenia w rozkręcaniu biznesu, fajnie:) proszę o linka jak będzie gotowe może coś zamówię:p

zońka, heh każdy sposób jest dobry, jak śpi to niech i w poprzek:) fajnie, że zasnęła:D

optimistic, Danielek był w grudniu chory na zapalenie oskrzeli wrrr miał antybiotyk i po 10dniach przeszło, ale katar miał miesiąc czasu i to jest najgorsze co może być, tak się męczył, my mamy aspirator Sopelek+sól+Nasivin + maść majerankowa pod nosek i na ręcznik kropelki olejku i tak dzień w dzień no ale przeszło i oby nie wróciło:/ a Bartuś jaki antybiotyk dostał?


U Nas dziś spacerek prawie 2h, Danielek marudny jakiś dzisiaj, stękał, musiał być cały czas w centrum zainteresowania hmmm kolacji nie zjadł i poszedł już spać,oby pospał do rana:-D:-D

Jutro dzień babci, wiec wybywamy na imprezkę do moich rodziców a w niedziele do teściów, pewnie babcie będą płakały, bo to ich pierwsze święta hihih :)
 
Do góry