reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

No wierzę, że cieszy [emoji3] Mimula a macie już dzieci? Tyle tu nas, że już się gubię... Mój też niedowiarek szczególnie na początku pamietam tekst, że on uwierzy dopiero jak brzuch zobaczy Haha śmieje się, że już widać tylko to nie ciążowy jeszcze... Na następne usg też go zabiorę a co tam niech zobaczy :)

Mamy 7letniego synka. Bardzo chciał rodzeństwo więc prezent na święta bedzie idealny :)
 
reklama
Witam Was drogie mamy :)
Chciałabym do was dołączyć :) termin mam na 5 lipca 2016, jestem już mamą wspaniałego synka Danielka urodził się 5 grudnia 2011 roku dokładnie w wyznaczonym terminie :)

Miło widzieć tak prężne forum, przy pierwszej ciąży byłam na "planujemy dziecko" ale teraz tam taka cisza że aż ją słychać. Dlatego bardzo się cieszę że tu nas tak wiele.

Forum to naprawdę świetna sprawa pamiętam nasze rozmowy porady wsparcie w każdej sytuacji :) Do dziś mamy ze sobą kontakt a na koniec było nas przeszło 30 i poza pięcioma chłopakami urodziły się same dziewczynki :)

Zaczynam czytać od początku by lepiej was poznać ale powiem wam jesteście thebest 128 stron no szacun hehe
 
witam nowe przyszłe mamuśki
Ja musiałam z domu wyjśc przespacerować się ,bo w domu udiedzieć nie umiem.Weszłam do sklepu ...i kurde żołądek miałam w gardle na widok wszystkiego.....ohydne uczucie.
Mimula no prezent nad prezenty :p
 
Kolejna wizyta u gina będzie 8 grudnia. Byłam już na USG serduszko bije maleństwo miało 0,42mm więc idealnie jak na 6 tydzień. Kartę ciąży mam już założona i dostałam listę badań do zrobienia. Jest tego sporo wezmę się za nie w przyszłym tygodniu.

Co do objawów poza tym że odbija mi się nawet po łyku herbaty mdłości rano i czasem jak zaczynam być głodna to w sumie nic po za tym. Piersi bolały ale przeszło są większe i tyle :) Pierwsze podejrzenie że chyba coś z tego będzie pojawiło się jakieś 7-8 dni po owulacji. Ból piersi był niesamowity no i to odbijanie po każdym posiłku. Czułam już wiedziałam że jest tak samo było za pierwszym razem.

Najbardziej przeraza mnie fakt że to dopiero 8 tydzień a mi już źle się siedzi w jeansach bo mnie uwierają, matko do jakich rozmiarów brzucha dojdę skoro to początek a brzuch mi się rozpycha :)
widzę wasze piękne suwaczki chyba sobie jakiś skombinuje
 
AniaFania w końcu jakiś Daniel:) witaj!

Coraz bardziej pesymistycznie widzę moją jutrzejsza wizyte. Mdłości odpuscily i od rana jest do bani z moim brzuchem i tym cholernym podraznieniem po luteinie. Yhh wszystko do Du. Boli.
 
Ostatnia edycja:
olciakk mam nadzieję że będzie dobrze, jutro już nie daleko. Trzymaj się dzielnie.

Imię Daniel zawsze mi się podobało nawet uprzedzałam wszystkie cioteczki a mam ich sporo że Daniel jest zarezerwowany dla mnie hehe.
 
reklama
Dziewczyny tak wam zazdroszcze tych wizyt i tego ze widziałyscie juz serduszka! Ja zaczełam 8 tydzien a moja ginekolog jest na urlopie od 2 tygodni i wraca dopiero w poniedziałek i wtedy mam własnie wizytę. dobrze ze jutro juz piątek bo zaczynam sie martwic ze 8 tydzien to za pozno na pierwsza wizytę. Poza tym dokładnie 19 czerwca 2015 tez byłam w ciazy i w 7 tygodniu dostałam plamien i dzis mamy 19 listopad i ciagle patrze na papier przy podcieraniu sie czy nie ma krwi tak jak wtedy kiedy miałam puste jajo :( mam nadzieje ze teraz moje mdłosci sa dobra oznaka i ze tym razem uda mi sie urodzic zdrowego dzidzię :)
 
Do góry