reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Szczepic napewno dzis nie bedziemy, Ewa ma goraczke:( Co chwile jej mierze I roznie wychodzi ale jak pokazalo 39 to szybko syrop podalam I nie wiem ile przyjela bo wyplula, musze czopki kupic. Jeczy bidula.I rzuca sie a mnie sie plakac chce- tez tak przezywalyscie pierwszs chorobe maluszka?
 
Zdrówka dla Ewy.

Lila mój też się tak prostuje, napina, jak podciągnelam za rączki zobaczyć czy unosi główkę to chętnie na nogach by stanął, jak zmieniam pampersa i unosze nogi to prawie staje na głowie albo na rękach strasznie się prostuje i wygina. Staram się pierw potrzasac nóżkami żeby rozluźnić ale różnie to wychodzi. I staram się nosic głównie tyłem do siebie. Może to taki etap.

Ja się z bólem głowy obudziłam a mały wyglupia się w łóżeczku kurcze jak bym chciała żeby już się nauczył przewrotu z brzucha na plecy.
 
U nas to samo z prezeniem nóżek, tak jakby chciała już stac:-) pozwalam ale tylko tak że cały ciężar ja trzymam, broń boże opierać ja na nóżkach to zdecydowanie za wcześnie :-)
Miłego dnia:-) ja zmykam do pracy :-)
 
Lila, duzo, ale najważniejsze, że wydobrzała, więc warto było. Moja mała też staje na nóżki.
Wiesz, myślałam właśnie, żeby Ci zaproponowac sms do Iwony .....
 
Toteczka, zdrowia dla Ewy. Moja od dwóch dni pokasłuje, noc miałyśmy fatalną, chyba brzuszek pobolewał.... muszę ją obserwować. Siedzimy w domu, bo ślisko, no i nie wiem co z tym kaszelkiem.
 
Szczepic napewno dzis nie bedziemy, Ewa ma goraczke:( Co chwile jej mierze I roznie wychodzi ale jak pokazalo 39 to szybko syrop podalam I nie wiem ile przyjela bo wyplula, musze czopki kupic. Jeczy bidula.I rzuca sie a mnie sie plakac chce- tez tak przezywalyscie pierwszs chorobe maluszka?

Zdrówka dla Ewci. Ja przy zwykłym katarze u Antka panikowałam, ale był malusi bo miał 2 miesiące, ksztusił się przy jedzeniu, to każde karmienie było jak tortura dla mnie bo sie modliłam żeby nic mu się nie stalo.
 
Zdrowka dla Ewy!!

Nieufna, to splaszczenie widac dopiero jak sie z gory patrzy albo pomaca. Czupryna tez zaslania. Maż wyczytal, ze jeslisie nie bedzie wyrownywac to zakladaja taki kask dzieciom, ale mam nadzieje, ze nas to omienie.
Z trojkatna glowa to zart byl :)
Zacznie siadac i raczkowac to powinno zaczac sie poprawiac, ale to jeszcze moze potrwac :(
 
Bardzo Wam dziekuje dziewczyny, Ewusia wstala o 8 a teraz znowu spi I jeczy, katar juz doszedl I kaszel. Na 12 mamy lekarza. Moja kochana bidulka...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że tak z doskoku. Ja chyba jakaś niezorganizowana jestem, bo nie potrafię ogarniać forum na bieżąco przy moim łobuzie.

Mnie znów plecy strasznie bolą, czuje aż dretwienie jak synka dłużej ponosze.

Mam to samo, włącznie z drętwieniem. A po nocy spędzonej z małym, gdy leży koło mnie, a ja w jakiejś dziwnej powyginanej pozycji śpię, budzę się jak z krzyża zdjęta, Czasem mam wrażenie, że ten mój kręgosłup strzeli za chwilę, jak kolejny raz podnoszę mojego 10 kg. klocka.

Nadal tam wszystkie piszecie? Co z Basieńką? Możesz na priv, jeśli w ogóle możesz pisać. Podczytywałam, ale nie pisałam, bo przy trójce nie ogarniałam i forum i czata na fb więc mnie usunięto i kompletnie nie wiem co u Was, a to cała stara ekipa....

Ja też nie miałam czasu pisać i mnie usunięto, a jestem strasznie ciekawa, co u najstarszej ekipy :) Jak tam dwie pary bliźniaków się mają ;)

Szczepic napewno dzis nie bedziemy, Ewa ma goraczke:( Co chwile jej mierze I roznie wychodzi ale jak pokazalo 39 to szybko syrop podalam I nie wiem ile przyjela bo wyplula, musze czopki kupic. Jeczy bidula.I rzuca sie a mnie sie plakac chce- tez tak przezywalyscie pierwszs chorobe maluszka?

Zdrówka dla Ewci, będzie dobrze. Ja pamiętam, jaka byłam przerażona przy pierwszym przeziębieniu Igusi. Nawet pamiętam, że wtedy nam przepisano Cebion, Sansovit i syrop prawoślazowy, a to było prawie 9 lat temu :D

Czy jest tu jeszcze jakaś mamusia, która cycuje i nie zaczęła jeszcze rozszerzania diety? My dopiero zaczynamy z samą marchewką. Aha, i czy dajecie papeczki, czy próbujecie BLW?
 
Do góry