reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mika i Jagodka mogę spokojnie połączyć się z wami w bólu nieprzespanej kurde nocy!
Mam wrażenie że co godzinę chodziłam siku i za każdym razem próbowałam przez godzinę znaleŹć pozycję do spania. I znów ten cholerny ptak arię uskuteczniał. Nad ranem mój chrapać zaczął bo też się uparł że na plecach spać będzie. A na koniec Natala z wielkim rykiem się obudziła bo nasiusiała do łóżka no i koniec spania na dziś hehe.

Eh faceci nie lubią problemów.

Całe szczęście jedzenie mam z wczoraj. Pyszna gęsta zupa-krem. I mięso z grilla zostało więc tylko sos dorobie i ziemniaki.

A żeby Natalka szybko zaraz padła to i ja skorzystam choć na godzinę bo czuję że inaczej dzień będzie marudny. Chmury się zebrały ale czasem słońce zagląda.

Sokoja to oby jednorazowo tak się stało...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i pięknie dzień zaczęłam, zjadłam śniadanie, zrobiło mi się tak słabo i duszno, że myślałam, że zemdleję, potem zwymiotowałam i trochę lepiej mi się już zrobiło.. Kuchnia oklejona, małż złapał się za grunt, a ja kombinuję co by tu jeszcze okleić:-p
 
Elifit jak pierwsza noc?

Mleko ogólnie zaflegmia organizm. Znam osobiście kilkoro dzieci bez skazy białkowej u których odstawienie mleka dało ogromne efekty.
Np mój sąsiad często chorował, prawie każdy katar już w wieku 3 lat zamieniał się w kaszel, a ten w zapalenie oskrzeli. Dodatkowo jego pseudo pediatra wszystko leczyła antybiotykami...
W końcu trafili do fajnego lekarza- laryngologa, który po dokładnym przebadaniu i wywiadzie z rodzicami uznał, że wszystkie jego choroby biorą się z żołądka i jelit. Z tego co pamiętam zarządził całkowite odstawienie mleka i jego przetworów, delikatną dietę bez mięs (wyjątek indyk), bez smażonego. Dużo ryb i warzyw. Od tamtej pory minęły 3 lata a Emil nie był ani razu poważnie chory.
Teraz już znów używa mleka ale w małych ilościach.
Mleko zastępowali sojowym, ryżowym, teraz jest duży wybór :)

Moja córka dobrze reaguje na mleko, ale zawsze jak zaczyna mieć gluta odstawiamy mleko, żeby nie utrudniać organizmowi pozbywania się "gluta"

Dziewczyny współczuję ciężkich nocy.
Sokoja, mam nadzieję, że tylko mu coś na żołądku siadło.
Oby dzieciaki szybko wracały do zdrowia :)


U nas brak planów na dziś, mąż też wczoraj poszalał i chrapał jak stado bizonów :wściekła/y:
Na szczęście jak już zasnęłam to spałam jak zabita do prawie 10 :sorry2:
 
Hej
O kurcze to nie wiem czy się odzywać bo ja spałam dobrze. Mimo pobudki o 4 na siku to pospałam do 10 bo tak wstał Aru :) pierwsza noc w sypialni zaliczona. Zabieram się do pakowania ubrań. Pranie też pewnie zrobię bo słońce piękne.
:)

Aru zrobił siku po nocy do nocnika. :)

Jagodka skąd te wymioty? Ciśnienie?
Doti ciekawe z tym mlekiem
Sokoja oby to jednorazowe. Może głodny ?
Mika zdrówka życzę. Niech szybko przejdzie. My mamy puszkę z gotówką w razie w. W sumie w sklepach płace kartą ale drobne na lody zawsze w domu jest.
 
Ostatnia edycja:
Elifit zmierzyłam, lekko podwyższone jak na mnie, ale nie wiem skąd to złe samopoczucie, może się wszystko złożyło na raz, bo i nocka zarwana i wczorajsze zmęczenie. Ogólnie dawno się tak źle nie czułam:baffled: Oby jednorazowo..
 
Ja operuję głównie gotówką, karty używam w razie w :-D
Ale gdybym została w domu bez samochodu i gotówki to pewnie bym pożyczyła od którejś sąsiadki :)
 
czesc wam
tez mam dzis jakis kiepski humor...nie wiem czemu..w nocy zawsze budze sie ze 2-3 razy na siku...do tego budzie sie ok 5-7 i spac niemoge bo nie mam rolety w oknie i jest za jasno :/ wczoraj nawet mily wieczor spedzilam....
a dzis?brak weny na cokolwiek, zrobilam az pranie i powiesilam, no i zjadlam sniadanie i zajadlam je sliwkami i truskawkami...a teraz?hmm...dupna pogoda to nawet nie chce sie wyjsc
 
reklama
Do góry